تویوتا گلانزا CNG به زودی – 3 نوع، مسافت پیموده شده 25 کیلومتر


به نظر می رسد تویوتا Kirloskar Motors نسخه CNG هاچ بک ممتاز Glanza را در هفته های آینده عرضه کند. قبل از ورود به بازار، مشخصات و جزئیات نوع آن در وب به بیرون درز کرده است. طبق اسناد فاش شده، تویوتا گلانزا CNG در سه نوع S، G و V ارائه خواهد شد. همه مدل ها دارای یک موتور 1.2 لیتری بنزینی 4 سیلندر به همراه کیت CNG کارخانه هستند. این تنظیمات قدرت ادعایی 76 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه را ارائه می دهد. فقط با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه خواهد شد.

هیچ تغییری در طول، عرض و ارتفاع کلی آن اعمال نخواهد شد. Toyota Glanza CNG دارای طول 3990 میلی متر، عرض 1745 میلی متر، ارتفاع 1500 میلی متر (بدون بار) و فاصله بین دو محور 2520 میلی متر خواهد بود. هر سه نوع CNG این هاچ بک GVW 1450 کیلوگرمی خواهند داشت. در حالی که سند فاش شده هیچ اشاره ای به مسافت پیموده شده آن ندارد داده‌های لو رفته قبلی نشان داد که مصرف سوخت 25 کیلومتر بر کیلوگرم را باز خواهد گرداند.

مشخصات CNG تویوتا گلانزا

از نظر ویژگی، نسخه Glanza CNG V با مجموعه تجهیزات مشابهی از جمله سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9.0 اینچی با قابلیت SmartPlay Cast Pro S و به‌روزرسانی‌های صوتی OTA، سیستم صوتی Arkamys، سیستم صوتی 360 درجه ارائه می‌شود. دوربین پارکینگ، آینه‌های بال تاشو خودکار، آینه دید عقب با نور خودکار، فرمان روکش چرمی، کروز کنترل، شیشه‌های محافظ UV، LED DRL و مه شکن LED.

در بروزرسانی های دیگر، این شرکت به زودی آن را معرفی خواهد کرد تویوتا کمری سدان با گزینه سوخت انعطاف پذیر در 28هفتم سپتامبر 2022. این اطلاعات از نیتین گادکاری، وزیر حمل و نقل جاده ای و بزرگراه های اتحادیه می آید. مشخصات سوخت انعطاف پذیر تویوتا کمری هنوز در دست نیست. برای افرادی که نمی دانند، یک پیشرانه سوخت انعطاف پذیر دارای موتور احتراق داخلی (ICE) است و می تواند با یک یا مخلوطی از سوخت کار کند. معمولاً مخلوطی از بنزین و اتانول یا متانول است. این پیشرانه ها همچنین می توانند با بنزین 100 درصد یا اتانول کار کنند.


تویوتا گلانزا CNG به زودی – 3 نوع، مسافت پیموده شده 25 کیلومتر
منبع