خودروهای بزرگ جدید قبل از دیوالی 2022 عرضه می شوند


برخی از خودروهای جدید مهم در هند در ماه آینده به بازار عرضه می شوند که شامل مدل های نسل جدید، فیس لیفت و حتی محصولات کاملاً جدید می شود. در اینجا ما برترین خودروهای جدید را که قرار است قبل از فصل دیوالی امسال وارد جاده ها شوند، فهرست کرده ایم.

اتومبیل‌های ماروتی آینده

ماروتی ویتارا
CNG ماروتی برزا
CNG Maruti Baleno
ژنرال جدید Maruti High

رزروهای نسیم ماروتی 2022

این خودروساز هندو-ژاپنی از SUV سایز متوسط ​​جدید خود در 20 آینده رونمایی خواهد کرد.هفتم جولای و عرضه آن در آگوست یا سپتامبر 2022 اتفاق می افتد. گزارش شده است که مدل Maruti Vitara نام دارد. Maruti Brezza و Baleno هاچ بک تازه راه اندازی شده به زودی انواع CNG را دریافت خواهند کرد. این شرکت همچنین یک تغییر نسل به هاچ بک بسیار محبوب Alto خود را قبل از این فصل جشن خواهد داد.

خودروهای هیوندای آینده

هیوندای توسان نسل جدید
Hyundai Venue N Line
هیوندای آیونیک 5

هیوندای آیونیک 5 EV

قیمت نسل جدید هیوندای توسان در تاریخ 13 اعلام می شودهفتم جولای 2022. SUV شاهد تغییرات قابل توجهی در داخل و خارج خواهد بود. خط به روز شده مدل Venue با اضافه شدن نوع Venue N-Line بیشتر گسترش خواهد یافت. گزارش شده است که کراس اوور الکتریکی هیوندای Ioniq 5 در ماه اکتبر عرضه خواهد شد.

ماشین های تاتا آینده

تاتا نکسون CNG
تاتا آلتروز EV

مشخصات تاتا آلتروز EV

تاتا موتورز آماده است تا نسخه CNG نکسون و نسخه الکتریکی هاچ بک Altroz ​​را در ماه های آینده عرضه کند. با این حال، تاریخ عرضه آنها هنوز مشخص نشده است.

ماشین‌های ماهیندرا آینده

ماهیندرا اسکورپیو ن
ماهیندرا بولرو نئو پلاس

قیمت راه اندازی جدید ماهیندرا اسکورپیو N 2022

ماهیندرا و ماهیندرا قبلاً قیمت انواع دستی جدید Scorpio N را اعلام کرده است. قیمت انواع اتوماتیک این SUV در تاریخ 21 اعلام خواهد شدخیابان ژوئیه 2022. تحویل ماهیندرا اسکورپیو N جدید در فصل جشن آغاز خواهد شد. ماهیندرا بولرو نئو پلاس جدید نیز در چند ماه آینده شاهد عرضه به بازار خواهد بود.

خودروهای تویوتا آینده

تویوتا Urban Cruiser Hyryder
تویوتا اوربان کروزر جدید
تویوتا گلانزا CNG

تویوتا هایریدر

تویوتا Urban Cruiser Hyryder مطمئنا یکی از خودروهای جدید بزرگ امسال است. این مدل در ماه آگوست به فروش می رسد و در فضای شاسی بلندهای سایز متوسط ​​هیوندای کرتا را به چالش خواهد کشید. این خودروساز فیس لیفت Urban Cruiser را نیز وارد خواهد کرد که به روز رسانی هایی مشابه Brezza جدید دریافت می کند. تویوتا گلانزا هاچ بک به زودی با کیت CNG در کارخانه معرفی می شود.

خودروهای سیتروئن آینده

سیتروئن C3
سیتروئن C5 جدید

چراغ جلو سیتروئن C3

سیتروئن C3، دومین پیشنهاد از این خودروساز فرانسوی در هند، در تاریخ 20 عرضه خواهد شد.هفتم ژوئیه 2022. این شرکت همچنین یک به روز رسانی میان عمر سیتروئن C5 را قبل از 2017 ارائه خواهد کرد.


معرفی خودروهای جدید بزرگ قبل از دیوالی 2022 – 16 مدل
منبع