تست 5 دری Maruti Jimny در شرایط آب و هوایی شدید و زمین


شاسی بلند 5 در آفرود Maruti Jimny در حال حاضر در مرحله آزمایش آب و هوا و زمین سخت خود قرار دارد. قاطر آزمایشی آن اخیراً در کنار گرند ویتارا که به تازگی راه اندازی شده است در دوربین های Leh شکار شده است. این شاسی بلند سبک زندگی احتمالاً اولین نمایش خود را در هند در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه انجام خواهد داد. انتظار می‌رود عرضه آن در بازار تا اواسط سال 2023 اتفاق بیفتد. جیمنی جدید در مقابل نسخه‌های 5 در ماهیندرا تار و فورس گورکا قرار خواهد گرفت که قرار است سال آینده عرضه شوند. در اینجا، از طریق نمایندگی های پریمیوم Nexa Maruti سوزوکی به فروش می رسد.

مشخصات رسمی جیمنی 5 در هنوز فاش نشده است. احتمالاً با موتور 1.5 لیتری K15C Dualjet بنزینی عرضه می شود که در گراند ویتارا و برزا این موتور قدرت ادعایی 102 اسب بخار و 137 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. شاسی بلند سبک زندگی ممکن است با یک جعبه دنده 5 سرعته دستی و یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک عرضه شود. مشابه گرند ویتارا، جیمنی دارای سیستم AllGrip AWD (همه چرخ متحرک) سوزوکی با جعبه انتقال دستی خواهد بود.

تست جیمنی ماروتی 5 در

در مقایسه با نسخه 3 در خود، Maruti Jimny 5 درب طولانی تر و کابین جادارتری خواهد داشت که ردیف صندلی های اضافی را در خود جای می دهد. همچنین طولانی تر (300 میلی متر) از تاتا سیرا خواهد بود. فاصله از زمین و وزن آن نیز بیشتر از سیرا 3 در است. از نظر ویژگی‌ها، جیمنی 5 در احتمالاً به جای یک واحد 7 اینچی، یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر 9 اینچی ارائه می‌کند. این خودروساز ممکن است تودوزی جدید و مجموعه ای از ویژگی های جدید را معرفی کند.

قبل از عرضه Maruti Jimny 5 در، این خودروساز هندی-ژاپنی یک شاسی بلند کامپکت مبتنی بر Baleno را وارد بازار خواهد کرد. با اسم رمز ماروتی YTBگزارش شده است که این مدل با موتور بنزینی 1.0 لیتری بوسترجت سازگار با BS6 و هر دو گزینه گیربکس دستی و اتوماتیک عرضه می شود. ماروتی سوزوکی همچنین گزینه هایی برای انتخاب از بین گزینه های 1.2 لیتری بنزینی تنفس طبیعی و 1.5 لیتری دوال جت بنزینی دارد.

منبع تصویر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: