جزئیات عرضه جدید Jeep Renegade


جیپ اخیراً از اولین شاسی بلند کامپکت الکتریکی خالص خود با نام the رونمایی کرده است جیپ اونجر. این SUV جمع و جور قرار است در اوایل سال آینده به بازار عرضه شود. همچنین نسخه ICE را دریافت خواهد کرد که همچنین انتظار می رود در سال 2023-2024 در بازار ما عرضه شود. گزارش رسانه ای جدید ادعا می کند که سازنده شاسی بلند آمریکایی در حال کار بر روی نسل جدید شاسی بلند Jeep Renegade است که بر اساس پلت فرم جدید ساخته خواهد شد.

این گزارش ادعا می کند که تولید نسل جدید Jeep Renegade ما را از گویانا (PE) منتقل خواهد کرد. این خط تولید برای توسعه محصولات جدید بر روی پلتفرم Small Wide 4×4 مانند پیکاپ جدید Ram و یک شاسی بلند فیات آینده استفاده خواهد شد. Renegade جدید بر اساس یک پلت فرم جدید و مدرن ساخته خواهد شد.

جزئیات Jeep Renegade PHEV

ظاهراً نسل جدید Jeep Renegade بر اساس پلتفرم کوچک SLTA است که اساساً نسخه مدرن شده پلت فرم e-CMP است. پلتفرم e-CMP یا CMP در حال حاضر زیربنای چندین پلتفرم Stellantis از جمله سیتروئن C3 و جیپ اونجر جدید است. گزارش شده است که نسل بعدی Renegade در سال 2025 عرضه خواهد شد.

Renegade محصول جهانی این برند است و در چندین مکان تولید می شود. مدل نسل جدید به احتمال زیاد در اروپا رونمایی خواهد شد. بر اساس پلت فرم جدید، جیپ رنگید جدید با پیشرانه های الکتریکی و هیبریدی عرضه خواهد شد. مدل جدید همچنین احتمالاً از نظر اندازه رشد خواهد کرد و خودروهایی مانند هوندا HR-V و هیوندای کرتا را به چالش خواهد کشید.

جیپ نسخه ICE شاسی بلند کامپکت Avenger را در بازار هند عرضه خواهد کرد. همچنین انتظار می رود که نسل بعدی Renegade نیز بتواند راهی بازار ما شود. پلت فرم تولید جیپ در هند می تواند به عنوان یک مرکز صادراتی برای بازارهای دست راست عمل کند.

منبع


جزئیات راه اندازی Jeep Renegade نسل جدید – پلتفرم جدید، موتورها
منبع