جزئیات عرضه جدید SUV 5 در ماهیندرا تار منتشر شد


ماهیندرا در حال آماده شدن برای عرضه چندین SUV جدید از جمله خودروهای برقی برای بازار هند است. این شرکت تصمیم گرفته است که تولید خود را افزایش دهد تا تقاضای فزاینده برای نسل جدید SUV های خود را برآورده کند. ماهیندرا قصد دارد تولید خود را از 28000 به 49000 در ماه افزایش دهد. ماهیندرا در حال آماده سازی نسخه 5 درب شاسی بلند است Thar که قبلاً آزمایش شده است در جاده های هند حدس زده می شد که شاسی بلند 5 در ماهیندرا تار در نمایشگاه خودروی 2023 رونمایی شود. با این حال، این خودروساز داخلی از این رویداد دوسالانه انصراف داده است.

گزارش رسانه‌ای جدید ادعا می‌کند که شاسی‌بلند 5 دری ماهیندرا تار قرار است در سال 2024 در بازار هند عرضه شود. به احتمال زیاد در نیمه اول سال 2024 معرفی خواهد شد، در حالی که ممکن است در سال 2023 معرفی شود.

قیمت های جدید ماهیندرا تار

انتظار می‌رود شاسی‌بلند 5 در ماهیندرا تار بر روی شاسی قاب نردبانی جدید Scorpio-N که از فولاد با استحکام بالا ساخته شده است، طراحی و توسعه یابد. پلتفرم را می توان تغییر داد تا یک SUV با سبک متفاوت را در خود جای دهد. SUV سبک زندگی طولانی تر از Thar 3 در و کوتاه تر از Scorpio-N خواهد بود. این شاسی بلند همچنین می‌تواند سیستم تعلیق پنتالینک عقب را با Scorpio-N جدید به اشتراک بگذارد.

عرض و ارتفاع کلی Thar 5 درب احتمالاً ثابت باقی می ماند، در حالی که فاصله بین دو محور برای ایجاد فضای بیشتر در ردیف دوم افزایش می یابد. فاصله بین دو محور طولانی‌تر می‌تواند بر قابلیت‌های آفرود آن تأثیر بگذارد، زیرا زاویه رمپ 5 در Thar می‌تواند کمتر از Thar 3 در باشد. می توان آن را با پیکربندی 6 یا 7 صندلی داشت.

انتظار می‌رود شاسی‌بلند 5 در ماهیندرا تار بیشتر ویژگی‌های خود را از مدل 3 در Thar تامین کند. این می تواند ویژگی هایی مانند یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با قابلیت اتصال و ناوبری تلفن هوشمند، صندلی راننده با قابلیت تنظیم در 8 جهت، کنترل های نصب شده روی فرمان، ایربگ های متعدد، پارکینگ عقب و موارد دیگر داشته باشد.

این موتور با موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی و 2.2 لیتری توربو دیزل عرضه می شود که نسخه 3 در را نیز تامین می کند. موتورها می توانند برای تولید قدرت و گشتاور اضافی تنظیم شوند. گیربکس دستی و اتوماتیک هر دو عرضه خواهند شد.

منبع – Carwale، منبع رندر


جزئیات عرضه جدید SUV 5 در ماهیندرا تار منتشر شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: