دوئل نهایی در Cardabelles


سی خدمه در میلو برای دور نهایی دومین کمپین کلیو تروفی فرانسه تره ملاقات خواهند کرد. در میان آنها، فلوریان بوشونو به لطف سه نتیجه سکوی خود در این فصل، به عنوان رهبر کلی به آویرون می رود. او از دور دوم این راه را رهبری کرده است و مصمم است که اولین برد خود را به دست آورد تا قهرمان شود، اما جولین پونتال روح را رها نکرده است.

با حفظ چهار نتیجه برتر از هر رقیب در پایان فصل، برتری موقت فلوریان بوشونو با 35 امتیاز به 15 کاهش می یابد و بدترین امتیاز او رتبه پنجم تا کنون است، در مقابل بازنشستگی در دیدار قبلی برای جولین پونتال. اما جولین پونتال پشتش به دیوار است زیرا باید در مرحله پاور استیج برنده شود و امیدوار است رقیبش بیش از 20 امتیاز برای کسب عنوان قهرمانی کسب نکند. اگر حریف او یک حرکت تمیز انجام دهد، فلوریان بوشونو اگر روی سکو به پایان برسد، قهرمان خواهد شد، یا با یک امتیاز پاداش، چهارم، با حداقل سه امتیاز جایزه، پنجم، یا با بهترین زمان در استیج ژان راگنوتی، ششم خواهد شد.

این دوئل می تواند پیامدهایی برای نبرد برای قهرمانی تیم ها و مدیریت برنامه رسمی به برنده آینده داشته باشد. Fun Meca Sport در حال حاضر با 27 امتیاز در مسابقات 3P Racing توسط BHR پیشتاز است، اما Saillat Loc و ARL Sport هنوز از نظر ریاضی در رقابت هستند.

نتیجه رالی در چندین جبهه تعیین کننده خواهد بود زیرا بسیاری از رقبا باید تعادل مناسبی بین کسب جایگاه افتخار و ایفای نقش خود برای تیم خود پیدا کنند. در میان آنها، Fairy Rasoamaromaka، Benjamin Boulenc، Gaël Alquier و Jean Lavigne، بدون غفلت از Jean-Paul Monnin، Florian Condamines و Mattéo Chatillon وجود دارند که هر سه قبلاً امسال برنده شده اند. میکا راسوآماروماکا و برنده سال گذشته در Millau Bastien Bergounhe نیز ارزش نگاه کردن را دارند. Baptiste Panissié، Ludovic Casciani، Sébastien Studer و Thomas Mouysset می خواهند برای آخرین بار در این فصل عملکرد خوبی داشته باشند در حالی که پیروزی در رده آقایان به شدت مورد رقابت خواهد بود، با لیلیان ویاله، لوران روچه و اریک رویر تنها سه امتیاز کمتر. این سه راننده باتجربه همچنین باید با کریستف روکارد که مصمم است کمپین خود را به سبک تمام کند، مبارزه کنند.

دیوید جرارد، الکساندر گرانزانی، ماکسیم سالین و اینس تامیزیه به پارک خدمات بازخواهند گشت در حالی که چندین رقیب که واجد شرایط دریافت امتیاز نیستند، اولین بازی خود را در فینال خواهند داشت. سومین در آسفالت کلیو تروفی فرانسه، پاتریک ماگنو اولین حضور خود را در کلیو تروفی فرانسه تره برای بازگشت به این سطح انجام خواهد داد، در حالی که ژولین دزلاریر، پنجمین در رالی مونت بلان مورزین ماه گذشته، نیز اولین حضور خود را با سنگریزه انجام خواهد داد. -مشخصات Clio Rally5. در همین حال، تام ووکلار و پائولین دالماسو راننده‌های فردریک ووکلار و متئو کوداچیونی می‌شوند، در حالی که سیلوین تامیسیر، لودویک دی لوکا و دبورا ماری فهرست نفرات اول را در میلو تکمیل می‌کنند.

علاوه بر Clio Trophy France Terre، چهار Clio Rally4 نیز وارد عمل خواهند شد. کوئنتین ریبا، قهرمان رالی شن دو چرخ متحرک فرانسوی، همچنان به دفاع از تاج ملی خود ادامه می دهد و آماده می شود تا بفهمد جانشین او در این جام چه کسی خواهد بود. ژان باپتیست فرانچسکی برنده عنوان 2021 FIA ERC3 و FIA ERC3 Junior و همچنین Simon Heinemann و Julien France نیز با همین مدل در Aveyron حضور خواهند داشت.

Rallye Terre des Cardabelles دارای ده مرحله ویژه خواهد بود که در مجموع به طول 155.2 کیلومتر در مسیری به طول 505.2 کیلومتر، که از جمله آنها می شود، می باشد. روز شنبه، سه بخش زمان بندی شده – از جمله طولانی ترین بخش آخر هفته – دو بار اجرا می شود قبل از اینکه رقبا دو بار در روز یکشنبه دو تست دیگر را به چالش بکشند. SS8 Severac d’Aveyron میزبان مسابقات Jean Ragnotti Power Stage خواهد بود که به پنج خدمه برتر امتیاز پاداش می دهد.

لیست ورودی
#31 فلوریان بوشونو – ژان ری (J)
#32 جولین پونتال – لون بیاژتی (J)
شماره 33 ژان پل مونن – فرانک ژیلیو
شماره 34 Faniry Rasoamaromaka – Judi Rakatomalala (J)
#35 فلوریان کاندامینز – دیمین جول
شماره 36 باستین برگونه – متیو دشارن (J)
#37 بنجامین بولنک – کلوئه باروزی-گاوز
#38 Mika Rasoamaromaka – Bastien Pouget (J)
#39 متئو شاتیون – ماکسنس کورنوئو (J)
شماره 40 لورن روش – پاتریک اسپارت (G)
#41 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
شماره 42 باپتیست پانیسی – گائل لاورنه (J)
#43 دیوید جرارد – مانون دلیوت
#44 جولین دسلوریرز – آماندین برونل
#45 گائل آلکویر – ماریون آلکویر
#46 لودویک کاسیانی – سلین کاوالارو
شماره 47 فردریک ووکلر – تام ووکلر (G)
#48 ماتئو کوداچیونی – پائولین دالماسو (J)
#49 لیلیان ویاله – مانوئل گیراردلو (G)
شماره 50 اریک رویر – وینسنت رئو (L)
#51 ژان لوین – آرنو کوبیزولس (J)
#52 الکساندر گرانزانی – لویک مورل
#53 سباستین استودر – ماود استودر
#54 سیلوین تامیسیه – ماتیو تامیزیه
#55 لودویک دی لوکا – خوزه بویر
#56 کریستف روکار – فلوریان شاردون (L)
#57 توماس مویست – لوکاس گینست (J)
#58 ماکسیم سالین – ساندرین کاتور
شماره 59 اینس تامیزیه – لوران تامیسیر (J, F)
#146 دبورا ماری – سیسیل ماری (F)منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: