تورلی در زمین خود در Mugello ستاره می کند

رانندگان Clio Cup ایتالیا از آشنایی خود با پیست در تمرین به رهبری گابریله تورلی و کریستیان ریچارینی (اسکورز) استفاده کردند، قبل از اینکه دیوید پوژه به برتری خود در مقدماتی پایان داد و سریع ترین زمان را با 0.049 ثانیه جلوتر از گابریله تورلی ثبت کرد. Joran Leneutre (JSB Competition) در ابتدا سوم شد، اما به دلیل جریمه‌ای که در آخرین مسابقه او در Zandvoort متحمل شده بود، بعد از Felice Jelmini (PMA Motorsport) و Styve Juif (GM Sport) پنجم شد.

علیرغم بازگشت تعقیب‌کننده‌اش، گابریل تورلی خونسردی خود را حفظ کرد و پیش از دیوید پوژه، برد را به دست آورد. چلنجر لئو ژوست جلوتر از یرژی اسپینکیویچ و کلیو تروفی فرانسه آسفالت معمولی، استیو جویف، که در اولین حضور خود در جام جهانی GM Sport بسیار تاثیرگذار بود، سکو را تکمیل کرد.

دیوید پوژه، رهبر کلیو کاپ فرانسه، با برد خود بالاتر از لئو ژوست و یرژی اسپینکیویچ، بیشترین امتیاز را به دست آورد تا فاصله خود را با نیکلاس میلان، که پس از شروع در انتهای جدول، هشتم شد، افزایش دهد. سومین در رده بندی عمومی و دوم در مسابقه شنبه، لئو ژوست سومین موفقیت متوالی خود را در جام چلنجر به دست آورد، که در آن به لطف پیروزی بر یرژی اسپینکیویچ و اورلین رنه از جوران لنوتر پیشی گرفت. پیر مونمانی در جام رانندگان آقایان تسلط یافت تا اولین پیروزی خود را کسب کند، اما ماتیو ریگوله (ویک تیم) با قرار گرفتن در جایگاه دوم از نزدیکترین رقیب خود، لیونل ویگویه (T2CM) برتری خود را افزایش داد.

گابریل تورلی، رهبر مسابقه ابتدا کنار رفت، در حالی که دیوید پوژه مجبور بود با فشار فلیس جلمینی مقابله کند تا اینکه فلیس جلمینی به دلیل یک مشکل مکانیکی در دور چهارم زمین را واگذار کرد. در همان زمان، نبرد بین استیو جویف، لئو جوست، جوران لنوتر و الکساندر آلبوی برای مقام سوم شدت گرفت. لئو ژوست در نهایت این موقعیت را به دست آورد، در حالی که ژوران لنوتر از دستور سقوط کرد. Jerzy Spinkiewicz (Uniq Racing) از دوئل بین استیو جویف و الکساندر آلبوی استفاده کرد و گروه را گرفت و با سه دور باقی مانده به مقام چهارم رسید.

در شروع مجدد، گابریل تورلی در لغزش دیوید پوژه قرار گرفت و در پیچ یک پیش افتاد. استیو جویف سعی کرد همین کار را انجام دهد، اما فلیس جلمینی بهترین استفاده را از موقعیت کرد در حالی که الکساندر آلبوی در نبرد برای مقام پنجم به لئو ژوست و جوران لنوتر شکست خورد.

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – کلیو کاپ ایتالیا – کلیو کاپ فرانسهمنبع

Clio Cup فرانسه و Clio Cup Italia روز یکشنبه برای مسابقات مقدماتی در ساعت 11:50 صبح قبل از مسابقه دو از Mugello که از ساعت 3:20 بعد از ظهر در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب به صورت زنده پخش می شود، بازگشته اند.

الکساندر آلبوی در ابتدا ششم شد، اما به دلیل برتری خارج از مسیر، پنج ثانیه پنالتی دریافت کرد. کریستین ریچیارینی جایگاه ششم را به ارث برد و پس از آن اورلین رنت (مسابقه JSB)، ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) و الکساندر آلبوی و فلیس جلمینی به مقام دهم رسیدند. نیکلاس میلان (مسابقات میلان) پس از حذف چندین دوره مقدماتی او به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌های پیست، رتبه 39 را آغاز کرد و چهاردهم شد، در حالی که پیر مونمانیکس در بین آقایان رانندگان برتری داشت.

CLIO CUP ایتالیا

از موقعیت قطبی، دیوید پوژه شروعی تمیز در مقابل گابریله تورلی داشت در حالی که استیو جویف از دوئل الکساندر آلبوی (GPA Racing) و فلیس جلمینی استفاده کرد و به مقام سوم صعود کرد. با این حال، مسابقه به زودی در پشت ماشین ایمنی خنثی شد تا جاکومو تربی (MC Motortecnica) پس از تماس با ساندرو سوبک (Mair Racing Osttirol) از سنگریزه پاک شود.

گابریل تورلی در بازی کلیو کاپ ایتالیا جلوتر از کریستیان ریچیارینی و ویلیام مزتی یک گل به ثمر رساند و به شکست ناپذیری فلیس جلمینی در این فصل پایان داد. گابریل تورلی به لطف پیروزی خود، زمین خود را به هموطنش که امروز چهارم شد، دوباره به دست آورد. کریستین ریچیارینی با سبقت گرفتن از ویلیام مزتی در دور پنجم جام چلنجرز را به دست آورد و اکنون با یک امتیاز از جاکومو تربی از رهبر کلاس عقب است. جیانالبرتو کولدانی (MC Motortecnica) سکو را تکمیل کرد. کوئینتو استفانا، رهبر جام رانندگان آقایان (مسابقات میلان) در دور ششم پیشتاز این رده شد تا پیش از دیگو کاسارا (مسابقه فارو) و دانیله پاسکوالی (تودر موتوراسپورت) در یک نبرد پرشور تا پرچم شطرنجی پیروز شود. .

CLIO CUP فرانسه


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: