تویوتا هایریدر، Maruti Grand Vitara CNG در دسامبر 2022 عرضه می شود


تویوتا و ماروتی سوزوکی به طور مشترک دو شاسی بلند جدید، Urban Cruiser Hyryder و Grand Vitara را برای بازار هند توسعه دادند. هر دو SUV در سپتامبر 2022 عرضه شدند و پاسخ مثبت خریداران را دریافت کردند. شاسی‌بلندهای جدید در حال حاضر با دو گزینه موتور در دسترس هستند – یک موتور 1.5 لیتری NA بنزینی و موتور 1.5 لیتری 3 سیلندر بنزینی تویوتا با فناوری هیبریدی قوی. JV همچنین قصد دارد یک گزینه پیشرانه دیگر را به خط تولید سایز متوسط ​​اضافه کند و هر دو مدل نسخه CNG را دریافت کنند.

تویوتا پذیرش را آغاز کرده است رزرو برای Urban Cruiser Hyryder CNG جدید به مبلغ 25000 روپیه خریداران علاقه مند می توانند CNG Hyryder را به صورت آنلاین یا در شبکه نمایندگی مجاز رزرو کنند. Hyryder CNG اولین مدل مجهز به CNG در بخش شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​خواهد بود. این اولین مدل در رده خود خواهد بود که در 3 گزینه موتور شامل 1.5 لیتری NA بنزینی با فناوری هیبریدی ملایم، بنزینی 1.5 لیتری با فناوری هیبریدی قوی و نسخه CNG ارائه می شود.

سانروف تویوتا هایریدر

نسخه CNG ماروتی سوزوکی گرند ویتارا نیز در دسامبر 2022 عرضه خواهد شد. کیت CNG با موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری K15C سوزوکی عرضه خواهد شد. این پیشرانه در حال حاضر نیروبخش ارتیگا و XL6 CNG است. نسخه CNG با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه خواهد شد. ادعا شده است که نسخه CNG دارای مصرف سوخت تایید شده 26.10 کیلومتر بر کیلوگرم است. به عنوان یک مرجع، XL6 CNG MPV ادعا می شود که بازده سوخت 26.32 کیلومتر بر کیلوگرم را دارد.

موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری K15C قادر به تولید 103 اسب بخار قدرت و 136 نیوتن متر گشتاور است. در حالت CNG، پیشرانه 88 اسب بخار قدرت و 121.5 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این در مقایسه با نسخه بنزینی معمولی حدود 15 اسب بخار و 15 نیوتن متر کاهش دارد. گزارش‌های قبلی ادعا می‌کنند که Hyryder CNG روی تریم‌های S و G میان‌رده این شاسی‌بلند استاندارد عرضه می‌شود. تریم G دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی با پشتیبانی از Android Auto و Apple CarPlay، فناوری خودروی متصل، روشنایی LED، روشنایی داخلی، 6 ایربگ، ABS با EBD، ESP و رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی است.


تویوتا هایریدر، Maruti Grand Vitara CNG در دسامبر 2022 عرضه می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: