خودروهای خانواده CNG در هند


در حال حاضر 23 خودروی CNG در بازار هند با قیمت 3.61 میلیون روپیه به بعد داریم. اینها جایگزین های ارزان تر و سبزتری برای خودروهای بنزینی و دیزلی هستند. هزینه در حال اجرا یک وسیله نقلیه CNG حدود 40-50٪ کمتر از خودروهای ICE است. حتی اگر به دنبال یک خودروی خانوادگی با گزینه سوخت CNG هستید، دو MPV سه ردیفه از Maruti Suzuki وجود دارد – Ertiga و XL6.

خودروهای خانواده CNG در هند

را CNG Maruti Ertiga همراه با یک موتور بنزینی 1.5 لیتری دوال جت جفت شده با کیت CNG کارخانه. واحد بنزین دارای دو انژکتور در هر سیلندر است که کنترل بهتری بر پاشش سوخت دارد که منجر به بهبود قدرت و کارایی می شود. تنظیم CNG MPV قدرت ادعایی 87 اسب بخار و 121.5 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. در حالت بنزینی، موتور حداکثر قدرت 100 اسب بخار و گشتاور 136 نیوتن متر را ارائه می دهد. Maruti Ertiga CNG را می توان با گیربکس 5 سرعته دستی داشت. بهره وری سوخت 26.11 کیلومتر بر کیلوگرم را نوید می دهد.

2022 ماروتی ارتیگا مسافت پیموده شده

در حال حاضر، خط تولید مدل MPV شامل دو نوع CNG – VXi و ZXi است که به ترتیب 10.44 میلیون روپیه و 11.54 میلیون روپیه قیمت دارند. اگر گزارشات قابل باور باشد، خودروساز ممکن است سه نوع جدید CNG Ertiga را معرفی کند، یعنی VXi (O)، ZX9 (O) و Tour M (O).

Maruti XL6، MPV پرچم‌دار این خودروساز هندو-ژاپنی، اوایل سال جاری یک نسخه متوسط ​​به روز شد. این مدل چند به روز رسانی قابل توجه در داخل و خارج دریافت کرد. تغییر عمده در قالب یک موتور جدید 1.5 لیتری دوال جت بنزینی با فناوری هیبریدی هوشمند Maruti با سیستم استارت استاپ رخ می دهد. این واحد قدرتی به ارزش 103 اسب بخار و گشتاور 136 نیوتن متر را ارائه می دهد.

این خودروساز به تازگی این خودرو را عرضه کرده است Maruti XL6 CNG بر اساس تریم سطح پایه زتا. قیمت آن 12.24 میلیون روپیه بوده است، بنابراین حدود 95000 روپیه گرانتر از همتای بنزینی خود است. با واحد بنزینی 1.5 لیتری K15C و کیت CNG، MPV حداکثر قدرت 88 اسب بخار و گشتاور 121.5 نیوتن متر را به ارمغان می آورد. این فقط با گیربکس 5 سرعته دستی موجود است. Maruti Suzuki XL6 CNG یکی از کم مصرف ترین خودروهای خانواده CNG در هند است. گفته می شود مسافت پیموده شده 26.32 کیلومتر بر کیلوگرم است.


خودروهای خانواده CNG در هند – 6/7 صندلی، جزئیات کلیدی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: