تورلی در زمین خود در Mugello می درخشد

تست جمعی 1 – تست جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – کلیو کاپ ایتالیا – کلیو کاپ فرانسه

دیوید پوژ که قبلاً در جام کلیو فرانسه رهبری می‌کرد، با برتری بیشتر از لئو ژوست و یرژی اسپینکیویچ، یک عمل عالی انجام داد تا فاصله خود را با نیکلاس میلان، که پس از شروع از پشت توری به جایگاه هشتم صعود کرد، بیشتر کرد. سوم در رده بندی عمومی و دوم این شنبه، لئو ژوسه همچنین از این فرصت استفاده کرد و سومین موفقیت متوالی خود را در جام چلنجرز ثبت کرد که به لطف پیروزی مقابل یرژی اسپینکیویچ و اورلین رنه، کنترل آن را از جوران لنوتر گرفت. در نهایت، پیر مونمانیکس برای کسب اولین پیروزی خود در جام رانندگان آقایان تسلط یافت، اما ماتیو ریگوله (ویک تیم) امتیازهای زیادی را کسب کرد تا با قرار گرفتن در جایگاه دوم از نزدیکترین رقیب خود، لیونل ویگویه (T2CM) برتری خود را افزایش دهد.

CLIO CUP ایتالیا

علیرغم بازگشت تعقیب کننده اش، گابریل تورلی خونسردی خود را حفظ کرد تا در مقابل دیوید پوژه پیروز شود. چلنجر لئو ژوست جلوتر از یرژی اسپینکیوویچ و استیو جویف، یک فراری از آسفالت کلیو تروفی فرانسه و در اولین حضورش در فرمان جام اسپورت کلیو GM خود، سکو را تکمیل کرد.

در برتری، گابریل تورلی در ابتدا فاصله را بیشتر کرد در حالی که دیوید پوژه مجبور شد تحت فشار فلیس جلمینی آهنگسازی کند تا اینکه دومی به دلیل مشکل مکانیکی در دور چهارم زمین را واگذار کرد. در همان زمان، مبارزه برای آخرین پله سکو بین استیو جویف، لئو ژوست، جوران لنوتر و الکساندر آلبوی شدت گرفت. Léo Jousset در نهایت از رقبای خود پیش افتاد در حالی که Joran Leneutre در جدول رده بندی سقوط کرد. پس از آن، جرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) از دوئل بین استیو جویف و الکساندر آلبوی استفاده کرد و به این گروه بازگشت و در سه دور مانده به پایان در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در شروع مجدد، گابریل تورلی در مکش دیوید پوژ لانه کرد تا کنترل ها را در اولین کرنر بدزدد. استیو جویف سعی کرد از راننده ایتالیایی تقلید کند، اما فلیس جلمینی ذینفع بزرگ این عملیات بود زیرا الکساندر آلبوی در نبرد برای مقام پنجم به لئو ژوست و جوران لنوتر باخت.

CLIO CUP فرانسه

رقبای کلیو کاپ فرانسه و کلیو کاپ ایتالیا روز یکشنبه برای مسابقات مقدماتی جدید در ساعت 11:50 صبح قبل از مسابقه دوم به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب از ساعت 3:20 بعدازظهر با هم دیدار خواهند کرد.منبع

الکساندر آلبوی که در ابتدا ششم شد، به دلیل کسب برتری در خارج از محدوده پیست، پنج ثانیه پنالتی دریافت کرد. سپس کریستین ریچیارینی جایگاه ششم را بالاتر از اورلین رنت (مسابقه JSB)، ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) و الکساندر آلبوی به ارث برد. فلیس جلمینی پس از مشکل فنی خود موفق شد دوباره صعود کند و ده نفر برتر را تکمیل کند. نیکلاس میلان (مسابقه میلان) پس از لغو چندین بار خود در مسابقات انتخابی به دلیل رعایت نکردن محدودیت های مسیر، سی و نهم را شروع کرد و در پایان به مقام چهاردهم صعود کرد در حالی که پیر مونمانی در بحث های آقایان رانندگان مسلط بود.

از موقعیت قطبی، دیوید پوژه شروعی موفق در برابر گابریله تورلی داشت در حالی که استیو جویف از دوئل الکساندر آلبوی (GPA Racing) و فلیس جلمینی استفاده کرد و به مقام سوم صعود کرد. با این حال، زمانی که خودروی ایمنی وارد پیست شد تا جاکومو تربی (MC Motortecnica) را آزاد کند، بحث ها به سرعت خنثی شد، پس از تماسی که توسط ساندرو سوبک (Mair Racing Osttirol) ایجاد شد، در سنگریزه متوقف شد.

در حالی که رقبا در Clio Cup ایتالیا از دانش خود در زمین در طول تمرین تحت سلطه گابریله تورلی و کریستین ریچارینی (اسکورسه) به خوبی استفاده کردند، هژمونی رانندگان ایتالیایی با بهترین زمان دیوید پوژه به پایان رسید، 49/ 1000ه دومی بالاتر از گابریله تورلی. جوران لنوتر (JSB Compétition) که در ابتدا سوم شد، سرانجام از جایگاه پنجم پس از فلیس جلمینی (PMA Motorsport) و استیو جویف (GM Sport) به دلیل جریمه ای که در آخرین حضورش در Zandvoort اعمال شد، شروع کرد.

از ابتدا تا انتها در کلیو کاپ ایتالیا پیشتاز بود، گابریله تورلی جلوتر از کریستین ریچارینی و ویلیام مزتی پیروز شد و در عین حال به شکست ناپذیری فلیس جلمینی در این فصل پایان داد. گابریل تورلی با این موفقیت، در حال بازیافتن جایگاه چهارمی هموطن خود است. کریستین ریچیرینی که به لطف سبقت گرفتن از ویلیام مزتی در دور پنجم، در جام چلنجرز پیروز شد، به واحدی از جاکومو تربی باز می گردد که هنوز در صدر رده قرار دارد. این سکو توسط جیانالبرتو کولدانی (MC Motortecnica) تکمیل شد. در جام رانندگان آقایان، کوئینتو استفانا، رهبر (مسابقه میلان) در دور ششم پیش افتاد تا در برابر دیگو کاسارا (مسابقه فارو) و دانیله پاسکوالی (موتور اسپورت تودر) در کلاسی پر جنب و جوش تا پرچم شطرنجی پیروز شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: