خرید کتاب کلاس اول با تحفیف و ارسال به همه شهرها بانک کتاب مارکا | ketabko

مدارس دولتی ، مدارس غیر انتفاعی ، آموزشگاه های کنکور در سراسر کشور میتوانند با عقد قرارداد برای یکسال تحصیلی با تخفیف ویژه کتاب های مورد نیاز دانش آموزان را توسط بانک کتاب بیستک تهیه نمایید. فروشگاه آرتی کالا ، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است .

بعد از یک انتخاب درست، با خیال راحت می توانید برای خرید اینترنتی کتاب از طریق همین سایت اقدام کنید. دانش آموزان اول ابتدایی در بیشتر مواقع پکیج کاملکتاب درسیدوره اول دبستان را از طرف مدارس و در ابتدای سال تحصیلی دریافت می‌کنند. اما شما می‌توانید قبل از شروع سال تحصیلی برای خرید کتاب کلاس اول اقدام کنید. با سفارش آنلاین، کلیه کتاب‌های درسی اول دبستان به صورت یک‌جا برای شما ارسال می‌شوند. علاوه بر عناوین آموزشی که در این مقطع تحصیلی به کمک دانش آموزان خواهد آمد، وسایل کمک آموزشی اول دبستان در اولین تجربه تحصیلی زندگی نیز به آن ها کمک زیادی می‌کند.

بانک کتاب مدابوک

8- اگر برای کودک سرویس مدرسه گرفته اید و فرزندتان با سرویس به مدرسه می رود نحوه سر وقت رسیدن، سوار و پیاده شدن و رفتار مناسب در سرویس را به او آموزش دهید. 7- به فرزند خود آموزش دهید که هر کدام از وسایلی که برای او تهیه کرده اید چه کاربردی دارد و چگونه باید از آن بهترین استفاده را داشته باشد. 2- بهتر است بدانید که کودکتان قرار است چه مدت در این مدرسه حضور داشته باشد و چند پایه را در مدرسه مشخص شده بگذراند تا بعدا با جا به جایی غیرمنتظره رو به رو نشود و این موضوع باعث استرس و اضطراب او نشود.

کتاب کار فارسی اول دبستان خیلی سبز

این کتاب برای اولین بار دانش‌آموز را با زبان شیرین پارسی آشنا کرده و به او خواندن و نوشتن یاد می‌دهد. در کنار فارسی درس نگارش هم روی اصول نگارشی مقدماتی و درست‌نویسی فارسی تاکید دارد. تنوع کتاب‌های کمک درسی فارسی و نگارش اول دبستان خیلی زیاد نیست، اما بهتر است بین همین تعداد کم هم بهترین انتخاب را داشته باشیم. اول ابتدایی مهم‌ترین و اصلی‌ترین دوره تحصیلی هر دانش‌آموزی به‌حساب می‌آید؛ چراکه مهم‌ترین مبحث درسی یعنی الفبا و اصول اولیه ریاضی و علوم در این مقطع تحصیلی به دانش آموزان تدریس می‌شود.

  • به‌منظور سهولت کار و عدم نیاز به مراجعه کتاب، کلیه‌ی کلمات و جملات کتاب فارسی اول ابتدایی با رنگ آبی مشخص شده است.
  • ناشران محتوای آموزشی نیز اهمیت استفاده از مکمل‌های تحصیلی در پایه اول ابتدایی را درک کرده‌اند و به مرور به نگارش این عناوین پرداخته‌اند.
  • در درس فارسی تمرین های مربوط به آموزش حروف و کلمات و نحوه نوشتن جمله ارائه شده کتاب کمک درسی اول دبستان است.
  • در بخش اول این کتاب که به درس ریاضی پرداخته شده تمرین هایی مانند الگویابی و نقاشی، شمارش، وصل کردنی و … مشاهده می شود.
  • کتاب‌هایی که به شما معرفی کردیم، جزو بهترین‌ها در این زمینه هستند و می‌توانند به دانش‌آموزان اول دبستانی کمک کنند تا مفاهیم ریاضی را به شیوه‌ای جذاب و لذت‌بخش یاد بگیرند.
  • با این حال به خاطر این که اولین گام آموزشی دانش آموزان در دوران دوازده ساله تحصیل، مقطع اول دبستان است، استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی به شدت توصیه می‌شود.

خرید کتاب کلاس اول با تحفیف و ارسال به همه شهرها بانک کتاب مارکا | ketabko


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: