جدید رنو ترافیک: قیمت ها و محدوده در فرانسه

رنو سفارشات نیو ترافیک را امروز در فرانسه باز می کند

* تعرفه 2217-03 به 1است سپتامبر 2021

210sh9j9ue-phpqbshe4

New Trafic در 3 سطح تریم Essential، Comfort و Grand Confort موجود است. در فرانسه از 27600 یورو بدون مالیات به بازار عرضه می شود. نسخه‌های H2 (افزایش‌شده) با 1500 یورو اضافی بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده صورت‌حساب می‌شوند.

New Trafic که با نمای جلویی جدید، با چراغ‌های LED به‌عنوان استاندارد تعبیه شده است، فضای داخلی خود را نیز به‌طور کامل اصلاح کرده است و راحتی و کیفیت درک شده را به مشتریان ارائه می‌دهد. داشبورد جدید احساس افزایش فضای داخل هواپیما را به ارمغان می آورد. با تا کردن پشتی صندلی مرکزی، کابین به یک دفتر سیار تبدیل می شود. از نظر فناوری روی برد، سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK با ناوبری یکپارچه ظاهر خود را در داخل هواپیما نشان می دهد. سازگار با Android Auto™ و Apple CarPlay™، بر روی یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی نمایش داده می شود و دارای شارژر تلفن هوشمند القایی 15 واتی است تا در تمام طول روز متصل بماند. در سمت رانندگی، New Trafic با 10 کمک رانندگی جدید (ADAS) غنی شده است تا جاده ای هموارتر و پارک راحت تر داشته باشید.

** نسخه های H2، گیربکس EDC و موتور 170 اسب بخاری بعداً به بازار عرضه شدندمنبع

با New Trafic، رنو در حال تقویت بیشتر مزیت های ون کوچک خود است که کاملاً با نیازها و انتظارات تجار و ناوگان شرکت ها سازگار است.

مجموعه ای از 4 موتور جدید Euro 6d-Full، از 110 تا 170 اسب بخار، همراه با گیربکس های دستی یا EDC (در موتورهای 150 و 170 اسب بخار)، قدرت و گشتاور بیشتری را برای New Trafic به ارمغان می آورد و پاسخگویی به همه نیازها را ممکن می سازد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: