جایزه رنو 4EVER، تولد دوباره یک نماد

ژیل ویدال، مدیر طراحی رنو

قسمت پایین تروفی 4EVER که با رنگ نقره ای گان متال رنگ آمیزی شده است برای فضاهای بزرگ برش خورده است. دعوت واقعی برای اکتشاف و اکتشاف، این ماشین نمایشی شخصیت روشنفکر خود را تأیید می کند. او با یک لباس رنگی کارت یک شور و شوق فرضی را بازی می کند

هر چرخ 4EVER Trophy دارای یک کمپرسور قابل مشاهده است که به شما امکان می دهد فشار تایر را فوراً از کابین تنظیم کنید تا با طبیعت زمین سازگار شود.

تولید آن 30 سال پیش متوقف شد، اما “4L” در جلوی صحنه باقی مانده است. این یکی از اولین جوانان است و 4L Trophy به مدت 25 سال هر سال تطبیق پذیری و استقامت خود را نشان داده است. در نتیجه، همیشه همدردی قابل توجهی به ویژه در بین جوانان ایجاد می کند.

4EVER Trophy با ظاهر باگ خود، رقابت را به رخ می کشد. کاپوت، بسیار توخالی، دارای یک خروجی هوای بزرگ است که عملکرد رادیاتور واقع در قسمت مرکزی سپر را بهینه می کند. برآمدگی جلو برای بهینه سازی قابلیت های عبور بسیار کوچک است.

این پلت فرم جدید CMF-BEV که برای خودروهای الکتریکی سگمنت B اختصاص داده شده است را با رنو 5 آینده به اشتراک خواهد گذاشت. این پلتفرم عملکردی را در بالاترین سطح از نظر استقلال، آکوستیک و رفتار دینامیکی، بدون به خطر انداختن طراحی خودرو، امکان پذیر می کند.

رنو 4 بسیار فراتر از یک خودرو است، یک نماد واقعی است. این کتاب در بیش از 8 میلیون نسخه در بیش از 100 کشور فروخته شده است، این نسخه بین نسلی است و به مدت 60 سال از همه طبقه بندی های اجتماعی عبور می کند. در شهر مانند دورافتاده ترین مناطق روستایی، آسان است، چند منظوره است: به شما امکان کار، مسافرت، حمل و نقل و غیره را می دهد.

در قسمت پایین، حفاظ‌های عظیم بدنه، قوس‌های قوس چرخ‌ها را با برآمدگی بیش از 20 سانتی‌متر آزاد می‌کنند. ارتفاع سواری بلند، پهنای چرخ های 753 میلی متری نصب شده بر روی رینگ های 19 اینچی را برجسته می کند. زیر بدنه تقویت شده همچنین از باتری قرار گرفته در مرکز شاسی محافظت می کند.

این سبک “یکپارچهسازی با سیستمعامل” به طور هماهنگ با بقیه خط ترکیب می شود که پیچیده و تکنولوژیکی است. خودروی نمایشی دارای انحناهای سخاوتمندانه و جلوپنجره بسیار استادانه است. اتصالات “فناوری فوق العاده” بین پره ها و هواپیماهای بدنه هم دقت و هم مدرنیته را ارائه می دهد. پوشش سقف نتیجه همان برخورد است، همه با ظرافت.

یک امضای نورپردازی منحصر به فرد

موتورسازی: 100% برقی با روتور زخمی

پس از نمونه اولیه رنو 5، خودروی نمایشی 4EVER Trophy که توسط رنو در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 رونمایی شد، دومین تفسیر الکتریکی از یک مدل نمادین به عنوان بخشی از رنولوشن است. رنو از تاریخ باشکوه خود استفاده می کند تا آینده خود را بهتر برقی کند.

دسترسی به پلت فرم رویداد رنو در نمایشگاه خودرو پاریس: https://events.renault.com/منبع

یک ماجراجوی سبک وزن که تمایلات خود را برای اکتشاف نشان می دهد

فاصله بین دو محور: 2570 میلی متر

« 4L یک افسانه است. و اسطوره ها هرگز نمی میرند! امروز، این بعد جهانی خودروی 4L است، خودرویی که همه می‌توانند آن را دوست داشته باشند، که می‌خواهیم از طریق تفسیری مدرن و الکتریکی از رنو 4 دوباره آن را کشف کنیم. »

یک ماجراجویی الکتریکی خارج از مسیر شکست خورده. این وعده ای است که در نگاه اول توسط خودروی نمایشی 4EVER Trophy با ظاهر ماجراجویانه اش ارائه شده است. موتور الکتریکی آن بازتاب خودروی تولیدی آینده است.

لاستیک های جلو و عقب: 255/55R19

یک شاسی بلند B-SEGMENT الکتریکی آینده

لوکا دی میو، مدیر عامل رنو SA

خودروی نمایشی 4EVER Trophy پیش‌بینی از SUV 100% الکتریکی آینده در بخش B از سری رنو است. این وسیله نقلیه آینده هم در شهر و هم در مناطق دور افتاده روستایی راحت خواهد بود.

4EVER Trophy تفسیری مدرن از جلوپنجره افقی مشخصه رنو 4 با چراغ های گرد مجهز به فناوری LED Matrix است. این فرآیند سبک نوآورانه به خودرو هویتی قوی می بخشد. چراغ های عقب کپسولی شکل، اگرچه اصلاح شده اند، اما بسیار قابل تشخیص هستند. آنها یکی دیگر از ویژگی های قوی 4L تاریخی هستند.

طول: 4160 میلی متر
عرض: 1950 میلی متر
ارتفاع: 1900 میلی متر

مانند جد خود، خودروی آینده که توسط 4EVER Trophy ساخته شده است، “ساخت فرانسه” خواهد بود. به لطف اشتراک آنها، تمام وسایل نقلیه بر روی پلت فرم CMF-BEV در کلاستر ElectriCity در شمال فرانسه تولید خواهند شد.

برگه فنی RENAULT 4EVER TROPHY

تفسیری مدرن که مملو از جسارت است

اگر حرفه “خارج از جاده” خود را به شیوه ای دیدنی در سبک خود نشان می دهد، 4EVER Trophy طوری طراحی شده است که در هر کجا که هستید، بدون تظاهر، از آن لذت ببرید. 4L برقی فردا همان تطبیق پذیری را ارائه می دهد که جدش ارائه کرده و هنوز هم از سال 1962 ارائه می کند.

Renault 4EVER Trophy چالش های ماشین را نشان می دهد و خاطرات را زنده می کند. در زیر ظاهر عضلانی، وابستگی سبک آن به 4L آشکار است. ویژگی های شخصیت اصلی ماشین اصلی فعال شده است:

  • نمای کلی در نگاه اول قابل تشخیص است، از شکل کاپوت گرفته تا “پشت زاویه دار” معروف آن تا سپر.
  • پنجره جانبی، به شکل ذوزنقه گرد، درست بالای چرخ عقب قرار گرفته است
  • در جلو، طرفین بدون اپتیک یا ویژگی های سبک هستند
  • گلگیرها به طور کامل قوس چرخ ها را می پوشانند تا به سپر ختم شوند

فروتن و مد روز، شیک و محبوب، هم مردان و هم زنان را به خود جلب کرده است.

در محدوده آینده رنو، موقعیت بین آنها رنو 5 و رنو 4 برقی آینده مانند کلیو و کپچر فعلی خواهد بود. دو خودروی نمایشی 4EVER Trophy و Renault 5 Prototype موج جدید را در غرفه رنو در نمایشگاه خودروی پاریس تجسم خواهند داد.

نقره ای آلومینیومی و رنگ سرخابی روی تسمه های قفسه سقف، فنرهای شوک و نشان چرخ ها.

روی قفسه سقف کربنی یک چرخ یدکی قرار دارد در حالی که یک بیل و صفحات شن و ماسه در بالای درب عقب قرار دارند تا با همه شرایط مقابله کنند.

« برای آوردن 4EVER Trophy به مدرنیته، ما آن را تکنو و پیچیدگی در اشکال آن آوردیم، بدون هیچ چیز اضافی. همه این مواد با دقت ساخته شده اند تا طراحی مرتبط باشد، هم برای کسانی که 4L را می شناسند و تاریخ باشکوه آن، فقط برای نسل های جوان تر. »


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: