خودروی نمایشی رنو کیگر: یک SUV کاملاً جدید برای هند

هند دومین کشور پرجمعیت جهان و همچنین یکی از سریع ترین کشورهای در حال رشد است. به لطف مدل های داستر، کوید و تریبر، رنو برند اروپایی پیشرو در هند است. رنو کیگر، این SUV جمع و جور کمتر از 4 متر، متفاوت از آنچه امروز در جاده ها می بینیم، حضور ما را تقویت می کند و به ما کمک می کند تا مشتریان جدیدی را به دست آوریم.
Fabrice Cambolive، SVP، رئیس AMI-Pacific Region – Groupe Renault

خودروی نمایشی کیگر که از همکاری بخش‌های طراحی فرانسوی و هندی رنو زاده شده است، یک SUV با ظاهری ماجراجویانه است که انرژی جذابی از خود تراوش می‌کند که هم چشم و هم ذهن را به خود جلب می‌کند. با DNA خود برای جنگل های شهری و همچنین در فضای باز مقدر شده است.

انجمن خلاق طراحان فرانسوی و هندی بهترین راه برای برآورده کردن نیازها و انتظارات مشتریانی بود که به طور فزاینده ای به سبک، پویایی و تازگی علاقه دارند. همانند Triber، ما بار دیگر توانایی خود را در نوآوری با ارائه مدلی جدید با شخصیت دوگانه، هم شهری و هم در فضای باز نشان می دهیم. خودروی کیگر شو بسیار به مدل تولیدی آینده نزدیک است.
Laurens van den Acker، EVP، طراحی شرکتی گروه رنو

رنگ سبز “شفق قطبی” خودروی نمایشگاهی کیگر که به طور ویژه در هند برای خودروی نمایشی ساخته شده است، با توجه به نور و زاویه ای که از آن مشاهده می شود تغییر می کند. این خودرو با انعکاس‌های آبی و بنفش مرموز تزئین شده است که خودرو را به همان اندازه جذاب و فریبنده می‌کند. لمس فلورسنت عناصر آلومینیومی خاصی مانند دستگیره درها، درج سپر، تسمه با تزئینات منبت کاری شده، خطوط آرم و کالیپرهای ترمز را برجسته می کند.

یک SUV کوچک چشم نواز با ظاهری ویرانگر

در نهایت، خودروی نمایشی کیگر با نورافکن‌های LED دو مرحله‌ای، مشابه آنچه که سال گذشته در نیو کوید ظاهر شد، و چراغ‌های راهنما سبز تکمیل شد. در عقب، چراغ‌های جلوی دوتایی C نشان‌دهنده جایگاه کیگر در برند رنو هستند و نشانه‌ای نورانی را تشکیل می‌دهند که نشان‌دهنده مدل تولیدی است.

لطفا مصاحبه ویدیویی لورن دن دن آکر و فابریس کامبولیو را در زیر مشاهده کنید.منبع

چند سالی است که هند یکی از جذاب ترین بازارهای خودرو در جهان بوده است. رنو این پتانسیل را تشخیص داده و از سال 2005 در هند حضور داشته است. مدل های موفقی مانند داستر را با بازار محلی تطبیق داده است و با محصولات اصلی مانند Kwid و Triber، بخش های خاصی را متحول کرده است. خودروی نمایشی کیگر گامی جدید برای تثبیت حضور رنو در هند است.

در نگاه اول، خودروی نمایشگاهی کیگر با کاپوت حجاری شده، جلوپنجره باریک و سقف نیمه شناور با قفسه سقفی خودنمایی می کند. در دو طرف آینه های مخروطی مانند بال های هواپیما طراحی شده اند. در عقب، افت سقف توسط یک اسپویلر پوشانده شده است که ظاهری بسیار مطبوع به خودرو می دهد. بخش پایین تر و عضلانی تر است و بر روی چهار چرخ 19 اینچی قرار دارد که توسط قوس های مربعی بزرگ قاب شده است که به ظاهر بیرونی استحکام می بخشد. فاصله 210 میلی متری از سطح زمین با لبه های پایینی تقویت شده و شانه های برجسته روحیه فرار SUV را تایید می کند. قسمت اسپرت با دو لوله اگزوز که در مرکز قرار گرفته اند و الگوهای لانه زنبوری که در اطراف خودرو پخش شده اند برجسته شده است.

نسخه سری خودروی نمایشی کیگر که برای هند طراحی و توسعه یافته است، پاسخی به نیازهای مشتریان در زمینه SUV های جمع و جور است و به رنو اجازه می دهد تا به مشتریان جدیدی دست یابد. این خودرو همچنین به بازارهای خارج از هند صادر خواهد شد.

دارایی رنو در هند

همانطور که تولیدکننده پیشرو اروپایی در هند توزیع می کند، رنو همچنان به تقویت حضور خود در بازار ادامه می دهد. این تحولات در صنعت خودرو را پیش‌بینی می‌کند و همچنان به نیازهای مشتریان هندی توجه دارد.

رنو با خودروی نمایشی کیگر وارد فاز جدیدی می شود. هدف مدل تولیدی که از قبل ارائه می‌کند، جذب مشتریانی است که به دنبال تازگی و مدرنیته در بخش B هستند که 51 درصد از بازار هند را تشکیل می‌دهد. به اندازه کافی جمع و جور است که در هر مکانی جا می شود، و به طور شگفت انگیزی جادار است که یک خانواده کامل را در خود جای دهد، شهر را به زمین بازی اصلی خود تبدیل می کند در حالی که می تواند از زمین های روستایی عبور کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: