جوایز خودرو 2020: رنو MORPHOZ برنده جایزه خودروی مفهومی سال شد

اتومبیل مفهومی سال جوایز اتومبیل

برای این سومین دوره جوایز خودرو، مذاکرات اعضای هیئت داوران متشکل از شخصیت های فرانسوی از دنیای خودرو از 5 اکتبر تا 5 نوامبر برگزار شد. رنو همچنین با پخش تلویزیونی انگلیسی که 30 سال زندگی در یک کلیو را به تصویر می‌کشد، جایزه دوم را برای تبلیغات سال دریافت کرد.

فرانسوا لوبواین، مدیر خودروهای مفهومی، جایزه را از جاناتان توچبانت، مدیر عامل باشگاه Identicar دریافت کرد:
کانسپت MORPHOZ از نظر ماژولار بودن، نوآورانه در طراحی، انسان محور در توانایی اش در تسهیل اشتراک گذاری و مبادله، کاملاً DNA رنو را تجسم می بخشد. این نشان دهنده نسل جدیدی از وسایل نقلیه الکتریکی و تمایل به ارائه یک تجربه سفر جدید برای همه کاربران وسایل نقلیه است. من خوشحالم که MORPHOZ با تخیل هیئت داوران طنین انداز شد و از جوایز اتومبیل برای اهدای این جایزه به ما تشکر می کنم.

طراحی MORPHOZ ویژگی های سدان، SUV و کوپه را با هم ترکیب می کند. انرژی الکتریکی موتورسازی آن با جزئیات بیرونی متعددی مشخص شده است. این خودروی مفهومی اصلی دو طول دارد: 4.40 متر در نسخه City و 4.80 متر در نسخه Travel. بنابراین MORPHOZ با تمام خواسته ها و استفاده های کاربران خود سازگار است. MORPHOZ 100% برقی به صورت القایی قابل شارژ است، حتی در هنگام رانندگی. متصل و مجهز به عملکردهای رانندگی خودکار سطح 3 است.

دو ماشین مفهومی در یک

مانند بدنه، محفظه سرنشین نیز با تغییر شکل با نیازهای راننده و سرنشینان سازگار می شود. رنگ زرد فضای داخلی آن را گرم می کند و صندلی های کج آن بحث را ترویج می کند. MORPHOZ یک خودروی مفهومی اکتشافی، نشان‌دهنده خانواده جدید مدل‌های الکتریکی آینده در محدوده رنو است که از سال 2021 وارد بازار خواهند شد.

بنابراین MORPHOZ برنده جایزه خودروی مفهومی سال 2020 شد که به نوآورانه‌ترین خودروی مفهومی سال جایزه می‌دهد. MORPHOZ به لطف طراحی نوآورانه خود که ماژولار بودن بی سابقه ای را ارائه می دهد، خود را از رقبای خود متمایز کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز خودرومنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: