جدید Maruti Alto 2022 در ماه اوت عرضه می شود


پرفروش ترین هاچ بک پایه ماروتی سوزوکی – Alto – قرار است ماه آینده وارد نسل سوم خود شود. در حالی که تاریخ عرضه رسمی آن هنوز اعلام نشده است، گزارش رسانه ای جدید بیان می کند که مدل جدید در هفته های آخر آگوست 2022 وارد بازار خواهد شد. نسخه نسل بعدی هاچ بک شاهد تغییرات جامعی از نظر طراحی، ویژگی ها و مکانیزم موتور خواهد بود. در اینجا 5 به روز رسانی اصلی برای Maruti Alto جدید 2022 ارائه می شود.

پلتفرم جدید

مشابه خودروهای نسل جدید این برند، ماروتی آلتو 2022 زیربنای پلت فرم مدولار Heartect خواهد بود. معماری جدید احتمالاً آن را سبک تر و ایمن تر از قبل خواهد کرد.

موتور قدرتمندتر

گزارش ها حاکی از آن است که این خودروساز ممکن است موتور بنزینی 1.0L K10C Dualjet را در مدل نسل سوم هاچ بک عرضه کند. این همان پیشرانه ای است که اخیراً روی آن ارائه شده است S-Presso به روز شد. این موتور برای تولید قدرت 67 اسب بخار و گشتاور 89 نیوتن متر تنظیم شده است. این موتور کمی قدرتمندتر و گشتاورتر از موتور 796 سی سی موجود خواهد بود. دومی را می توان تنها در نوع پایین تر ارائه کرد. خریداران همچنین ممکن است گزینه سوخت CNG را دریافت کنند.

Maruti Alto 2022 Spied Undisguised

طراحی بهتر

در حالی که مدل جدید این هاچ بک طراحی خاص پسر قد بلند را حفظ می کند، حالت زاویه دار تری (به خصوص در قسمت جلو) خواهد داشت. برخی از عناصر طراحی آن را می توان از نسل جدید سلریو به عاریت گرفت. در جلو، آلتو جدید دارای جلوپنجره به روز شده و بزرگتر و چراغ های جلوی بزرگتر خواهد بود. خط سقف آن صاف تر خواهد بود و گلگیرهای مشخصی خواهد داشت. چراغ های عقب مستطیلی، درب عقب بزرگتر و سپر اصلاح شده آن را بیشتر از نسل فعلی متمایز می کند.

بزرگتر از قبل

تصاویر جاسوسی نشان می دهد که Maruti Alto 2022 جدید بزرگتر از مدل موجود خواهد بود. با این حال، ارقام دقیق هنوز فاش نشده است.

ویژگی های بیشتر

این خودروساز هندو-ژاپنی، ماروتی آلتو 2022 جدید را به مجموعه ای از ویژگی های جدید مجهز خواهد کرد. احتمالاً یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با جدیدترین اتصالات تلفن هوشمند، یک کنسول ابزار نیمه دیجیتال، داشبورد و کنسول مرکزی جدید طراحی شده، دکمه استارت/استاپ موتور و ورود بدون کلید را دریافت خواهد کرد.

منبع اطلاعات، منبع تصویر


راه اندازی جدید Maruti Alto 2022 در ماه اوت – 5 به روز رسانی بزرگ
منبع