تست ماهیندرا XUV700 EV آغاز شد. 1st Spy Images Out


ماهیندرا و ماهیندرا آزمایش شاسی بلند الکتریکی XUV700 را در کشور آغاز کرده است. اولین نمونه اولیه آن اخیرا در بنگلور در حالی که لباس های استتاری سنگین به تن داشت در دوربین عکاسی شد. همانطور که می دانید، این خودروساز بومی از پنج کانسپت SUV الکتریکی خود در ماه آگوست در رویدادی در بریتانیا رونمایی کرد. این شاسی بلندهای برقی ماهیندرا تحت دو برند فرعی این برند – XUV.e و BE عرضه می شوند. این شرکت قبلاً تأیید کرده است که اولین مدل XUV.e آماده تولید (Mahindra XUV700 EV) در دسامبر 2024 و اولین BE EV در اکتبر 2025 وارد جاده ها می شود.

کانسپت ماهیندرا XUV.e8که در اصل نسخه الکتریکی XUV700 است، بر اساس پلتفرم اسکیت بورد الکتریکی مدولار INGLO ساخته خواهد شد. این معماری زیربنای طیف جدید خودروهای برقی متولد شده این شرکت خواهد بود. شبح و زبان طراحی قاطر آزمایشی خالدار شبیه به همتای ICE آن به نظر می رسد.

ماهیندرا XUV700 EV جاسوسی شد

ما انتظار داریم که مشابه این کانسپت، نسخه نهایی آن دارای جلوپنجره جلو بسته، چراغ‌های جلوی نصب شده روی سپر، میله‌های نور LED با عرض تمام به سمت سپر، کاپوت با طراحی تیز و پایه‌های زاویه‌دار باشد. چیدمان داخلی آن احتمالا شبیه به XUV700 مجهز به ICE است. با این حال، این خودروساز ممکن است تغییراتی در کابین خودروهای الکتریکی خود ایجاد کند.

طول این کانسپت 4740 میلی متر، عرض 1900 میلی متر و ارتفاع 1760 میلی متر با فاصله بین دو محور 2762 میلی متر است. در مقایسه با XUV700 با موتور ICE، این شاسی بلند الکتریکی طولانی تر، عریض تر و بلندتر است. اگر حقیقت داشته باشد، فاصله بین دو محور آن کمی بیشتر است (12 میلی متر). ماهیندرا تایید کرد که ماهیندرا XUV700 EV آماده تولید دارای بسته باتری تا 80 کیلووات ساعت خواهد بود. قدرت آن بین 230 تا 350 اسب بخار خواهد بود.

در حال حاضر، سازنده SUV مستقر در پونا در حال آماده شدن برای عرضه این خودرو است ماهیندرا XUV400 قرار است در ژانویه 2023 عرضه شود. این اولین شاسی بلند الکتریکی خالص این برند خواهد بود. در ابتدا، در 16 شهر منتخب راه اندازی خواهد شد. این مدل به بسته باتری 39.5 کیلووات ساعتی مجهز خواهد شد که قدرتی به ارزش 148 اسب بخار و گشتاور 310 نیوتن متر را ارائه می دهد. ادعا می شود که با هر بار شارژ کامل، برد 456 کیلومتری (MIDC) را ارائه می دهد.

منبع تصویر


تست ماهیندرا XUV700 EV آغاز شد. 1st Spy Images Out
منبع