تویوتا Innova Hycross (Zenix) رونمایی شد


این خودروساز ژاپنی سرانجام خودروی سه ردیفه MPV Toyota Innova Zenix را در اندونزی معرفی کرد. همین مدل نیز اولین عرضه خود را در هند با نام تویوتا اینووا هایکراس در 25 انجام خواهد دادهفتم نوامبر، 2022. قیمت آن در نمایشگاه خودرو دهلی 2023 در ژانویه اعلام خواهد شد.

در حالی که چند هفته دیگر راه اندازی رسمی آن باقی مانده است، نمایندگی های منتخب تویوتا شروع به پذیرش پیش سفارش با مبلغ اولیه 50000 روپیه کرده اند. Innova Hycross جدید سبک تر، جادارتر و ممتازتر از Innova Crysta موجود خواهد بود. همچنین دارای ویژگی ها و مسافت پیموده شده بالایی خواهد بود.

تویوتا Innova Hycross جلو

سیستم انتقال قدرت Innova Zenix جدید (2023 Toyota Innova Hycross) شامل یک موتور بنزینی 2.0 لیتری است که از سیستم هیبریدی قوی نسل پنجم تویوتا بهره می برد. انتظار می رود این خودرو بین 20 کیلومتر تا 23 کیلومتر در متر راندمان سوخت را ارائه دهد، بنابراین به صرفه ترین خودرو در بخش خود تبدیل می شود. نسخه هیبریدی قوی MPV همچنین می تواند در حالت فول EV کار کند. خواندن: تویوتا پریوس 2023 به طور کامل معرفی شد – PHEV، هیبریدی قوی

مشابه Innova Zenix، Innova Hycross مخصوص هند پلتفرم IMV موجود RWD (محرک عقب) را برای معماری ماژولار FWD (محرک جلو) TNGA کنار خواهد گذاشت. پلت فرم جدید سبک تر و پیشرفته تر و کارآمدتر از جایگزین آن است. در مقایسه با Innova Crysta، مدل جدید MPV فضای کابین بیشتری خواهد داشت و سطح کیفیت بهتری را ارائه می دهد. ایننووا جدید دارای طول 4755 میلی متر، عرض 1850 میلی متر و ارتفاع 1795 میلی متر با فاصله بین دو محور 2850 میلی متر است. در حالی که فاصله بین دو محور طولانی تر و 100 میلی متر بیشتر از مدل قبلی است، فاصله از زمین بدون تغییر باقی می ماند.

تویوتا Innova Hycross Design

برای اولین بار، Toyota Innova MPV با سانروف پانوراما بزرگ و ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) ارائه می شود. ویژگی‌هایی مانند تم داخلی دو رنگ، صندلی‌های چرمی، صندلی‌های مبل بزرگ با قابلیت تنظیم برقی با زیرپایی قابل افزایش، روشنایی حالت LED، کنترل آب و هوای دو منطقه‌ای، دنده‌ها، صندلی‌های خنک‌کننده، فناوری خودرو متصل، صفحه‌نمایش دوگانه 10 اینچی برای ردیف میانی سرنشینان، کنترل تهویه مطبوع اختصاصی برای سرنشینان ردیف دوم، ترمز دستی الکترونیکی، عملکرد نگه داشتن خودکار و حالت‌های رانندگی حس و جذابیت بیشتری به آن می‌دهند. نسخه مخصوص هند احتمالاً با مجموعه ای از ویژگی ها عرضه می شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، تویوتا Innova Hycross (Zenix) 2023 به Toyota Safety Sense 3.0 (ADAS) مجهز شده است که کمک حفظ بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی ​​و چندین ویژگی ایمنی پیشرفته را ارائه می دهد. MPV همچنین دارای چندین کیسه هوا، ABS EBD، کمربند ایمنی سه نقطه ای برای همه سرنشینان و ترمزهای دیسکی تمام چرخ ها است.

Toyota Innova Hycross Interior

در هند، Innova Hycross جدید در کنار تویوتا Innova Crysta موجود فروخته خواهد شد که در حال حاضر قیمتی از 18.09 لک تا 23.83 لک روپیه دارد (همه، نمایشگاه قبلی). قیمت Hycross که یک مدل ممتازتر است، بین 22 تا 28 لک برآورد شده است.


Toyota Innova Hycross (Zenix) رونمایی شد – ظاهر SUV، مسافت پیموده شده بالا و ویژگی ها
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: