جایزه سه گانه خودروهای مفهومی رنو EZ-GO، EZ-PRO و EZ-ULTIMO در جشنواره بین المللی خودرو 2019

تا 3 فوریه 2019، بیایید و Renault EZ-GO و Renault EZ-ULTIMO را که در جشنواره بین‌المللی خودرو در Hôtel des Invalides، مکان Vauban به نمایش گذاشته شده‌اند، کشف کنید.منبع

رمی دیپویکس، رئیس فستیوال بین‌المللی خودرو، دلایل دریافت جایزه سری خودروهای مفهومی EZ را بیان می‌کند:

این جایزه که توسط داسو سیستمز حمایت می شود، به پیشرفته ترین خودروهای مفهومی از نظر تجربه نوآورانه و تجربه مرتبط پاداش می دهد. این سه گانه تصویری درخشان از استعداد و خلاقیت طراحان رنو است. این خودروهای مفهومی خلوص طراحی، ظرافت و عملکرد را ترکیب می کنند. توضیح رمی دیپوکس، رئیس جشنواره بین المللی خودرو .

این سه کانسپت EZ-GO، EZ-PRO و EZ-ULTIMO بخشی از چرخه خودروهای مفهومی آینده‌نگر رنو هستند که در سال 2017 آغاز شد. در حالی که SYMBIOZ حرکت فردی، خودمختار، الکتریکی و متصل فردا را به تصویر می‌کشد، مفهوم RS 2027 VISION پیش‌بینی می‌کند. فرمول 1 آینده در سال 2018، رنو به چرخه خود ادامه داد و در عرض یک سال، مجموعه ای از سه مفهوم ربات-خودرو را معرفی کرد که تحرک شهری و الکتریکی را برای استفاده خصوصی، جمعی یا حرفه ای بررسی می کند.

ما از دریافت جایزه «تجربه خلاقانه» برای سه گانه خودروهای مفهومی EZ مفتخریم و به ویژه خرسندیم. این خودروهای مفهومی فراتر از مطالعات سبکی ساده هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که در اکوسیستم «شهرهای هوشمند» آینده قرار گیرند و به چالش های شهری که افراد و متخصصان با آن مواجه هستند پاسخ دهند. در این دوره هیجان انگیز از تغییر در صنعت خودرو، نقش ما به عنوان طراح این است که خلاق باشیم و همچنان به مشتریان خود الهام دهیم و در عین حال راه حل های جابجایی پایدار را به آنها ارائه دهیم. توضیح آنتونی لو، مدیر طراحی بیرونی گروه رنو .

بولون بیلانکورت، 30 ژانویه 2019 – به عنوان بخشی از سی و چهارمین جشنواره بین المللی خودرو در Les Invalides، سه گانه خودروهای مفهومی رنو EZ موفق به کسب جایزه “تجربه خلاقانه بزرگ” شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: