تعداد زیادی اکشن در Imola در راه است

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا: چه کسی جانشین مارک گیوت خواهد شد؟

بارسلونا

7-8 اردیبهشت

کلیو کاپ فرانسه

دو هفته پس از گرندپری امیلیا رومانیا، ایمولا اکنون خود را برای میزبانی جام کلیو آماده می کند. به‌عنوان یکی از معدود پیست‌های خلاف جهت عقربه‌ساعت در تقویم، پیست ایتالیایی اغلب مسابقات تماشایی را با شیکین‌ها و مناطق ترمز بی‌رحمانه‌اش برگزار می‌کند که توانایی جسورترین رانندگان را آزمایش می‌کند… و این اولین جلسه در ایتالیا نوید می‌دهد که همه چیز باشد. هیجان انگیزتر است زیرا روندهای اولیه دیده شده در Clio Cup اروپا را تأیید یا رد می کند و در عین حال به مدعیان ایتالیایی اجازه می دهد تا آنچه را که در صحنه اروپا دارند نشان دهند!

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو ایتالیا

با عدم دفاع مارک گیوت از عنوان خود، رقابت برای جانشینی او کاملاً باز است. به نظر می رسد در این رشته تغییر یافته، سه مورد علاقه مندی در حال ظهور هستند: گابریله تورلی از ایتالیا (فارو ریسینگ) و فلیس جلمینی (PMA Motorsport) که هر دو در جام باشگاه های اروپا در سال گذشته پیروز شدند، و ساندرو سوبک اتریشی (مایر ریسینگ اوستیرول)، یکی از راننده ها. قدرت در جام کلیو اروپا مرکزی.

کلیو کاپ فرانسه

16-18 آوریل

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اسپانیا

RFEDA

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

18-19 ژوئن

جام کلیو اروپای شرقی

یرژی اسپینکیویچ لهستانی (یونیک ریسینگ) با دو پیروزی در جام چلنجرز، بیش از هر زمان دیگری به دنبال اولین پیروزی کلی است، اما در اسپانیا، متیو لانپودنکس (مسابقه میلان)، الکس لاهوز (کوتاوتو موتوراسپرت) و گیوم مایو (روی سکو) به پایان می رسد. جی ام اسپورت)، همه امیدوارند که او را از سلطنت خلع کنند. Juuso Panttila (Carpek Services)، Nico Abella (Chefo Sport) و Lin Chen Han (Uniq Racing) نیز به دنبال اولین سه نتیجه اول هستند در حالی که ایتالیایی ها Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse)، Luciano Gioia (Essecorse)، ویلیام Mezzetti (Progetto E20 Motorport) هستند. ) و لورنزو نیکولی (Progetto E20 Motorsport) امیدوارند از دانش خود در مسیر برای برهم زدن سلسله مراتب استفاده کنند. چهره های آشنا دیگری مانند آلسیو آلسیدی ایتالیایی (تودر موتوراسپرت)، ماریانو آلونسو آرژانتینی (مسابقه GPA) و نیکولا میلکوویچ صرب (تیم ریسینگ تمپو) نیز فصل های خود را در ایمولا آغاز خواهند کرد.

جمعه 6 اردیبهشت
12:15-12:45 بعدازظهر: آزمون های جمعی 1
5:10 -5:40 بعد از ظهر: آزمون های جمعی 2

کلیو کاپ اروپا

حلقه ردبول

لو کاستله

کلیو کاپ اسپانیا

GT Open

هوکنهایم

12-13 نوامبر

شنبه 7 اردیبهشت
12:25-12:45 بعد از ظهر: مقدماتی 1
7:20-19:50: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

کلیو کاپ اروپا

ایمولا

چالش جهانی GT

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ اروپا

GT Open

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ فرانسه

با این حال، بسیاری از رانندگان می خواهند به نبرد بپیوندند. دوم و سوم در چلنجرز کاپ فصل گذشته، آلسیو آلسیدی و لورنزو نیکولی می‌خواهند عملکرد بهتری داشته باشند، اما آنها باید با ویلیام مزتی، دانیله پاسکوالی، جاکومو تربی (MC Motortecnica)، ساندرو کوتینی (پروتیم ریس) و کریستین ریچیارینی (مسابقه‌های پروتیم ریس) مقابله کنند. اسکورسه) که در سال‌های 2009 و 2016 قهرمان کلیو کاپ ایتالیا شد. جاکوپو جوزپه سیمنس و لوچیانو گیوا که قبلاً در Jarama مسابقه می‌دهند نیز امیدوارند شگفت‌انگیز باشند، مانند Gianalberto Francesco Coldani (MC Motortecnica)، Damiano Puccetti (PMA Motorsport)، Cosi. پاپی (اسکودریا کاستا اوست) و همچنین الکس و ماتیا لانسلوتی (فارو ریسینگ) در اولین بازی خود.

کلیو کاپ اروپا

مونزا

RFEDA

زند وورت

موژلو

23-24 آوریل

یرالی اوسپانوف از قزاقستان (مسابقه میلان) و روزنامه نگاران ایتالیایی آندره آ فارینا و ادواردو کوریونی (لیگ مطبوعات توسط تیم اورگان) به میدان چشمگیر چهل و سه جام کلیو می پیوندند. دو مسابقه آخر هفته ایمولا که برای شنبه در ساعت 19:20 و یکشنبه در ساعت 4:30 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است، به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود.

جام کلیو ایتالیا

والنسیا

FFSA GT

9-10 جولای

نوگارو

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

جاراما

ACI GT

14-15 اردیبهشت

16-17 جولای

کلیو کاپ فرانسه

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو ایتالیا

انتظار می رود کوئینتو استفانا و دو (اورگان تام) که چند ماه پیش توسط الساندرو سباستی اسکالرا شکست خوردند، در انتهای تیز جام رانندگان آقایان به مصاف هم بروند. با این حال، آنها باید مراقب ویتوریو سادوتی (اسکودریا کاستا اوست) و آندره آ آرجنتی باشند که در طول فصل 2021 پیشرفت کردند. آندریا کوردینی (تیم اورگان) تازه کار Clio Cup نیز به این دسته خواهد پیوست.

کلیو کاپ فرانسه

RFEDAمنبع

آنتونی ژورادو (مسابقه میلان)، برنده دو مسابقه در جاراما، در جام اروپای کلیو پیشتاز شد. اگرچه او به ایمولا می رسد و قصد دارد برتری خود را افزایش دهد، اما فرانسوی می داند که در برابر مارک گیوت (مسابقه میلان) و دیوید پوژ (GPA Racing) که هر دو در سال گذشته در ایمولا پیروز شدند، یک مسابقه بلند خواهد بود. نیکلاس میلان (مسابقه میلان) که در حال حاضر چهارم در رده بندی عمومی است، می خواهد بازی خود را برای دفاع از عنوان خود در یک لحظه حساس که با ورود مدعیان جدید مشخص شده است، افزایش دهد، از جمله برنده سه عنوان قهرمانی Clio Cup اروپای مرکزی، توماش پکار. خدمات کارپک).

8-9 اکتبر

3-4 سپتامبر

جام کلیو ایتالیا

FFSA GT

15-16 اکتبر

دوره های مگنی

4-5 ژوئن

یکشنبه 8 اردیبهشت
10:00 الی 10:20 صبح: مقدماتی 2
4:30 الی 17:00: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

جام کلیو اروپای شرقی

10-11 سپتامبر

چالش جهانی GT

جدول زمانی

کلیو کاپ اسپانیا

2022 Clio Cup سری – تقویم

ACI GT

کلیو کاپ فرانسه

ACI GT

جام کلیو اروپای شرقی

میسانو

هانگارورینگ

کلیو کاپ اروپا: چه کسی ژورادو را متوقف خواهد کرد؟

ACI GT

جام کلیو ایتالیا

رنه استینمتز (Chefo Sport) و Quinto Stefana (مسابقه میلان) پس از کسب یک پیروزی در Jarama در شرف از سرگیری دوئل خود در جام رانندگان آقایان هستند. با این حال، هیچ یک از آنها نباید استفان پولدرمن (Chefo Sport) را نادیده بگیرند. و میشل فایه (GM Sport) که هر دو در اسپانیا روی سکو رفتند. گابریل آلونسو آرژانتینی (GPA Racing)، یکی از برندگان جایزه BRM 2021، یکی دیگر از مدعیان جدی است. هورن فرانسه (مسابقه GPA) و آندره آرجنتی ایتالیا (تیم ریسینگ SI) و دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت) کمپین های اروپایی خود را در ایمولا آغاز خواهند کرد.

کلیو کاپ اروپا

چالش جهانی GT

11-12 ژوئن


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: