خودروی نمایشی رنو کیگر: یک SUV بی سابقه برای هند

رنگ سبز “Aurora Borealis” که مخصوص خودروی نمایشگاهی در هند توسعه یافته است، که به خودروی نمایشگاهی کیگر می‌پوشد، با توجه به نور و زاویه‌ای که از آن مشاهده می‌شود، تغییر می‌کند. این با انعکاس های آبی و بنفش مرموز تزئین شده است که کل چیز را به همان اندازه جذاب و فریبنده می کند. لمس فلورسنت عناصر آلومینیومی خاصی مانند دستگیره درها، درج سپر، تسمه کابوشن، خطوط آرم و کالیپرهای ترمز را برجسته می کند.

هند یکی از سریع ترین بازارهای خودرو در جهان است که در حال رشد است. رنو که از سال 2005 در آنجا حضور دارد، این پتانسیل را اندازه گیری کرده است. این برند مدل های موفقی مانند داستر را با بازار محلی تطبیق داده است و با محصولات اصلی مانند Kwid و Triber، بخش های خاصی را متحول کرده است. خودروی نمایشی کیگر گامی جدید در جایگاه رنو در هند است.

انجمن خلاق طراحان فرانسوی و هندی بهترین راه برای برآوردن نیازها و انتظارات مشتریانی بود که به طور فزاینده ای به سبک، اسپرت و تازگی علاقه دارند. همانند Triber، ما یک بار دیگر توانایی خود را در نوآوری با ارائه یک مدل اصلی با شخصیت دوگانه، هم شهری و هم در فضای باز نشان می دهیم. خودروی کیگر شو بسیار به مدل تولیدی آینده نزدیک است.
لورن ون دن آکر، مدیر طراحی صنعتی گروه رنو

یک SUV کوچک چشم نواز با ظاهری ویرانگر

در نگاه اول، خودروی نمایشی کیگر با کاپوت حجاری شده، شیشه جلوی باریک و سقف نیمه شناور غوطه‌ور، که توسط یک گالری پوشانده شده است، متمایز می‌شود. در دو طرف، آینه های مخروطی مانند بال های هواپیما طراحی شده اند. در عقب، افت سقف توسط یک اسپویلر پوشانده شده است و ظاهری بسیار اثیری به خودرو می دهد. از طرف دیگر، قسمت پایینی عضلانی‌تر و درشت‌تر است، زیرا بر روی چهار چرخ 19 اینچی قرار دارد که توسط قوس‌های مربعی بزرگ قاب شده‌اند که به استایل بیرونی استحکام می‌بخشد. فاصله 210 میلی متری از سطح زمین با لبه های پایینی تقویت شده و شانه های مشخص شده، روحیه فرار SUV را تایید می کند. سمت اسپرت با خروجی های اگزوز دوقلو در موقعیت مرکزی و جلوپنجره های لانه زنبوری که در سراسر خودرو پخش شده اند برجسته شده است.

هند 2 استه پرجمعیت ترین کشور جهان و همچنین یکی از کشورهایی که بالاترین نرخ رشد را دارد. به لطف مدل های داستر، کوید و تریبر، رنو برند اروپایی پیشرو در هند است. رنو کیگر، این SUV جمع و جور کمتر از 4 متر، متفاوت از آنچه امروز در جاده ها می بینیم، حضور ما را تقویت می کند و به ما کمک می کند مشتریان جدیدی را به دست آوریم.
Fabrice Cambolive، مدیر عملیات منطقه AMI-Pacific گروه رنو

دارایی رنو در هند

در نهایت، خودروی نمایشی کیگر چراغ‌های جلوی LED دو مرحله‌ای را به ارث می‌برد، مشابه آنچه در سال گذشته در New Kwid ظاهر شد و نشانگرهای سبز رنگ. در عقب، چراغ‌های جلوی دوتایی «C» عضویت کیگر در برند رنو را نشان می‌دهند و علامتی نورانی را تشکیل می‌دهند که نشان‌دهنده مدل تولیدی است.

نسخه تولیدی خودروی نمایشی کیگر که برای هند طراحی و توسعه یافته است، پاسخی به نیازهای مشتریان از نظر شاسی بلندهای جمع و جور است و رنو را قادر می سازد تا به مشتریان جدید دست یابد. این خودرو همچنین برای صادرات به بازارهای خاصی در خارج از هند در نظر گرفته شده است.

مصاحبه ویدیویی با لورن ون دن آکر و فابریس کامبولیو را در زیر بیابید.منبع

نمایشگاه خودروی کیگر که از همکاری دو بخش طراحی فرانسوی و هندی رنو زاده شده است، یک خودروی SUV با ظاهری ماجراجویانه است. انرژی جذابی از خود ساطع می کند که هم چشم و هم ذهن را جلب می کند. دی‌ان‌ای آن را برای جنگل‌های شهری و بیرون از خانه از پیش تعیین می‌کند.

رنو به عنوان رهبر تولیدکنندگان اروپایی که در هند توزیع می شود، به تقویت حضور خود در بازار ادامه می دهد و همچنان به نیازهای مشتریان خود توجه می کند.

رنو با خودروی نمایشی کیگر وارد فاز جدیدی می شود. مدل تولیدی که پیش‌بینی می‌کند، با هدف جذب مشتریانی که به دنبال تازگی و مدرنیته هستند، در بخش B که 51 درصد از بازار هند را تشکیل می‌دهد، خواهد بود. جمع و جور، برای دزدکی در همه جا، و به طور شگفت انگیزی جادار برای جای دادن یک خانواده کامل، شهر را به زمین بازی اصلی خود تبدیل می کند در حالی که می تواند از نقش برجسته های روستایی عبور کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: