تویوتا جدید آینده، MPV های Maruti -ADAS، سانروف، چه چیزهای بیشتر؟


تویوتا Kirloskar Motor و Maruti Suzuki آماده عرضه MPV های هیبریدی جدید در سال 2023 هستند. این خودروساز ژاپنی تایید کرده است که Toyota Innova Hycross جدید اولین عرضه جهانی خود را در 21 انجام خواهد داد.خیابان نوامبر، و پس از آن در هند رونمایی در 25هفتم نوامبر 2022. رزروهای رسمی برای این مدل با اولین عرضه آن در هند آغاز می شود، در حالی که قیمت آن در ژانویه 2023 اعلام می شود. ماروتی سوزوکی اولین مدل تویوتا با نشان مجدد خود را بر اساس Innova Hycross زمانی در سال آینده

هر دو مدل دارای پلت فرم، عناصر طراحی، ویژگی ها و پیشرانه مشترک خواهند بود. تویوتا Innova Hycross که در اصل نسخه نسل جدید Innova Crysta است، با پلت فرم مونوکوک FWD عرضه خواهد شد. یکی از به روز رسانی های اصلی در قالب پیشرانه هیبریدی قوی ارائه خواهد شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که تویوتا اینووا هیکراس 2023 جدید با بنزین 2.0 لیتری تنفس طبیعی و 2.0 لیتری بنزینی با سیستم هیبریدی قوی عرضه خواهد شد.

تویوتا Innova Hycros لو رفت

Innova Hycross جدید اولین مدل تویوتا در هند خواهد بود که با سیستم کمک راننده پیشرفته (ADAS) عرضه می شود. این خودرو به Toyota Safety Sense (TSS) مجهز خواهد بود که ویژگی‌های ایمنی مانند هشدار خروج از خط، ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده و کروز کنترل دینامیک راداری را ارائه می‌دهد. همچنین این اولین خودروی این برند خواهد بود که دارای سانروف پانوراما دوجداره در کارخانه است. هر دو ویژگی فوق احتمالاً در MPV جدید Maruti ارائه می شوند.

خودروهای MPV سه ردیفه تویوتا و ماروتی جدید همچنین با دسته ابزار جدید، صندلی‌های جلو تهویه‌شونده، شارژ بی‌سیم تلفن، دوربین 360 درجه و عملکرد عثمانی برای صندلی‌های کاپیتان عرضه خواهند شد. برخی از نکات برجسته طراحی عبارتند از: جلوپنجره شش ضلعی جدید با درج مشکی، سپر جلو اصلاح شده با ورودی هوای عریض، چراغ‌های جلوی به روز شده با LED DRL، رینگ‌های آلیاژی جدید طراحی شده، ستون‌های B و C مشکی، دستگیره‌های درها به رنگ بدنه، روکش در بالای بدنه قوس چرخ‌ها، چراغ‌های عقب LED و سپر عقب اصلاح‌شده. این MPV جدید Maruti در آینده ممکن است چند تغییر ظاهری داشته باشد که آن را از تویوتا اینووا هایکراس متمایز کند.


تویوتا جدید آینده، MPV های Maruti -ADAS، سانروف، چه چیزهای بیشتر؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: