جدول زمانی راه اندازی BSA Gold Star 650 India – 7 جزئیات کلیدی


موتورسیکلت BSA Gold Star 650 که برای اولین بار در دسامبر 2021 رونمایی شد، در حال حاضر در بازارهای بریتانیا و اروپا به فروش می رسد. اکنون، این شرکت تأیید کرده است که این مدل از سال 2023 به بعد در سراسر جهان عرضه خواهد شد. احتمالاً نزدیک به مارس 2023 راهی هند خواهد شد.

در حالی که قیمت این مدل از 6500 پوند (تقریباً 6.23 میلیون روپیه) در بریتانیا بوده است، به دلیل تولید محلی، انتظار می‌رود که قیمت آن در هند حدود 2.9 میلیون روپیه باشد. در اینجا، دوچرخه‌هایی مانند Royal Enfield Interceptor 650 و Kawasaki Z650RS را با چالش روبه‌رو می‌کند.

ویژگی های BSA Gold Start

برای قدرت، BSA Gold Star 650 از یک موتور 652 سی سی، چهار سوپاپ، خنک کننده مایع با تنظیمات DOHC استفاده می کند. حداکثر قدرت این موتور 45 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و گشتاور 55 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه است. این شرکت می‌گوید که موتور آن «گشتاور از 1800 دور در دقیقه شروع به تولید می‌کند»، جریانی سالم را در سراسر محدوده دور ارائه می‌کند و منجر به حرکت بدون زحمت و افزایش شتاب در صورت نیاز می‌شود. همراه با گیربکس 5 سرعته. خواندن – جزئیات راه اندازی Yezdi Roadking India منتشر شد

دوچرخه جدید BSA بر روی یک قاب فولادی لوله‌ای شکل با دو گهواره قرار دارد و طراحی آن شبیه به ستاره‌های طلایی اصلی BSA است. دارای مخزن سوخت به شکل قطره اشک و ابزار جاروبرقی معکوس است. در حالی که دوچرخه دارای یک چراغ جلو هالوژن است، دارای چراغ عقب LED است.

این دوچرخه رترو با چرخ‌های 18 اینچی جلو و 17 اینچی عقب با لاستیک‌های پیرلی فانتوم اسپورت کامپ مونتاژ شده است.

موتور سیکلت BSA Gold Star

برخی دیگر از ویژگی های کلیدی آن عبارتند از سرعت سنج و سرعت سنج آنالوگ دو پادگی با نمایشگرهای LCD چند منظوره، شارژر USB نصب شده روی فرمان و کلاچ دمپایی.

وظایف تعلیق توسط یک دوشاخه تلسکوپی 41 میلی متری و کمک فنرهای دوگانه در عقب انجام می شود.

قدرت ترمز از یک ترمز جلو و عقب تک دیسکی با کالیپرهای Brembo و ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) حاصل می شود.

Gold Star دارای ظرفیت مخزن سوخت 12 لیتری و وزن محدود 213 کیلوگرم است.


جدول زمانی راه اندازی BSA Gold Star 650 India – 7 جزئیات کلیدی
منبع