خودروهای متصل و امنیت سایبری، صندلی جدید پاریس‌تک Télécom با نوکیا، رنو، تالس، Valeo و Wavestone

Fondation Mines-Télécom از IMT (Institut Mines-Télécom) در مأموریت های خود در قلب تحولات دیجیتال، صنعتی، انرژی و آموزشی پشتیبانی می کند. Fondation Mines-Télécom که در سال 2008 ایجاد شد و از سال 2012 به عنوان یک ابزار عمومی شناخته شد، به توسعه و دسترسی IMT و دانشکده های فارغ التحصیل مهندسی و مدیریت آن کمک می کند: IMT Atlantique، IMT Lille Douai، Mines Albi، Mines Alès، Mines Saint Etienne، Télécom ParisTech، Télécom SudParis و Télécom Ecole de Management. این بنیاد بر اساس حدود ده ها برنامه مشارکتی، که 3 برنامه پایه گذاری، 60 مشارکت با شرکت ها و با حمایت بیش از 1700 نفر از حامیان، فارغ التحصیلان و والدین دانش آموزان است، به 4 موضوع اصلی متعهد است: آموزش، نوآوری و کارآفرینی، تحقیق و آینده نگری.

هدف از کرسی “ماشین های متصل و امنیت سایبری” (C3S) توسعه برنامه های آموزشی و فعالیت های تحقیقاتی در سطح بین المللی با همکاری نزدیک با شرکای خود است. رئیس بر چالش های مرتبط با ظهور این تحرک جدید تمرکز خواهد کرد. آیا سطح مطلوب استقلال وسیله نقلیه و تنظیم آن توسط فناوری سازگار است؟ چه سطحی از امنیت برای وسیله نقلیه خودران؟ آیا می توان از آن در برابر نفوذ دیجیتال محافظت کرد؟ آیا به نیازهای جابجایی شهرنشینان امروزی پاسخ می دهد و حتی به بهبود جریان ترافیک، امنیت در جاده ها و همچنین آلودگی های مختلف کمک می کند؟ آیا هوش تعبیه شده قادر به تشخیص ناهنجاری ها و اصلاح آنها در زمان واقعی خواهد بود؟ آیا می توان داده های مبادله شده را بدون کنترل جمع آوری و استفاده کرد؟ چه مولفه های حقوقی و اجتماعی باید در این گونه پروژه ها در نظر گرفته شود؟

روز پنجشنبه 5 اکتبر، ساعت 5 بعدازظهر در Télécom ParisTech، رویداد افتتاحیه صندلی با ارائه پنج محور تحقیقاتی، گفتگوهای شرکای کرسی و میزگردی با موضوع امنیت سایبری ارتباطات سازماندهی می شود. ماشین ها. جزئیات بیشتر در ماه سپتامبر در www.telecom-paristech.fr/c3s ارائه می شود

از زیرساخت های فعال برای 5G و اینترنت اشیا گرفته تا برنامه های کاربردی در حال ظهور در واقعیت مجازی و سلامت دیجیتال، ما در حال شکل دادن به آینده فناوری هستیم تا تجربه انسان را تغییر دهیم. www.nokia.com

Télécom ParisTech Grande Ecole یکی از 4 دانشکده مهندسی برتر در فرانسه است. از نظر روابط با مشاغل در رتبه اول قرار دارد. این مدرسه دولتی قابلیت استخدام عالی را در تمامی زمینه ها تضمین می کند و به عنوان دانشکده مهندسی شماره یک در زمینه فناوری دیجیتال مطرح شده است. آموزش عالی و آموزش نوآورانه آن، Télécom ParisTech را در قلب یک اکوسیستم منحصر به فرد از نوآوری قرار می دهد که بر اساس تعاملات و عرضی بین آموزش، تحقیقات بین رشته ای، دو مرکز رشد تجاری آن، و پردیس های آن (پاریس و سوفیا آنتیپولیس – EURECOM) ساخته شده است. توسط AERES (آژانس ارزیابی تحقیقات و آموزش عالی) دارای رتبه A+ است و برچسب Carnot Télécom & Société Numérique را دریافت کرده است. تحقیقات آن کل حوزه فناوری دیجیتال را در بر می گیرد. Télécom ParisTech بخشی از IMT (Institut-Mines-Télécom) است و یکی از اعضای مؤسس شبکه بین المللی ParisTech است. قرار است از طریق فناوری دیجیتال در پاریس-ساکلی به کالج نوآوری تبدیل شود.

در دنیایی که تکامل دائمی کلید موفقیت است، ماموریت Wavestone روشنگری و مشارکت رهبران تجاری در حیاتی ترین تصمیماتشان است. Wavestone حدود 2500 کارمند را در چهار قاره جذب می کند. این بازیکن پیشرو در مشاوره مستقل اروپا و شماره یک در فرانسه است. Wavestone که از ادغام فعالیت‌های اروپایی Solucom و Kurt Salmon (به استثنای مشاوره کالاهای مصرفی و خرده‌فروشی) در ابتدای سال 2016 ایجاد شد، شرکتی است که در Euronext پاریس فهرست شده و واجد شرایط PEA-PME است – یک ابزار سرمایه‌گذاری فرانسوی که افراد را تشویق می‌کند. سرمایه گذاری در شرکت های کوچکتر و متوسط. در سال 2017، Wavestone به عنوان Great Place To Work® شناخته شد.

تالس پیشرو در زمینه فناوری در بازارهای هوافضا، حمل و نقل، دفاع و امنیت است. تالس با 65000 کارمند در 56 کشور، فروش 14 میلیارد یورویی را در سال 2016 گزارش کرد. تالس با بیش از 20000 مهندس و محقق، توانایی منحصر به فردی برای طراحی و استقرار تجهیزات، سیستم ها و خدمات برای برآورده کردن پیچیده ترین الزامات امنیتی دارد. ردپای بین المللی منحصر به فرد آن به آن اجازه می دهد تا از نزدیک با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری کند.

درباره نوکیا – www.nokia.fr

با همکاری نزدیک پنج بازیگر اصلی صنعت، Télécom ParisTech جاه‌طلبی ایجاد یک اکوسیستم منحصربه‌فرد و تبدیل صندلی C3S به مرجعی در تحقیقات و آموزش در زمینه امنیت سایبری خودروهای متصل و خودران است. به رهبری دو استاد و محقق Télécom ParisTech، Houda Labiod، متخصص در زمینه امنیت سایبری سیستم های حمل و نقل هوشمند و مشارکتی، و Guillaume Duc، متخصص امنیت سیستم های جاسازی شده، این صندلی یک تیم چند رشته ای را در اطراف آنها جمع خواهد کرد. . آثار آن بر اساس پنج موضوع اصلی انجام خواهد شد:

درباره Telecom ParisTech – www.telecom-paristech.fr

تماس را فشار دهید

ما تکنولوژی را برای اتصال جهان ایجاد می کنیم. با پشتیبانی از تحقیقات و نوآوری آزمایشگاه‌های نوکیا بل، ما به ارائه‌دهندگان خدمات ارتباطی، دولت‌ها، شرکت‌های بزرگ و مصرف‌کنندگان، با کامل‌ترین و کامل‌ترین مجموعه محصولات، خدمات و مجوزهای صنعت، خدمت می‌کنیم.

درباره بنیاد معدن- مخابرات – www.fondation-mines-telecom.org

صندلی C3S دوازدهمین صندلی تحقیق و تدریس در Télécom ParisTech است که توسط شرکت ها حمایت می شود. این دومین کرسی است که با امنیت سایبری در IMT و در دانشگاه Paris-Saclay سروکار دارد.

درباره Valeo – www.valeo.fr

تاریخ را ذخیره کنید – رویداد راه اندازی در 5 اکتبر 2017

گروه رنو از سال 1898 شروع به تولید خودرو کرده است. امروزه یک گروه چند برند بین المللی است که در سال 2016 نزدیک به 3.2 میلیون خودرو در 127 کشور به فروش رسانده است، با 36 سایت تولید، 12700 نقطه فروش و بیش از 120000 کارمند. گروه برای رویارویی با چالش‌های بزرگ فناوری آینده و ادامه استراتژی رشد سودآور خود، از رشد بین‌المللی و تناسب مکمل سه برند خود، رنو، داچیا و رنو سامسونگ موتورز، همراه با خودروهای الکتریکی و اتحاد منحصربه‌فرد بهره می‌برد. نیسان. رنو با تیمی جدید در فرمول 1 و تعهد قوی به فرمول E، موتوراسپرت را بردار نوآوری و آگاهی از برند می‌بیند.

درباره تالس – www.thalesgroup.com

درباره Wavestone – www.wavestone.com @wavestoneFR

دومینیک سلیر
+33 1 45 81 75 17 • +33 6 87 11 95 90
[email protected]

1. تجزیه و تحلیل ریسک و قابلیت اطمینان
2. حفاظت از داده ها و جریان داده ها در زمان واقعی، رمزنگاری و چابکی
3. احراز هویت، هویت و ردپای رفتاری
4. انعطاف پذیری با طراحی
5. حفاظت از اطلاعات شخصی ضمنی در وسیله نقلیه متصل (جنبه های اجتماعی و قانونی). برای این تمرکز پنجم، صندلی C3S از نزدیک با کرسی IMT “ارزش ها و سیاست های اطلاعات شخصی” که Télécom ParisTech در آن مشارکت دارد، همکاری خواهد کرد.

درباره گروه رنو – www.renault.fr

Valeo یک تامین کننده خودرو، شریک تمام خودروسازان در سراسر جهان است. Valeo به عنوان یک شرکت فناوری، محصولات و سیستم‌های نوآورانه‌ای را پیشنهاد می‌کند که به کاهش انتشار CO2 و توسعه رانندگی بصری کمک می‌کند. در سال 2016، این گروه فروش 16.5 میلیارد یورویی داشت و بیش از 11 درصد از فروش تجهیزات اصلی خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرد. Valeo دارای 166 کارخانه، 20 مرکز تحقیقاتی، 38 مرکز توسعه و 15 پلت فرم توزیع است و 100900 کارمند در 32 کشور در سراسر جهان دارد. Valeo در بورس اوراق بهادار پاریس پذیرفته شده است و یکی از اعضای شاخص CAC 40 است.

استفان منگالدو
+33 1 45 81 70 95 • +33 7 82 75 17 30
[email protected]منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: