جزئیات پکیج آفرودی فیسکر اوشن فورس E

شرکت فیسکر در ابتدای ماه آگوست، سه کانسپت تمام الکتریکی را ارائه می دهد که قرار است در سال های آینده به برسند تولید شود. این مدل‌ها شامل کراس‌اور کامپکت گلابی، پیکاپ آلاسکا و کانورتیبل لوکس رونین هستند.

فیسکر پکیج آفرودی Ocean Force E را نیز ارائه می‌کند که می‌توان هنگام سفارش خودرو آن را انتخاب کرد و یا بعداً پس از خرید خودرو آن را افزود.

اکنون فیسکر اطلاعات و جزئیات بیشتر را درباره این پکیج افرودی منتشر کرده است. این پکیج برای نسخه های Ocean One تمام چرخ محرک و Extreme در دسترس بوده و بعدا برای تریم Ultra ارائه می شود.

ویژگی‌های این پکیج شامل لاستیک‌های آفرودی ۳۳ اینچی، رینگ‌های ۲۰ اینچی، دمپرهای اختصاصی و صفحات محافظ زیر بدنه جلو و عقب است.

واضح است که این پکیج ارتفاع خودرو از سطح زمین را می‌دهد. قوس چرخ‌ها و گلگیرها پهن‌تر شده تا چرخ‌ها جای گیرنده.

یک حالت رانندگی آفرود اضافه شده تا ویژگی را برای پیشرانه ارائه دهد. این ویژگی از طریق به روز رسانی نرم افزاری OTA ایجاد شده است. مشتریان می‌توانند به صورت جداگانه یک سقف را انتخاب کنند.

هنریک فیسکر، شرکت فیسکر، می گوید تا خودرویی با آلایندگی صفر به بخش آفرود اضافه شود. علاقه مندان آفرود و فضای باز می‌توان بدون آلایندگی به طبیعت بروند.

این شرکت تولیدکننده‌های برقی، گفته است که پکیج Force E برای خودرو سواری می‌کند، قدرت و ماجراجویی در طبیعت طراحی شده است. البته فیسکر اشاره به تاثیر پکیج بر ندارد.

برد فیسکر اوشن معمولی برابر با ۵۸۰ کیلومتر است. اما برد تریم Ultra به ۵۴۷ کیلومتر می‌رسد.

قیمت پکیج اعلام نشده، اما فیسکر می‌گوید که هنگام ثبت سفارشات عنوان می‌شود. این پکیج از سه ماه اول سال ۲۰۲۴ دردسترس خواهد بود.

منبع: https://bama.ir/o/p774nf65


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: