در اینجا اولین تصویر از نیسان مگنیت فیس لیفت جدید است

نیسان مگنیت تنها خودروساز ژاپنی در هند است. این شاسی بلند ساب کامپکت که در اواخر سال 2020 عرضه شد، بیش از سه سال موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت و اکنون برای اولین به روز رسانی میانسالی خود آماده است. جالب اینجاست که ما اولین تصویر از فیس لیفت نیسان مگنیت 2024 جدید را در مکانی که به نظر می رسد در یک مرکز تست تصادف مشاهده کردیم. با این حال، نسخه آماده تولید تا حدی نشان می دهد که جلوپنجره کمی به روز شده، سپر جلوی اصلاح شده، چراغ های جلوی جدید طراحی شده و امضاهای LED به روز شده خود را نشان می دهد. فیس لیفت مگنیت احتمالا با رینگ های آلیاژی جدید طراحی شده و سپر عقب اصلاح شده عرضه می شود.

انتظار می رود که تغییرات حداقلی در فضای داخلی آن ایجاد شود. فیس لیفت جدید نیسان مگنیت 2024 ممکن است دارای تزئینات و تودوزی صندلی های جدید همراه با مجموعه ای از ویژگی های جدید باشد. این شاسی بلند ساب کامپکت قبلاً به یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 8 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم، یک دسته ابزار TFT، دریچه‌های AC عقب، یک واحد AC خودکار، استارت دکمه‌ای، ورود بدون کلید، نیسان کانکت تله ماتیک، زیر دستی مجهز شده است. برای سرنشینان جلو و عقب و غیره

نیسان مگنیت فیس لیفت جدید

تنظیمات موتور فیس لیفت نیسان مگنیت جدید احتمالا حفظ خواهد شد. این شاسی بلند ساب کامپکت در حال حاضر با موتورهای 1.0 لیتری، 3 سیلندر و 1.0 لیتری توربو بنزینی موجود است. در حالی که اولی قدرت 71 اسب بخار و گشتاور 96 نیوتن متر را ارائه می دهد، دومی برای 99 اسب بخار و 160 نیوتن متر خوب است. گیربکس ها نیز از مدل فعلی – یعنی 5 سرعته دستی، 5 سرعته AMT و CVT اتوماتیک – به جلو منتقل خواهند شد.

در دیگر به روز رسانی های جدید، خودروساز ژاپنی گزارش شده است که این خودرو را معرفی می کند SUV 7 نفره نیسان X-Trail برای به چالش کشیدن تویوتا فورچونر و ام جی گلاستر در هند. این احتمالاً با موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی 3 سیلندر با 204 اسب بخار قدرت و 305 نیوتن متر عرضه می شود. در حالی که در سطح جهانی X-Trail با پیشرانه هیبریدی در دسترس است، با موتور بنزینی فقط در هند عرضه می شود.

تصویر منبع


در اینجا اولین تصویر از نیسان مگنیت فیس لیفت جدید است
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/heres-the-1st-image-of-the-new-nissan-magnite-facelift-62093/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: