جذابیت بیشتر فورد ماستنگ GTD

ماستنگ به سمت مسابقات لمان در حرکت تریم GT3 می‌کند و برای گرامیداشت این مناسبت، فورد اطلاعات درباره نسخه شهری ارائه شده است. با بررسی داخل ماستنگ GTD، درمی‌یابیم که آن پکیج انتخابی در دسترس خواهد بود که یکی از آن‌ها پکیج پرفورمنس است.

مشخصات فنی پکیج‌های فورد ماستنگ GTD

این بسته، ارتقاءهایی را با توجه به وزن و ایرودینامیک است. بخش جلویی خودرو به صفحات کوچک و یک اسپلیتر بزرگ می‌شود، در حالی که در قسمت پشتی، کاهش کشش توسط بال بزرگ عقب نقش می‌کند.

فلاپ‌های زیر بدنه نیز بخشی از این پکیج هستند و همراه با همه این‌ها، پکیج سبک وزن نیز وجود دارد که عایق‌های صوتی را نیز حذف می‌کند. همچنین این پکیج دارای چرخ‌های 20 اینچی منیزیمی است، که در عکس‌ها مشاهده می‌شود، که با رنگ‌بندی به نام Chroma Flame پوشیده شده است.

معرفی فورد موستانگ GTD

فورد عاملی که موجب افزایش عملکرد در نسخه نهایی پرفورمنس را ذکر به قیمت آن نیز اشاره‌ای نمی‌کند. اما فرود می‌گوید این پکیج برای GTD برای ثبت زمان کم‌تر از هفت دقیقه است.

گرگ گودال، یکی از مهندسین ارشد گفته: «بسیاری از خودروهای اسپرت در یک زمینه خاص عالی هستند. اما برای اینکه یک خودروی عالی زمان سریع در پیست نوربرگ‌رینگ ثبت کند، باید در همه چیز باشد.»

پیچیدن راحت، چسبندگی، ترمزگیری، شتاب، هیچ زمینه‌ای نیست که فورد ماستنگ GTD در آن بدرخشد.

معرفی فورد موستانگ GTD

علاوه بر این بر پکیج پرفورمنس و پکیج سبک، فورد مدل GTD را در یک نسخه ویژه به نام Carbon Series عرضه خواهد کرد که بدنه فیبر کربنی آن در قسمت‌های کاپوت، سقف و بخشی از درب صندوق بدون رنگ خواهد بود. این نسخه دارای پوشش Magnetite برای چرخ‌ها خواهد بود، خواه از جنس شرکت یا منیزیم باشد. این نسخه می‌تواند با یکی از شش رنگ استاندارد خارجی، از جمله رنگ Chroma Flame ذکر شده، ترکیب شود.

کابین ماستنگ GTD

فضای داخلی بسیار شبیه به ماستنگ معمولی با صفحه نمایش های 13.2 اینچی و 12.4 اینچی است که مانند مدل های Premium یکپارچه شده اند. مدل GTD به طور معمول دارای صندلی‌های Recaro، طرح‌های ویژه برای نمایشگرها، پدال‌های دنده تیتانیومی و دو دکمه جدید در کنسول مرکزی است. یکی از این دکمه‌ها برنامه‌های مختلف Track Apps است که در GTD ارائه می‌کند و می‌تواند جلوه‌ای را فعال کند. یک فرمان مخصوص GTD نیز نصب شده است.

برنامه فورد برای تولید ماستنگ GTD

فورد برنامه دارد تا GTD را به مدت دو سال تولید کند. تعداد تولید رسمی ذکر نشده است اما تخمین ها در حدود 1400 دستگاه است. قیمت نیز در این مرحله تخمینی است اما کمتر از 325,000 دلار نخواهد بود. با این وجود، فورد بیش از 7500 درخواست از افراد در ایالات متحده و کانادا دریافت کرده است که یکی از این خودروها را خریداری می کنند. پروسه فروش بسته شده است، اما درخواست‌های آغاز شده در اروپا به زودی آغاز خواهد شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/asnzbm


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: