جوایز خودرو 2020: رنو MORPHOZ برنده جایزه خودروی مفهومی سال شد

فرانسوا لوبوین، مدیر خودروهای مفهومی، این جایزه را از جاناتان تاچبانت، مدیر عامل کلاب Identicar دریافت کرد:

دو خودروی مفهومی در یک

مراسم جوایز خودرو را دنبال کنید یا دوباره زنده کنیدمنبع برای این سومین دوره جوایز اتومبیل، مشورت اعضای هیئت داوران متشکل از شخصیت های فرانسوی از دنیای اتومبیل از 5 اکتبر تا 5 نوامبر برگزار شد. رنو همچنین جایزه دوم تبلیغات سال را با انگلیسی ها دریافت کرد. برنامه تلویزیونی کارگردانی 30 سال زندگی در کلیو.

طراحی MORPHOZ ویژگی های سدان، SUV و کوپه را با هم ترکیب می کند. قدرت الکتریکی موتور آن با جزئیات بیرونی متعدد برجسته می شود. این خودروی مفهومی منحصر به فرد در دو اندازه عرضه می شود: 4.40 متر در نسخه City و 4.80 متر در نسخه مسافرتی. بنابراین MORPHOZ با تمام خواسته ها و استفاده های کاربران خود سازگار است. MORPHOZ 100% برقی به صورت القایی قابل شارژ است، حتی در هنگام رانندگی. متصل و مجهز به عملکردهای رانندگی خودکار سطح 3 است.

MORPHOZ برنده جایزه خودروی مفهومی سال 2020 شد، که نوآورانه‌ترین خودروی مفهومی سال را به رسمیت می‌شناسد که به لطف طراحی نوآورانه‌اش که ماژولار بودن بی‌سابقه‌ای را ارائه می‌کند، خود را از رقبای خود متمایز می‌کند.

خودروی مفهومی سال در جوایز خودرو

مانند بدنه، محفظه سرنشین با تغییر شکل خود با نیازهای راننده و سرنشینان سازگار می شود. رنگ زرد فضای داخلی را گرم می‌کند و صندلی‌های کج‌شده آن صحبت کردن با سایر مسافران را آسان می‌کند. یک خودروی مفهومی اکتشافی، MORPHOZ نشان‌دهنده خانواده جدید مدل‌های الکتریکی آینده در محدوده رنو است که در سال 2021 وارد بازار خواهند شد.

کانسپت MORPHOZ از لحاظ ماژولار بودن، نوآورانه در طراحی، متمرکز بر انسان از طریق توانایی اش در تسهیل اشتراک گذاری و مبادله، کاملاً تجسم DNA رنو است. این نشان دهنده نسل جدیدی از وسایل نقلیه الکتریکی و تمایل به ارائه یک تجربه سفر جدید برای همه کاربران وسایل نقلیه است. خوشحالم که MORPHOZ بازتابی در تخیل هیئت داوران پیدا کرده است و می‌خواهم از جوایز اتومبیل برای اهدای این جایزه به ما تشکر کنم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: