تلویزیون جدید Ronin راه اندازی شد – قیمت ها، مشخصات، ویژگی ها


شرکت سازنده دو چرخ در چنای موتورسیکلت جدیدی به نام TVS Ronin را در کشور معرفی کرده است. این دوچرخه در 3 نوع (دو کاناله سه صدایی – TD، تک کاناله دوگانه – DS و تک کاناله – SS) با قیمت بین 1.49 تا 1.71 میلیون روپیه ارائه شده است. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد. 6 گزینه رنگ وجود دارد – خاکستری کهکشانی، نارنجی طلوع، آبی دلتا، مشکی Stangnze، قرمز ماگما و مشکی روشن.

قیمت TVS Ronin

گونه نمایشگاه سابق
SS – قرمز ماگما 1.49 میلیون روپیه
SS – روشنایی سیاه 1.49 میلیون روپیه
DS – دلتا آبی 1.56 میلیون روپیه
DS – Stargaze Black 1.56 میلیون روپیه
TD – کهکشانی گری 1.68 میلیون روپیه
TD – طلوع نارنجی 1.70 میلیون روپیه

TVS Ronin دارای چراغ‌های LED دایره‌ای شکل و مخزن سوخت قطره‌ای است که ظاهری قدیمی به آن می‌دهد. پانل کناری آن صاف است و دارای نشیمن تک تکه با گرابریل لوله ای در پشت است. چراغ عقب LED و نشانگرهای LED درست زیر صندلی قرار گرفته اند.

ویژگی های TVS Ronin

برخی دیگر از نکات برجسته طراحی آن عبارتند از: موتور سیاه‌شده، اگزوز جانبی بزرگ با نوک نقره‌ای رنگ، گلگیرهای منحنی و زیرفریم عقب نمایان. از نظر امکانات، دوچرخه مجهز به دسته ابزار گرد و سیستم اتصال بلوتوث Smart Xonnect TVS است که حالت تور، حالت سواری، ناوبری گام به گام و صوتی و کمک سواری را ارائه می دهد. خواندن – TVS Radeon 2022 با ویژگی های جدید راه اندازی شد

رونین اولین دوچرخه در بخش خود است که دارای سیستم استارت بی صدا (ISG) است. این لیست همچنین شامل کنترل فرمان On-the-Go، شارژر USB، سرعت سنج با 28 ویژگی بخش محور و غیره است.

TVS Ronin Power

برای قدرت، TVS Ronin از یک موتور کاملاً جدید 225.9 سی سی با هوا/روغن خنک استفاده می کند. این موتور قدرت ادعایی 20.2 اسب بخار (15.1 کیلووات) در 7750 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 19.93 نیوتن متر در 3750 دور در دقیقه ارائه می کند. در حالی که پایه موتور همان آپاچی RTR 200 است، ظرفیت مکعب آن بیشتر است.

علاوه بر این، طول حرکت آن 7.2 میلی متر افزایش یافته است که آن را به یک “موتور مربع کامل” تبدیل می کند. ادعا می شود که گشتاور پایین و میان برد عالی را ارائه می دهد. حداکثر سرعت این دوچرخه 120 کیلومتر بر ساعت است.

موتور تی وی اس رونین

رونین روی یک شاسی گهواره دوبل جدید قرار دارد که توسط یک دوشاخ طلایی رنگ USD و مونو شوک در عقب به حالت تعلیق درآمده است. گفته می شود که حمل و نقل دقیق و کاشته شده را ارائه می دهد.

دوچرخه جدید TVS دارای چرخ های آلیاژی چند پره است که با لاستیک های دو منظوره پوشانده شده است. برای انجام وظایف ترمز، رونین دارای ترمزهای دیسکی جلو و عقب است. این دوچرخه همچنین دارای ABS (سیستم ترمز ضد قفل) تک کاناله و دو کاناله است. ABS در رونین دو حالت شهری و بارانی را ارائه می دهد.

مشخصات TVS Ronin


تلویزیون جدید Ronin راه اندازی شد – قیمت ها، مشخصات، ویژگی ها
منبع