جدید رنو Trafic SpaceNomad: خورشید مال شماست


Renault Trafic SpaceNomad جدید، همراهی ایده آل برای کاوش در فضای باز و برقراری ارتباط مجدد با طبیعت.


پنل خورشیدی جدید Renault Trafic SpaceNomad استقلال انرژی الکتریکی را از 48 ساعت به 72 ساعت افزایش می دهد.

متخصص وسایل نقلیه تفریحی بیش از 60 سال است که پایلوت یراق آلات مبتنی بر رنو ترافیک را برای بیش از 40 سال انجام می دهد. برای New Trafic SpaceNomad و به منظور برآورده ساختن الزامات کیفیت بالای مورد نیاز رنو، پایلوت باید از مشخصات سختگیرانه پیروی می کرد.

مزیت این سقف مسطح این است که به New Trafic SpaceNomad اجازه می دهد تا زیر سقف ارتفاع دو متر باقی بماند. وسیله نقلیه می تواند در هر جایی حرکت کند. در عوارضی بیشتر پرداخت نمی کنید و می توانید به اکثر پارکینگ ها دسترسی داشته باشید. »

و برای تقویت توانایی خود در فرار، او در New Trafic SpaceNomad به تجهیزات بسیار مفیدی مجهز شده است: صفحه خورشیدی !

یک پنل خورشیدی یکپارچه برای آزادی بیشتر

در واقع یک واقعی است فضای زندگی، که بدون مانع حرکت، تفاوت را ایجاد می کند. هنگامی که تاشو بسیار صاف است، سقف نیز تأثیری بر روی آن ندارد رفتار جاده ای خودرو و به سختی روی آن مصرف.

Thibaud، مدیر توسعه کسب و کار برای پایلوت

کارولین، مدیر راه اندازی محدوده ترافیک رنو

یک سقف پاپ آپ برای پاسخگویی به میل به فرار

نو Traffic SpaceNomad ساخت فرانسه استکارخانه رنو در سندویل، در نرماندی. اما توسعه آن – و در نتیجه نصب سقف پاپ آپ و پانل فتوولتائیک – توسط خلبان، در کارخانه خود در نزدیکی Angers.

سقف پاپ آپ خانه های a تخت اضافی هنگامی که پایه تخت پایین می آید و به شما امکان می دهد در وسیله نقلیه بایستید، مثلاً برای پخت و پز، زمانی که پایه تخت در حالت برآمده قرار دارد.

CE صفحه خورشیدی تنها مزیت نیست سقف پاپ آپ که به New Trafic SpaceNomad اجازه می دهد تا نیازهای کاربرانی که به دنبال استقلال هستند را بیشتر برآورده کند. همچنین دارای نور ال ای دی مخصوص به خود است که برای مطالعه عصرها بسیار مفید است و سوکت های USB که مورد استقبال ورزشکاران – کوهنوردان یا دوچرخه سواران، کاربران GPS یا سایر ساعت های متصل – هستند که می توانند صبح روز بعد با دستگاه های خود شارژ شده را ترک کنند.

این به صورت استاندارد بر روی سطح بالاترین سطح نصب شده است صفحه خورشیدی پاسخگویی بهتر به تقاضای مشتریانی را که مایلند از نظر انرژی خودکفاتر باشند، ممکن می سازد مسئولانه تر سفر کنید کارولین می گوید.

بسیار نازک به طوری که ارتفاع وسیله نقلیه را افزایش ندهد صفحه خورشیدی انرژی باتری کمکی را تامین می کند که یخچال، پمپ آب و روشنایی New Trafic SpaceNomad را تامین می کند. با تشکر از او،خودمختاری این باتری از 48 به 72 ساعت! چیزی که اجازه می دهد چند مسیر انحرافی در حومه شهر یا کوهستان داشته باشید، اقامت را طولانی تر کنید یا با غیرمنتظره ها با آرامش بیشتری روبرو شوید. به سادگی توسط پرتوهای خورشید.

یک سقف پاپ آپ برای زندگی


برای تماشای ویدیو در یوتیوب کلیک کنید

در این زمینه، کمپروان با یک سقف پاپ آپ، با موفقیت بی نظیری روبرو شد. جمع و جور و آسان برای پارک، قابل کنترل تر از یک موتورخانه، ترکیبی از آن است راحتی در استفاده از یک ماشین روزانه گرفته تا مزایای یک وسیله نقلیه اوقات فراغت که به شما امکان می دهد در هر مکانی، حتی در دل طبیعت، آشپزی کنید و بخوابید. بدون محدودیت.


Renault Trafic SpaceNomad جدید با سقف پاپ آپ خود مستقر شده است.

«معمولاً، این تجهیزات بیشتر یک وسیله جانبی است که توسط متخصصان کمپرون در دسترس است. با New SpaceNomad Traffic، در پایگاه ادغام شده است، زیرا ما تمایل واقعی در بین مردم برای سفر به روشی که بیشتر به محیط زیست و منابع احترام می‌گذارد، با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر تا حد ممکن احساس می‌کنیم. این برای ما طبیعی بود زیرا رنو برندی است که همیشه با تغییرات اجتماعی همراه بوده است. »

در سمت زمان بندی، Pilote به تازگی یک را انجام داده است قدم غول پیکر. بر ظرفیت تولید چهار سال پیش 200 وسیله نقلیه در سال بود و به افزایش خواهد یافت 200 در ماه ترم بعدی برای برآورده کردن تقاضا برای New SpaceNomad Traffic کافی است!

افزایش استقلال و آرامش کامل: این تمام چیزی است که برای خوشحال کردن مسافرانی که به دنبال دور شدن از همه چیز هستند، لازم است. فقط کمی آفتاب…

چالش دگرگونی که پایلوت بر عهده گرفتمنبع

رنو ترافیک جدید SpaceNomad بنابراین نیاز به 9 روز تحول برای تجهیز کامل دارد. علاوه بر سقف پاپ آپ، دو صندلی جلوی چرخان، یک نیمکت قابل تبدیل به تخت، یک یخچال 49 لیتری، یک اجاق گاز دو شعله با جرقه زنی پیزو، یک سینک با شیر یکپارچه، یک مخزن آب آشامیدنی دارد. و دیگری برای فاضلاب، یک میز قابل نصب در داخل و خارج، یک دوش واقع در عقب خودرو، یک سایه بان بزرگ بیش از 4 متر مربع و 250 لیتر انبار.

« دانش ما با الزامات دنیای خودرو که فراتر از نیازهای دنیای وسایل نقلیه تفریحی است، توسط رنو به چالش کشیده شده است. برای پاسخ مثبت به این چالش، کمی بیش از دو سال است که کار می کنیم. »


Renault Trafic SpaceNomad جدید در خط تولید در کارخانه Pilote در Angers. نه روز طول می کشد تا آن را از یک سقف به طبقه دیگر تبدیل کنید.

همانطور که کارولین توضیح می دهد، از زمان بحران بهداشت، پس از یک دوره محدودیت حرکتی مابسیاری از مردم اکنون می خواهند از آزادی خود نهایت استفاده را ببرند، سفر کنند، با خودشان، با عزیزانشان و با طبیعت ارتباط برقرار کنند ».

« سقف پاپ آپ واقعاً مشخصه ون کمپر است. این نماد تعطیلات در آزادی است، در دل طبیعت.

بدون نیاز به رفتن به انتهای دنیا برای داشتن اوقاتی خوب با خانواده یا دوستان در یک روح آزادی ! با “ون کمپر” مانند رنو ترافیک جدید SpaceNomadبه لطف امکانات خواب اضافی که در آن نهفته است، می توان از روی هوس به حومه شهر، دریا یا کوه رفت و چهار نفر را در خود جای داد. سقف پاپ آپ.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: