تغییرات منصوری بر هوراکان استراتو

به نظر می‌رسد که وضعیت شرکت لامبورگینی از هر زمان دیگری بهتر است. علاوه بر این برای رکورد تازه‌ای در تیراژ تولید این شرکت به ثبت رسیده، تولید چند سال آینده تکمیل شده است.

محصول پرچمدار لامبورگینی یعنی روئلتو که به عنوان جانشین غیرمستقیم اونتادور شناخته می‌شود، به سامانه هیبرید مجهز در حالی‌که نسخه پلاگین-هیبرید از پرفروش‌ترین محصول این شرکت یعنی اوروس SE نیز به تازگی عرضه می‌شود. این سامانه در مجموع، 789 اسب‌بخار قدرت در اختیار شاسی‌بلند ایتالیایی قرار می‌دهد.

لامبورگینی هوراکان با پیشرانه 10 سیلندر نیز به زودی با یک مدل مجهز به پیشرانه هیبرید V8 جایگزین خواهد شد. به مناسبت پایان عمر این مدل موفق، یک نسخه ویژه از هوراکان با لقب استراتو معرفی شده است که به پیروی از خودروهای محبوب بازار یعنی کراس‌اورها، سامانه چهار چرخ محرک و البته تعلیق مرتفع را به همراه دارد.

لامبورگینی هوراکان استراتو، 602 اسب‌بخار قدرت دارد و می‌تواند ظرف 3.4 به سرعت صد کیلومتر بر ساعت دست کند. سرعت این خودرو هم 260 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

با این حال، به نظر می‌رسد که ویژگی‌های جالبی دارد هوراکان استراتو در حالت استاندارد برای برخی از ثروتمند راضی‌کننده نیست. حداقل متخصصان شرکت منوری چنین اعتقادی دارند، چرا که از جدیدترین افراد، به این سوپراسپرت قدبلند رفته اند و با اضافه کردن لقب «لیمیتد ادیشن» به انتهای نام خودرویی که در تیراژهای محدود تولید شده است، آن را به نمونه های خاص از قبل می برند. بدل کرده اند.

چهره این خودرو به نصب انبوهی از قطعات فیبرکربن و همچنین رینگ‌های افترمارکت FO.6، متفاوت از قبل به نظر می‌رسد. گویا تغییراتی هم بر پیشرانه این خودرو اعمال می‌شود، چرا که خروجی با 8 واحد افزایش به 610 اسب‌بخار و شتاب صفر تا صد با 0.1 کاهش به 3.3 سال رسیده است.

مانند عمده محصولات منصوری، درباره قیمت این مدل نیز حرفی به میان نیامده است.

جدیدتریان اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/c6dokqau


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: