جدید Skoda Superb به زودی معرفی می شود

اشکودا سوپرب در حال بازگشت به هند است، این بار با نسل چهارم. توقف نسل سوم Superb در نتیجه استانداردهای آلایندگی فاز دوم BS6 سخت‌گیرانه‌تر بود که در آوریل 2023 اجرا شد. تکرار جدید از رویکرد متفاوتی پیروی می‌کند و از طریق مسیر کاملاً ساخته شده (CBU) با تعداد محدود به هند می‌رسد.

واحدهای منتخب تحت قانون واردات جدید دولت قرار خواهند گرفت که به خودروسازان اجازه می دهد تا حداکثر 2500 دستگاه را بدون گذراندن مراحل هومولوژیک وارد کنند.

مشخصات جدید Skoda Superb

تریم و رنگ: Skoda Superb جدید در یک تریم L&K با بارگذاری کامل و در سه رنگ آبی World Green، Rosso Brunello و Magic Black عرضه خواهد شد.

ADAS و سایر ویژگی ها: شایان ذکر است، این اولین مدل اشکودا در هند خواهد بود که دارای فناوری پیشرفته سیستم های کمک راننده (ADAS) است. انتظار می‌رود این مجموعه دارای ویژگی‌هایی مانند کروز کنترل تطبیقی ​​(تا سرعت 210 کیلومتر بر ساعت)، کمک حفظ بین خطوط، کمک پارک و غیره باشد. این سدان همچنین دارای دوربین 360 درجه، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 12.9 اینچی، خوشه ابزار دیجیتال 10 اینچی و دستگیره‌های جدید با نمایشگرهای 1.26 اینچی و دیگر پیشرفت‌های فناوری است.

جدید Skoda Superb داخلی

ایمنی و اندازه: سوپرب جدید به سیستم کنترل فشار تایر فعال، 9 کیسه هوا و فناوری کنترل شاسی تطبیقی ​​اشکودا به صورت استاندارد مجهز خواهد بود. از نظر ابعاد، این سدان نسبت به نسل قبلی رشد کرده است و 43 میلی متر بلندتر و 12 میلی متر بلندتر است. همچنین فضای صندوق بار آن نیز 20 لیتر افزایش یافته است. چرخ های استاندارد این سدان، رینگ های آلیاژی 17 اینچی Stratos خواهند بود. از نکات برجسته طراحی می توان به چراغ های جلوی ال ای دی L شکل، اسپویلر لبه ای و چراغ های عقب LED به شکل C در عقب اشاره کرد.

پیشرانه: اشکودا هنوز گزینه‌های پیشرانه سوپرب جدید در هند را فاش نکرده است. با این حال، احتمالاً همان گزینه های موتور بنزینی و دیزلی را حفظ خواهد کرد. یک افزوده قابل توجه، پیشرانه هیبریدی ملایم خواهد بود که اولین مورد برای Superb است. در سطح جهانی، سه گزینه موتور بنزینی (1.5 لیتر توربو و 2.0 لیتر – 204 اسب بخار/25 اسب بخار) و دو موتور دیزلی (2.0 لیتر TDI – 193 اسب بخار/150 اسب بخار) ارائه می دهد.

ویژگی های جدید Skoda Superb


جدید Skoda Superb به زودی راه اندازی می شود – ADAS، دوربین 360 درجه، نسخه متفاوت
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/new-skoda-superb-launching-soon-adas-360-camera-variant-59137/