دوئل نهایی در Cardabelles – سایت رسانه جهانی رنو


سی خدمه در میلو برای فینال بزرگ دومین کمپین Clio Trophy France Terre ملاقات خواهند کرد. در میان آنها، فلوریان بوشونو به لطف سه سکوی خود که امسال به دست آورد، به آویرون در صدر رده بندی عمومی خواهد رفت. رهبر از دور دوم تقویم، Florian Bouchonneau مصمم خواهد بود که اولین پیروزی خود را امضا کند تا با استایل عنوان شود، اما Julien Pontal آخرین کلمه خود را نگفته است.

چهار نتیجه برتر از هر رقیب که در پایان فصل حفظ می شود، فلوریان بوشونو به طور موقت امتیاز سی و پنج امتیازی خود را به پانزده واحد کاهش می دهد، بدترین امتیاز او در حال حاضر کسب مقام پنجم در برابر بازنشستگی در جلسه قبلی است. برای جولین پونتال با این حال، دومی پشتش به دیوار است زیرا باید خود را تحمیل کند و در مرحله قدرت پیروز شود در حالی که امیدوار است رقیبش بیش از بیست امتیاز کسب نکند تا تاج گذاری کند. حتی اگر حریف او ضربه بخورد، فلوریان بوشونو اگر روی سکو به پایان برسد، یا با یک امتیاز جایزه چهارم شود، با حداقل سه امتیاز جایزه پنجم شود، یا حتی با خراش در مرحله قدرت ششم شود.

این دوئل می توانست در نبرد برای عنوان قهرمانی بین تیم ها تاثیرگذار باشد و مدیریت برنامه رسمی به برنده آینده قول داد. قبل از شروع رویداد، Fun Meca Sport بیش از 3P Racing توسط BHR بیست و هفت برتری داشت، اما Saillat Loc و ARL Sport هنوز از نظر ریاضی در رقابت بودند.

نتیجه رالی در چندین مورد تعیین کننده خواهد بود زیرا بسیاری از رقبا باید تعادل مناسبی بین تضمین جایگاه افتخار و تلاش برای تیم خود پیدا کنند. در میان آن‌ها، ما به‌طور مشخصی Faniry Rasoamaromaka، Benjamin Boulenc، Gaël Alquier و Jean Lavigne را شناسایی می‌کنیم، بدون اینکه ژان پل مونین، فلوریان کاندامنز و ماتئو شاتیلون را فراموش کنیم که هر سه قبلاً امسال برنده شده‌اند. همچنین لازم است که میکا راسوآماروماکا و باستین برگونه که سال گذشته در میلو پیروز شدند را تماشا کنید. در همان زمان، باپتیست پانیسی، لودویک کاسیانی، سباستین استودر و توماس مویست می خواهند برای آخرین بار در این فصل بدرخشند در حالی که پیروزی در رده آقایان به شدت مورد رقابت خواهد بود و لیلیان ویاله، لوران روچه و اریک رویر تنها سه امتیاز را حفظ خواهند کرد. نکته ها. این سه راننده باتجربه همچنین کریستف روکارد را در مسیر خود خواهند یافت که مصمم است کمپین خود را به سبک تمام کند.

دیوید جرارد، الکساندر گرانزانی، ماکسیم سالین و اینس تامیزیه به پارک خدمات بازخواهند گشت در حالی که چندین رقیب فاقد امتیاز برای اولین بار در این فینال بازی خواهند کرد. پاتریک مگنو که در حال حاضر سوم در آسفالت کلیو تروفی فرانسه است، اولین حضور خود را در کلیو تروفی فرانسه تره برای بازگشت بزرگ خود در این سطح خواهد داشت. پنجمین در رالی Mont-Blanc Morzine ماه گذشته، Julien Deslauriers همچنین Clio Rally5 را در مشخصات سنگریزه در Aveyron کشف خواهد کرد. در نهایت، تام ووکلار و پائولین دالماسو راننده‌های فردریک ووکلار و متئو کوداچیونی می‌شوند در حالی که سیلوین تامیسیر، لودویک دی لوکا و دبورا ماری فهرست تازه‌کاران را در میلو تکمیل می‌کنند.

در کنار Clio Trophy France Terre، چهار Clio Rally4 در شروع کار خواهند بود. کوئنتین ریبا، قهرمان رالی دو چرخ محرک لند فرانسه، همچنان به دفاع از تاج ملی خود ادامه می دهد و در عین حال آماده می شود تا هویت جانشین خود را در لیست جام ها بداند. ژان باپتیست فرانچسکی که سال گذشته در مسابقات FIA ERC3 و FIA ERC3 Junior تاجگذاری کرد، همانند سیمون هاینمن و ژولین فرانس نیز با همین مدل حضور خواهند داشت.

رالی Terre des Cardabelles ده مرحله به طول 155.2 کیلومتر زمان بندی شده را در یک مسیر 505.2 کیلومتری شامل شناسایی ارائه می دهد. روز شنبه، سه تست – از جمله طولانی‌ترین آزمایش – دو بار قبل از اینکه رقبا دو بار دیگر در روز یکشنبه دو بار به چالش بکشند، مورد مذاکره قرار خواهد گرفت. SS8 Severac d’Aveyron میزبان مسابقات Jean Ragnotti Power Stage خواهد بود که امتیازهای جایزه را در بازی برای پنج خدمه سریع ارائه می دهد.

لیست ورودی
#31 فلوریان بوشونو – ژان ری (J)
#32 جولین پونتال – لون بیاژتی (J)
شماره 33 ژان پل مونن – فرانک ژیلیو
شماره 34 Faniry Rasoamaromaka – Judi Rakatomalala (J)
#35 فلوریان کاندامینز – دیمین جول
شماره 36 باستین برگونه – متیو دشارن (J)
#37 بنجامین بولنک – کلوئه باروزی-گاوز
#38 Mika Rasoamaromaka – Bastien Pouget (J)
#39 متئو شاتیون – ماکسنس کورنوئو (J)
شماره 40 لورن روش – پاتریک اسپارت (G)
#41 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
شماره 42 باپتیست پانیسی – گائل لاورنه (J)
#43 دیوید جرارد – مانون دلیوت
#44 جولین دسلوریرز – آماندین برونل
#45 گائل آلکویر – ماریون آلکویر
#46 لودویک کاسیانی – سلین کاوالارو
شماره 47 فردریک ووکلر – تام ووکلر (G)
#48 ماتئو کوداچیونی – پائولین دالماسو (J)
#49 لیلیان ویاله – مانوئل گیراردلو (G)
شماره 50 اریک رویر – وینسنت رئو (L)
#51 ژان لوین – آرنو کوبیزولس (J)
#52 الکساندر گرانزانی – لویک مورل
#53 سباستین استودر – ماود استودر
#54 سیلوین تامیسیه – ماتیو تامیزیه
#55 لودویک دی لوکا – خوزه بویر
#56 کریستف روکار – فلوریان شاردون (L)
#57 توماس مویست – لوکاس گینست (J)
#58 ماکسیم سالین – ساندرین کاتور
شماره 59 اینس تامیزیه – لوران تامیسیر (J, F)
#146 دبورا ماری – سیسیل ماری (F)منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: