جام کلیو برای گرفتن گاو توسط شاخ

این میدان توسط دو راننده غیر واجد شرایط برای امتیاز تکمیل می‌شود، چلنجر جولین بازیرت (ویک تیم) و گابور تیم مجارستانی (GM Sport)، که در هانگارورینگ مسابقه دادند و به لطف یک عملیات جمع‌آوری سرمایه موفق دیگر بازگشتند.

چه کسی فرماندهی کلیو کاپ اروپا را بر عهده خواهد گرفت؟

این میدان روز پنجشنبه برای آزمایش خصوصی در اسپیلبرگ قبل از شروع واقعی آخر هفته در روز جمعه گرد هم می آید. این دو مسابقه که برای شنبه و یکشنبه برنامه ریزی شده اند، به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

جام کلیو ایتالیا نیمه دوم فصل خود را در اتریش آغاز خواهد کرد، جایی که فلیس جلمینی (PMA Motorsport) سال گذشته قهرمان شد. پس از پیروزی در چهار مسابقه اول تقویم ایتالیا، رهبر امتیازی گابریله تورلی (مسابقه فارو) را با پیروزی در دو راند آخر قبل از تعطیلات تابستانی دید. هر کدام باید تلاش کنند تا برتری روانی نسبت به دیگری کسب کنند، اما هیچکدام نباید ساندرو سوبک اتریشی (مایر ریسینگ اوستیرول) را که این آخر هفته در زمین خود مسابقه می دهد، نادیده گرفت.

جمعه 9 شهریور
8:30-9 صبح: آزمون جمعی 1
12:49-13:19: آزمون جمعی 2

مارک گیوت با سه برد و پنج نایب قهرمانی، علیرغم افزایش فرم آنتونی ژورادو، همچنان به افزایش برتری خود در جام کلیو اروپای شرقی ادامه می دهد. در حالی که او اکنون این فرصت را دارد که اولین گام را به سمت تاج بردارد، اگر نمی‌خواهد قبل از دیدار نهایی در مونزا در اوایل اکتبر، با کمترین امتیاز شگفت‌زده شود، بهتر است پیش از هم تیمی‌اش پیروز شود. فرانسوی ها همچنین باید مراقب توماش پکار و آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) باشند که همچنان برای کسب عنوان در رقابت هستند.

پنجشنبه 8 شهریور
3-5 بعد از ظهر: آزمون خصوصی

ردبول رینگ که در قلب کوه‌های آلپ و میزبان گرندپری اتریش قرار دارد، یکی از محبوب‌ترین پیست‌های تقویم با موقعیت و مسیر منحصربه‌فردش است که برای رقابت‌های تماشایی مناسب است. شکاف‌ها همیشه به‌طور باورنکردنی نزدیک هستند، مسابقات پر از پیچ و خم‌ها و محدودیت‌های مسیر تسلیم‌ناپذیر هستند… همه این‌ها نبردها را برای تاج‌های دسته‌بندی در معرض خطر، که شدیدتر از همیشه هستند، چاشنی‌تر می‌کنند!

طرفداران همچنین باید مراقب پیشرفت رقبا در چلنجرز کاپ باشند، جایی که کریستین ریچیرینی تنها 9 امتیاز از کوزیمو پاپی (اسکودریا کاستا اوست) و جاکومو تربی (MC Motortecnica) برتری دارد. این تنش محسوس تر خواهد بود زیرا سه راننده تمام پیروزی های سال 2022 را به اشتراک گذاشته اند، آماری که آلسیو آلسیدی، جیانالبرتو کولدانی (MC Motortecnica) و ویلیام مزتی تلاش خواهند کرد به آن پایان دهند. Jacopo Giuseppe Cimenes، Damiano Puccetti (PMA Motorsport) و Sandro Cutini (تیم Prorace) نیز تمام تلاش خود را برای ماندن در رقابت انجام خواهند داد.

نقطه عطفی در جام کلیو اروپای شرقی؟

جلمینی مقابل تورلی در جام کلیو ایتالیا؟

اگرچه نیکلاس میلان (مسابقه میلان) پس از پیروزی او در هاکنهایم روشن شده است، تنش باید در اتریش با انگیزه نزدیکترین رقبا و هم تیمی هایش مارک گیوت و آنتونی ژورادو افزایش یابد. ژورادو در آلمان هم پیروز شد و مانند سال گذشته در اتریش برای پیروزی تلاش خواهد کرد. دیوید پوگت (مسابقه GPA) و یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) به دنبال کوچکترین اشتباهات رهبران قبل از مسابقه نهایی خواهند بود. کمی عقب تر، توماش پکار (سرویس کارپک) و الساندرو بریگاتی (Progetto E20 Motorsport) هر دو امیدوارند به فرم خود در پیست اتریش بازگردند.

شنبه 10 شهریور
8:30-8:50 صبح: مقدماتی 1
11:55 صبح تا 12:30 بعد از ظهر: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

در جام رانندگان آقایان، استفان پولدرمن (چفو اسپورت) تلاش خواهد کرد تا شکاف کوچکی را که در آلمان ایجاد کرده است بیشتر کند، اما مرد هلندی باید برای پاسخ کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و رنه استینمتز (چفو اسپورت) آماده باشد. در همین حال، هورن (مسابقه GPA) برای اولین پیروزی در نظر دارد در حالی که گابریل آلونسو (مسابقه GPA) اولین نتیجه سکوی خود را هدف قرار داده است.

در جام چلنجرز، یرژی اسپینکیویچ به دنبال از سرگیری روند پیروزی های خود است که یکشنبه گذشته شکسته شد. لهستانی باید دوباره با گیوم مایو (GM Sport) و نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو)، که مشتاق است اولین موفقیت خود در این رده را در هاکنهایم دنبال کند، مبارزه کند. Juuso Panttila (سرویس Carpek) با اولین گل خود در اروپا، می خواهد شتاب خود را حفظ کند. در همین حال، کریستین ریچارینی (اسکورس) و جاکوپو جوزپه سیمنس (اسکورز) تلاش خواهند کرد تا نبرد را به نیکو آبلا (Chefo Sport)، چن هان لین (یونیک ریسینگ) و ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) ببرند، البته ماریانو آلونسو را نیز در میان نمی‌گذارند. GPA Racing) و Alessio Alcidi (Tuder Motorsport).

جدول زمانی

کوئینتو استفانا تلاش خواهد کرد تا سری چهار پیروزی متوالی خود در جام رانندگان جنتلمن را افزایش دهد و گامی به سوی عنوان قهرمانی بردارد. دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت) و دو (تیم اورگان) تلاش خواهند کرد تا برای اولین بار از رسیدن او به پله بالای سکو جلوگیری کنند. ویتوریو سادوتی (اسکودریا کاستا اوست) که در ابتدای فصل قهرمان شد، با هدف کسب یک پیروزی دیگر در دسته‌ای که پیترو بلومتی (PMA Motorsport) نیز در آن حضور دارد، بازگشته است.

روزنامه نگاران جیووانی مانچینی و لورنزو بارونی جام #333 کلیو را به اشتراک خواهند گذاشت که در لیگ مطبوعات حق امتیاز ندارد. گروه ایتالیایی توسط جولیو بنسی (Progetto E20 Motorsport)، سومین در Clio Cup Italia در سال 2020 تکمیل می شود.

لیست ورودیمنبع

Juuso Panttila برنده شش بار مسابقه Challengers Cup برای کسب مقام برتر در رده بندی عمومی مسابقه خواهد داد و در عین حال از چن هان لین و هنریک سیبل (سرویس کارپک) نیز فاصله خواهد گرفت. رنه استینمتز و استفان پولدرمن دوئل خود را در جام رانندگان آقایان ادامه خواهند داد، در حالی که هلندی ها در حال حاضر با حذف بدترین نتایج فصل خود برابر هستند.

یکشنبه 11 شهریور
9:51-10:11 صبح: مقدماتی 2
ساعت 4:30 تا 17:05: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: