جشنواره اکشن در ایمولا

با این حال، بسیاری از خلبانان می خواهند به نبرد بپیوندند. دوم و سوم در چلنجرز کاپ فصل گذشته، آلسیو آلسیدی و لورنزو نیکولی امیدوارند عملکرد بهتری داشته باشند، اما باید با ویلیام مزتی، دانیله پاسکوالی، جاکومو تربی (MC Motortecnica)، ساندرو کوتینی (پروتیم ریس) و کریستین ریچارینی (اسکورز) رقابت کنند. در سال 2009 و 2016 قهرمان کلیو کاپ ایتالیا شد. جاکوپو جوزپه سیمنس و لوچیانو گیوا که قبلاً در جاراما حضور داشتند، می‌خواهند شگفتی ساز کنند، مانند جیانالبرتو فرانچسکو کولدانی (MC Motortecnica)، دامیانو پوچتی (PMA Motorsport)، کوزیمو پاپی. (اسکودریا کاستا وست) و همچنین الکس و ماتیا لانچلوتی (فارو ریسینگ) از اولین حضورشان.

16-17 جولای

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

RFEDAمنبع

چالش جهانی GT

کلیو کاپ اسپانیا

ایمولا

یرزی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) از لهستان با قدرت دوبل چلنجرز کاپ خود، بیش از هر زمان دیگری به دنبال اولین پیروزی است که به او اجازه می دهد از رقبای خود فاصله بگیرد. پس از سکوهای خود در اسپانیا، متیو لانپودنکس (مسابقه میلان)، الکس لاهوز (کوتاوتو موتور اسپورت) و گیوم مایو (GM Sport) امیدوارند که او را از سلطنت خلع کنند، اما جوسو پانتیلا (سرویس کارپک)، نیکو آبلا (چفو اسپورت) و لین چن. هان ( Uniq Racing) به دنبال اولین سکو هستند. در همان زمان، چندین رقیب ایتالیایی مایلند از دانش خود در زمین استفاده کنند تا سلسله مراتب را بر هم بزنند، مانند Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse)، Luciano Gioia (Essecorse)، ویلیام Mezzetti (Progetto E20 Motorsport) و Lorenzo Nicoli (Progetto E20 Motorsports). ). دیگر چهره های آشنا نیز اولین حضور خود در این فصل را در ایمولا خواهند داشت، آلسیو آلسیدی ایتالیایی (تودر موتور اسپورت)، ماریانو آلونسو آرژانتینی (GPA Racing) و نیکولا میلکوویچ صربستانی (تیم ریسینگ تمپو).

10-11 سپتامبر

کلیو کاپ اروپا

آنتونی ژورادو (مسابقه میلان)، دو برنده در Jarama، کنترل کلیو کاپ اروپا را به دست گرفت. اگر او با میل به افزایش فاصله به ایمولا برسد، فرانسوی می‌داند که با نزدیک‌ترین تعقیب‌کنندگانش، مارک گیوت (مسابقه میلان) و دیوید پوژ (مسابقه میلان) که هر دو سال گذشته در ایمولا پیروز شدند، کار سختی خواهد داشت. نیکلاس میلان (مسابقه میلان) که در حال حاضر چهارم در رده بندی عمومی است، می خواهد در یک لحظه حساس که با ورود مدعیان جدید، از جمله توماش پکار (سرویس کارپک)، سه بار تاج گذاری شده است، به صعود خود در دفاع از عنوان خود سرعت بخشد. در جام کلیو اروپای مرکزی.

کلیو کاپ فرانسه

کلیو کاپ اروپا

تنها دو هفته پس از گرندپری امیلیا رومانیا، ایمولا خود را برای میزبانی جام کلیو آماده می کند. به عنوان یکی از مدارهای نادر خلاف جهت عقربه های ساعت در تقویم، پیست ایتالیا با شیکین ها و ترمزهای وحشیانه اش اغلب برای مسابقات تماشایی مساعد است که شجاعت شجاع ترین ها را در معرض آزمایش قرار می دهد… و این اولین دیدار در ایتالیا نوید می دهد که انجام شود. از این جهت هیجان انگیزتر است که اولین روندهای دیده شده در جام کلیو اروپا را تایید یا باطل می کند و در عین حال به قهرمانان ایتالیایی اجازه می دهد تا خود را در صحنه اروپا بسنجند!

Clio Cup اروپا: توقف یا برای ژورادو؟

شنبه 7 اردیبهشت
12:25-12:45: شرایط 1
19:20-19:50 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

11-12 ژوئن

جام کلیو ایتالیا

سری جام کلیو – Calendriers 2022

جام کلیو ایتالیا

چالش جهانی GT

FFSA GT

ACI GT

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ فرانسه

جام کلیو ایتالیا

23-24 آوریل

میسانو

GT Open

با تکمیل یرالی اوسپانوف قزاقستانی (مسابقه میلان)، برنده جایزه BRM 2021، و روزنامه نگاران ایتالیایی آندره آ فارینا و ادواردو کوریونی (لیگ مطبوعات توسط تیم اورگان)، این میدان چشمگیر که چهل و سه جام کلیو را گرد هم می آورد، به میدان خواهد رفت. جمعه. برنامه ریزی شده برای شنبه در ساعت 19:20 و یکشنبه در ساعت 16:30، دو مسابقه آخر هفته ایمولا به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش و نظر داده می شود.

برنامه

مارک گیوت که عنوان خود را وارد بازی نمی کند، رقابت برای جانشینی او نوید می دهد که کاملاً باز باشد. در این زمینه با کارت‌های توزیع شده، به نظر می‌رسد که سه مورد علاقه ظاهر می‌شوند: گابریله تورلی (فارو ریسینگ) و فلیس جلمینی (PMA Motorsport) که هر دو در جام اروپای کلیو در سال گذشته پیروز شدند و ساندرو سوبک اتریشی (مایر ریسینگ اوستیرول) انیماتور بزرگ Clio Cup اروپای مرکزی.

کوئینتو استفانا و دو (اورگان تام) که چند ماه پیش توسط الساندرو سباستی اسکالرا شکست خوردند، باید برای ادامه حضور او در صدر جام رانندگان جنتلمن رقابت کنند. با این حال، این دو مرد باید مراقب ویتوریو زادوتی (اسکودریا کاستا اوست) و آندریا آرجنتی باشند، که هر دو در سال 2021 به شهرت رسیده اند. آندره آ کوردینی (تیم اورگان) که تازه وارد جام کلیو شده است نیز به این دسته خواهد پیوست.

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ اسپانیا

ACI GT

در جام رانندگان جنتلمن، رنه استینمتز (چفو اسپورت) و کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) پس از تقسیم پیروزی ها در جاراما، آماده می شوند تا دوئل خود را از سر بگیرند. با این حال، این دو مرد انتظار پاسخی از استفان پولدرمن (Chefo Sport) و میشل فی (GM Sport) دارند که هر دو روی سکو در اسپانیا هستند. همچنین نظارت بر پیشرفت گابریل آلونسو آرژانتینی (GPA Racing)، برنده جایزه BRM در سال 2021، در حالی که هورن فرانسوی (GPA Racing) و ایتالیایی ها آندره آ آرجنتی (تیم SI Racing) و دانیله پاسکوالی (Tuder) هستند، ضروری است. Motorsport) کمپین اروپایی خود را در Imola راه اندازی خواهند کرد.

جام کلیو ایتالیا: چه کسی جانشین مارک گیوت خواهد شد؟

موژلو

کلیو کاپ اروپا

جمعه 6 اردیبهشت
12:15-12:45 بعد از ظهر: تست جمعی 1
5:10-5:40 بعد از ظهر: تست جمعی 2

7-8 می

نوگارو

جام کلیو اروپای شرقی

مونزا

کلیو کاپ فرانسه

بارسلونا

لو کاستله

RFEDA

کلیو کاپ فرانسه

4-5 ژوئن

RFEDA

FFSA GT

ACI GT

جاراما

هانگارورینگ

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ فرانسه

3-4 سپتامبر

9-10 جولای

جام کلیو اروپای شرقی

حلقه ردبول

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو اروپای شرقی

هوکنهایم

زند وورت

جام کلیو ایتالیا

15-16 اکتبر

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ فرانسه

ACI GT

کلیو کاپ اسپانیا

والنسیا

16-18 فروردین

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا

GT Open

کلیو کاپ اروپا

14-15 می

8-9 اکتبر

یکشنبه 8 اردیبهشت
10:00-10:20: شرایط 2
16:30-17:00 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

12-13 نوامبر

جام کلیو ایتالیا

دوره های مگنی

18-19 ژوئن

چالش جهانی GT

کلیو کاپ اروپا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: