جزئیات دوره انتظار ماهیندرا اسکورپیو N، XUV700

ماهیندرا و ماهیندرا اخیراً برنامه بلندپروازانه خود را برای افزایش ظرفیت تولید ماهانه تقریباً 49000 دستگاه تا پایان سال 2023 اعلام کرده است. Scorpio Classic، XUV700 و Thar. در حال حاضر، این شرکت ظرفیت کلی تولید 39000 دستگاه در ماه را حفظ می کند، اما نزدیک شدن به پایان سال نوید کاهش دوره انتظار برای چندین شاسی بلند ماهیندرا را می دهد.

ماهیندرا اسکورپیو N و اسکورپیو کلاسیک دوره انتظار

با نگاهی به Scorpio N، نسخه‌های اتوماتیک بنزینی و دیزلی Z8L اکنون کمترین دوره انتظار را دارند، با 2-3 ماه برای بنزین و 1-2 ماه برای دیزل. مدل های اتوماتیک دیزلی Z4، Z6 و Z8 نیز با یک دوره انتظار 2 تا 3 ماهه عرضه می شوند. با این حال، تمام انواع بنزینی و دیزلی مجهز به برنامه پایداری الکترونیکی (ESP) هنوز یک دوره انتظار قابل توجه 9 ماهه دارند.

قیمت کلاسیک ماهیندرا اسکورپیو

خریدارانی که به نسخه‌های دستی بنزینی و دیزلی Z4، نسخه‌های دستی بنزینی Z6، دستی بنزینی Z8 و نسخه‌های دستی دیزلی Z8L توجه می‌کنند، باید صبور باشند، زیرا دوره انتظار از 6 تا 8 ماه متغیر است. خوشبختانه، مدل‌های ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک S و S11 در حال حاضر با یک دوره تحویل معقول‌تر 4 ماهه وعده داده شده‌اند. خواندن: 3 SUV آینده ماهیندرا با موتورهای دیزلی و بنزینی

دوره انتظار ماهیندرا XUV700

دوره انتظار برای انواع بنزینی و دیزلی AX5 نسبت به 6 ماه گذشته با موفقیت به 3 ماه کاهش یافته است. انواع AX7 اکنون یک دوره انتظار 5 ماهه قابل مدیریت بیشتری دارند. با این حال، نسخه های بنزینی و دیزلی AX7L هنوز تا 6 ماه دوره انتظار دارند. برای کسانی که به مدل های پایه MX و AX3 بنزینی و دیزلی علاقه مند هستند، دوره انتظار تا 2 ماه افزایش می یابد.

رزرو ماهیندرا XUV700

دوره انتظار ماهیندرا تار

در حالی که انواع 4X2 ماهیندرا تار همچنان یک دوره انتظار قابل توجه بین 15 تا 16 ماه را تجربه می کنند، وضعیت مطلوب تری برای مدل های بنزینی 4X2 وجود دارد که در حال حاضر میانگین دوره انتظار حدود 5 ماه را مشاهده می کنند. مشتریانی که مشتاقانه منتظر انواع بنزینی و دیزلی Thar 4X4 هستند، باید 5 تا 6 ماه قبل از تحویل منتظر بمانند.

منبع


جزئیات دوره انتظار ماهیندرا اسکورپیو N، XUV700
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/mahindra-scorpio-n-xuv700-thar-waiting-period-details-59658/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: