توقف در Mugello قبل از تعطیلات تابستانی

Clio Cup Italia: توقف یا برای جلمینی؟

کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) پس از دوبل خود در میسانو، به دنبال افزایش فاصله در جام رانندگان آقایان است. با این حال، او باید مراقب لوچیانو گیوا (اسکورس)، برنده اسکرچ موژلو در سال 2013 باشد. در همان زمان، دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت)، دئو (تیم اورگان)، آندریا کوردینی (تیم اورگان) و دیگو کاسارا. (فارو ریسینگ) برای کسب اولین پیروزی خود به تجربه خود تکیه خواهد کرد در حالی که فرانچسکو کوسنتینو (اسکودریا کاستا اوست) و پیترو بلومتی (PMA Motorsport) امیدوارند سلسله مراتب را بر هم بزنند.

رانندگان کلیو کاپ فرانسه برای به چالش کشیدن بازیکنان کلیو کاپ ایتالیا در زمین خود، درست قبل از تعطیلات تابستانی وارد نیم فصل دوم خود خواهند شد. با چهار موفقیت و دو مقام دوم، دیوید پوژه (GPA Racing) برتری جزئی را نسبت به نیکلاس میلان (مسابقه میلان) که رهبر کلیو کاپ اروپا نیز هست، گرفت. دوئل این دو نفر در ایتالیا ادامه خواهد داشت اما تعقیب کنندگان آنها قصد دارند از کوچکترین اشتباه آنها استفاده کنند.

در جام چلنجرز، جایی که جاکومو تربی از مقام اول خود در برابر کوزیمو پاپی و کریستین ریچارینی (اسکورس) دفاع خواهد کرد و با چندین نسل کلیوس در موژلو پیروز شد. در همان زمان، آلسیو آلسیدی (تودر موتور اسپورت) و جیانالبرتو کولدانی (MC Motortecnica) و لورنزو نیکولی (Progetto E20 Motorsport) و دامیانو پوکتی (PMA Motorsport) برای اولین موفقیت خود در سال در این کلاس تلاش خواهند کرد. ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) تا کنون ثابت قدم است و می خواهد سطح بازی خود را برای کسب اولین سکو بالا ببرد، اما Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse)، Mattia Lancelloti (Faro Racing) و Sandro Cutini (Proteam Race) در این هدف مشترک هستند. .

برنامه

در زمین خود، قهرمانان کلیو کاپ ایتالیا مصمم به پیروزی خواهند بود و با رهبر فلیس جلمینی (PMA Motorsport) شروع می شود. این ایتالیایی که تا اینجای کار امسال شکست نخورده، محبوب اصلی خواهد بود، به خصوص که قبلاً در این پیست در سال 2019 پیروز شده است. ) و ساندرو سوبک (Mair Racing Osttirol) می توانند به تجربه پیست خود تکیه کنند تا قبل از نیم فصل دوم دوباره زمین را به دست آورند. ماسیمیلیانو دانتی (PMA Motorsport) که در جام ایتالیا در سال 2020 تاجگذاری کرد، همچنین امیدوار است که برای اولین حضور خود در سال به مبارزه برای پیروزی بپیوندد، همانطور که الساندرو بریگاتی (Progetto E20 Motorsport) که به طور فزاینده ای در Clio European اجرا می کند، امیدوار است. جام.

یکشنبه 17 جولای
11:50-12:10: شرایط 2
15:20-15:50 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

برای اولین بار از سال 2020، Mugello به تقویم Clio Cup بازگشت. این پیست که مورد قدردانی علاقه مندان به ورزش های موتوری است، میزبان گرندپری ایتالیا در موتور جی پی و همچنین گرندپری توسکانی در فرمول 1 است. موژلو با شیب های طبیعی طولانی و زیبای خود از طریق پانزده خمش و دنباله های سریع، نوید یک منظره سطح بالا را با چهل و پنج جام کلیو در شروع می دهد!

سه راننده نیز به پلوتون خواهند پیوست. استیو جویف که یک انیماتور عالی آسفالت کلیو تروفی فرانسه است، Clio Rally5 را با Clio Cup تعویض می کند تا اولین حضور خود را در ساختار GM Sport انجام دهد. سرانجام، یونیک ریسینگ وارد ادواردو میراندا مکزیکی خواهد شد، که قبلاً با نسل پنجم Clio Cup در زمستان امسال در خاورمیانه برنده شده است، و لین چن هان تایوانی، که آمده است تا قبل از مسابقات بعدی خود تجربه کسب کند.

گروه ایتالیایی توسط روزنامه نگاران جیان لوکا پلگرینی و آلبرتو ساباتینی که هر دو میهمانان جام 333 کلیو به عنوان بخشی از لیگ مطبوعات هستند، تکمیل خواهد شد.

از روز جمعه چهل و شش رقیب حاضر در ایتالیا در پیست خواهند بود. دو مسابقه آخر هفته به صورت زنده از صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود.

در جام رانندگان جنتلمن، متیو ریگوله (ویک تیم) می خواهد بردهای خود را افزایش دهد تا فاصله رقبای خود را قبل از تعطیلات تابستانی بیشتر کند، اما دارندگان عناوین اروپا و فرانسه، لیونل ویگوئه (T2CM) و لوران زیادوس (تیم لوکاس)، مایل به معکوس کردن روند. گروه چهارگانه GPA Racing که توسط سدریک دلکروا، پیر مونمانیک، هورن و بنجامین کاواس تشکیل شده است، در کمین قرار گرفته اند، همانطور که میشل فایه (GM Sport) پس از عملکرد خوب خود در مجارستان، امیدوار است دوباره زمین را به دست آورد.

نفر سوم در رده بندی عمومی، لئو جوست (مسابقه میلان) تلاش خواهد کرد تا کنترل جام چلنجرز را از جوران لنوتر (مسابقه JSB) بگیرد، اما الکساندر آلبوی (مسابقه GPA)، یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) و الکساندر فینکلشتاین (مسابقه GPA) به اشتراک گذاشتن هدف در همان زمان، Aurélien Renet (مسابقه JSB) و Guillaume Maio (GM Sport) تلاش خواهند کرد تا قبل از اسپرینت نهایی در مسابقه بمانند.

شنبه 16 جولای
11:40-12:00: شرایط 1
19:10-19:40 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

جمعه 15 جولای
11:10 صبح تا 11:40 صبح: تست جمعی 1
2:35-3:05 بعد از ظهر: تست جمعی 2

نقطه عطفی در جام کلیو فرانسه؟

لیست ورودیمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: