جدول زمانی عرضه شاسی بلند Jeep Renegade در هند، قیمت مورد انتظار

سبد محصولات هندی جیپ در حال حاضر شامل چهار SUV است – Compass، Meridian، Wrangler و Grand Cherokee. این خودروساز آمریکایی قصد دارد خط تولید مدل های خود را با یک شاسی بلند سایز متوسط ​​جدید توسعه دهد که انتظار می رود تا سال 2026 وارد جاده ها شود. طبق گزارش رسانه های جدید، این شرکت نسخه ارزان قیمت نسل جدید جیپ رنگید را ارائه خواهد کرد که گزارش شده است. در دست توسعه باشد. نسخه کاملاً جدید SUV تا سال 2027 در بازارهای جهانی به فروش خواهد رسید. شاسی بلند سایز متوسط ​​جدید جیپ بر اساس ماژولار CMP (پلت فرم مدولار مشترک) ساخته شده است که توسط گروه PSA و دانگ فنگ توسعه یافته و مورد استفاده قرار می گیرد. همین معماری زیربنای هاچ بک سیتروئن C3 در هند است.

موتور خانواده “شاهزاده”.

علاوه بر پلتفرم مشترک با سیتروئن، شاسی‌بلند جدید جیپ ممکن است پیشرانه‌های سیتروئن C3 و C3 ایرکراس را قرض بگیرد. این مدل ها با یک موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی 3 سیلندر عرضه می شوند که برای 110 اسب بخار قدرت و 190 نیوتن متر کافی است. در بازارهای جهانی، نسل جدید Jeep Renegade با موتور EP6DT 1.6L توربو بنزینی با تزریق مستقیم عرضه می شود که متعلق به خانواده موتورهای جمع و جور PSA-BMW ‘Prince’ است. این موتور در چندین خروجی عرضه می شود و به طور گسترده در سری مدل های سیتروئن و پژو استفاده می شود. دارای سرسیلندر دایکاست کم فشار ویژه است و قدرت ادعایی 150PS/180PS را ارائه می دهد.

جیپ Renegade فیس لیفت 2022

قیمت گذاری و رقبا

SUV جدید Jeep Renegade با طول حدود 4.2 متر در مقابل هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی گرند ویتارا، اشکودا کوشاق و فولکس واگن تایگون قرار خواهد گرفت. تخمین زده می شود که قیمت آن حدود 15 میلیون روپیه برای نوع پایه و حداکثر 20 میلیون روپیه برای تریم رده بالا باشد.

در سایر به روز رسانی های جدید، جیپ برنامه خود را برای معرفی نسل جدید شاسی بلند Compass در هند تا سال 2026 کنار گذاشته است. گفته می شود دلیل این تصمیم، ناتوانی پروژه (با اسم رمز J4U) در برآورده کردن قابلیت بازار برای بازار هند است. این خودروساز آمریکایی معرفی خواهد شد فیس لیفت جیپ مریدین در نیمه دوم سال جاری شاسی بلند سه ردیفه احتمالاً تغییرات ظاهری ظریف و ارتقاء ویژگی ها را دریافت می کند، در حالی که پیشرانه آن بدون تغییر باقی می ماند. مریدین جدید احتمالا با مجموعه جدید ADAS همراه با تمام ویژگی های موجود عرضه می شود.

منبع


جدول زمانی عرضه شاسی بلند Jeep Renegade در هند، قیمت مورد انتظار
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/jeep-renegade-suv-india-launch-timeline-expected-pricing-62117/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: