جام کلیو، گاو نر را با شاخ می گیرد

جام کلیو ایتالیا

ACI GT

نوگارو

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو فرانسه

در یک سری از شش موفقیت در جام چلنجر، Juuso Panttila همچنین شجاعانه شانس خود را در جدول رده بندی عمومی بازی خواهد کرد در حالی که مایل است از چن هان لین و هنریک سیبل (Carpek Sevice) فاصله بگیرد. در نهایت، رنه استینمتز و استفان پولدرمن به دوئل خود در جام رانندگان آقایان ادامه خواهند داد، هلندی ها برای لحظه شماری معکوس در بدترین نتیجه فصل خود در تساوی هستند.

16-18 فروردین

جام کلیو ایتالیا

چالش جهانی GT

7-8 می

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اسپانیا

اگرچه نیکلاس میلان (مسابقه میلان) با پیروزی در هوکنهایم یک قدم جلوتر رفت، اما تنش باید در اتریش با انگیزه نزدیک‌ترین تعقیب‌کنندگانش، مارک گیوت و آنتونی ژورادو، که هم‌تیمی‌های او هستند، یک درجه افزایش یابد. آلمانی که در آلمان نیز پیروز شده، سعی خواهد کرد همان موفقیت سال گذشته را در اتریش تجربه کند در حالی که دیوید پوگت (GPA Racing) و یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) قصد دارند از کوچکترین اشتباه رهبران قبل از اسپرینت نهایی استفاده کنند. با این حال، توماش پکار (سرویس کارپک) و الساندرو بریگاتی (Progetto E20 Motorsport) با اندکی عقب‌تر، می‌خواهند به مسیر اتریش بازگردند.

چالش جهانی GT

جام کلیو فرانسه

میسانو

جام کلیو ایتالیا

جمعه 9 سپتامبر
8:30-9:00: آزمون های جمعی 1
12:49-1:19 بعد از ظهر: تست جمعی 2

جام کلیو اروپای شرقی

GT Open

دوئل جلمینی-تورلی در جام کلیو ایتالیا؟

جام کلیو فرانسه

جام کلیو ایتالیا نیمه دوم فصل خود را در اتریش آغاز خواهد کرد، جایی که فلیس جلمینی (PMA Motorsport) سال گذشته قهرمان شد. برنده چهار مسابقه اول تقویم ایتالیا، رهبر با این حال شاهد بود که گابریله تورلی (مسابقه فارو) کسری خود را با پیروزی در دو راند آخر قبل از تعطیلات تابستانی جبران کرد. بنابراین هدف هر کدام از آنها این است که از مزیت روانی نسبت به دیگری استفاده کنند، اما نباید از ساندرو سوبک اتریشی (مایر راسینگ اوستیرول) که این آخر هفته در زمین او بازی خواهد کرد غافل شوند.

جاراما

نقطه عطفی در جام کلیو اروپای شرقی؟

مسابقه آخر هفته

18-19 ژوئن

کلیو کاپ اسپانیا

12-13 نوامبر

16-17 جولای

رینگ ردبول که در قلب کوه‌های آلپ واقع شده و میزبان گرندپری اتریش است، یکی از محبوب‌ترین پیست‌ها در تقویم است که محیط منحصربه‌فرد و چیدمان آن برای تماشای تماشایی است. شکاف‌ها همیشه بسیار تنگ هستند، مسابقات پر از پیچ و تاب و محدودیت‌های مسیر غیرقابل حل هستند… به اندازه‌ای است که برای به دست آوردن تاج‌های مختلف در خطر، نبردهای غیرقطعی‌تر از همیشه را ادویه کنید!

هانگارورینگ

FFSA GT

مسابقه آخر هفتهمنبع

FFSA GT

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو فرانسه

9-10 جولای

3-4 سپتامبر

کلیو کاپ اروپا

دوره های مگنی

مونزا

کلیو کاپ اروپا

در مورد جام رانندگان آقایان، استفان پولدرمن (چفو اسپورت) تلاش خواهد کرد تا شکاف کوچکی را که در آلمان ایجاد کرده بیشتر کند، اما مرد هلندی باید منتظر پاسخ کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و رنه استینمتز (هد اسپورت) باشد. در همان زمان، هورن (مسابقه GPA) برای اولین پیروزی و گابریل آلونسو (مسابقه GPA) اولین سکو را هدف خواهند گرفت.

والنسیا

در جام رانندگان جنتلمن، کوئینتو استفانا تلاش خواهد کرد تا سری چهار موفقیت متوالی خود را گسترش دهد تا گامی به سوی قهرمانی بردارد، اما دانیله پاسکوالی (تودر موتوراسپرت) و دوئه (تیم اورگان) قصد دارند با صعود برای اولین بار از او جلوگیری کنند. پله بالای سکو ویتوریو سادوتی (اسکودریا کاستا اوست) که در ابتدای فصل پیروز شده بود، با هدف بردن دوباره برای پیروزی در رده‌ای که پیترو بلومتی (PMA Motorsport) نیز رقابت خواهد کرد، بازگشت خود را انجام خواهد داد.

یکشنبه 11 سپتامبر
9:51-10:11: شرایط 2
16:30-17:05 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

چه کسی در کلیو کاپ اروپا برجسته خواهد شد؟

ایمولا

جام کلیو فرانسه

ACI GT

سری جام کلیو – Calendriers 2022

پنجشنبه 8 شهریور
3:00-5:00 بعد از ظهر: تمرین خصوصی

10-11 سپتامبر

روزنامه‌نگاران جووانی مانچینی و لورنزو بارونی در جام 333 کلیو به اشتراک خواهند گذاشت و امتیازی در لیگ مطبوعات ندارند، در حالی که تیم ایتالیایی توسط جولیو بنسی (Progetto E20 Motorsport)، سومین در Clio Cup ایتالیا در سال 2020 تکمیل خواهد شد.

کلیو کاپ اروپا

برنامه

GT Open

شنبه 10 سپتامبر
8:30-8:50: شرایط 1
11:55-12:30 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

کلیو کاپ اروپا

11-12 ژوئن

حلقه ردبول

15-16 اکتبر

این میدان توسط دو راننده غیر واجد شرایط تکمیل خواهد شد، چلنجر جولین بازیرت (تیم وییک) و گابور تیم مجارستانی (GM Sport) که قبلاً در هانگارورینگ حضور داشتند و به لطف یک عملیات جدید سرمایه گذاری جمعی موفق بازگشته بودند.

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو اروپای شرقی

چالش جهانی GT

جام کلیو اروپای شرقی

8-9 اکتبر

پلوتون دوباره روز پنجشنبه برای آزمایش خصوصی در اسپیلبرگ قبل از شروع واقعی آخر هفته در روز جمعه ملاقات خواهد کرد. این دو مسابقه که برای شنبه و یکشنبه برنامه ریزی شده است، به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

14-15 می

ACI GT

در جام چلنجرز، یرژی اسپینکیویچ می خواهد سری پیروزی های خود را که یکشنبه گذشته قطع شده بود، از سر بگیرد، اما لهستانی بار دیگر باید با گیوم مایو (GM Sport) و نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) دست و پنجه نرم کند. موفقیت در این رده در هوکنهایم. Juuso Panttila (سرویس Carpek) با قدرت اولین سکوی اروپایی خود، می خواهد به حرکت خود ادامه دهد. در همان زمان، کریستین ریچارینی (اسکورس) و جاکوپو جوزپه سیمنس (اسکورز) علیرغم تلاش نیکو آبلا (Chefo Sport)، چن هان لین (Uniq Racing) و ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) به دنبال یافتن مکانی خواهند بود. بدون فراموش کردن ماریانو آلونسو (GPA Racing) و آلسیو آلسیدی (Tuder Motorsport).

کلیو کاپ اروپا

4-5 ژوئن

لو کاستله

23-24 آوریل

بارسلونا

زند وورت

کلیو کاپ اروپا

هوکنهایم

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو اروپای شرقی

ACI GT

کلیو کاپ اروپا

موژلو

جام کلیو ایتالیا

با سه برد و پنج مقام دوم، مارک گیوت همچنان به تدریج شکاف خود را در جام کلیو اروپای شرقی علیرغم صعود آنتونی ژورادو افزایش می دهد. اگر او اکنون این فرصت را داشته باشد که اولین گام را به سمت تاج بردارد، اگر نمی‌خواهد با شمارش معکوس بدترین امتیاز قبل از آخرین دیدار غافلگیر شود، رهبر الهام می‌گیرد که خود را در مقابل هم تیمی‌اش تحمیل کند. در مونزا در ابتدای اکتبر. فرانسوی ها همچنین باید نسبت به توماش پکار و آندریاس استوکی (استوکی موتوراسپرت) که بازیکنان عادی و همچنان در رقابت برای عنوان قهرمانی هستند، محتاط باشند.

کلیو کاپ اسپانیا

طرفداران همچنین باید مراقب پیشرفت رقبای حاضر در جام چلنجرز باشند، جایی که کریستین ریچیرینی تنها 9 امتیاز بالاتر از کوزیمو پاپی (اسکودریا کاستا اوست) و جاکومو تربی (MC Motortecnica) دارد. تنش بیش از پیش محسوس خواهد بود زیرا سه راننده تا به اینجا همه پیروزی ها را به اشتراک گذاشته اند، آماری که آلسیو آلسیدی، جیانالبرتو کولدانی (MC Motortecnica) و ویلیام مزتی تلاش خواهند کرد به آن پایان دهند. Jacopo Giuseppe Cimenes، Damiano Puccetti (PMA Motorsport) و Sandro Cutini (تیم Prorace) نیز تمام تلاش خود را برای ماندن در رقابت خواهند داد.

مسابقه آخر هفته


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: