دوره انتظار شاسی بلندهای ماهیندرا


ماهیندرا و ماهیندرا، سازنده داخلی اشعه ماوراء بنفش، بالاترین فروش ماهانه خود را در سپتامبر 2022 به ثبت رسانده است. این شرکت در ماه گذشته 34508 SUV در مقابل 12863 دستگاه در سپتامبر 2021 فروخته است. ماهیندرا رشد فروش 168 درصدی در سال را به ثبت رسانده است. ماهیندرا در حال حاضر طیف گسترده ای از SUV ها از جمله Thar، XUV700، Scorpio و Bolero را به فروش می رساند. این SUV ها با استقبال چشمگیر خریداران مواجه شده اند.

افزایش تقاضا برای شاسی بلندهای ماهیندرا نیز منجر به دوره های انتظار طولانی شده است. به عنوان مثال، Mahindra Scorpio-N تازه راه اندازی شده در عرض 30 دقیقه بیش از 1 میلیون رزرو دریافت کرده است. این شرکت قصد دارد حدود 25000 دستگاه از Scorpio-N را تا پایان نوامبر 2022 تحویل دهد. ماهیندرا برای XUV700 و SUV سبک زندگی Thar پاسخ مشابهی دریافت کرده بود. در این مقاله، ما در مورد دوره انتظار در شاسی بلندهای ماهیندرا از جمله Scorpio، Thar، XUV700 و Bolero صحبت می کنیم.

ماهیندرا اسکورپیو N – تا 24 ماه

2022 ماهیندرا اسکورپیو N اتوماتیک

مدل‌های Z8 و Z6 Scorpio N در حال حاضر دارای یک دوره انتظار تا 2 سال هستند. نسخه برتر Z8L دارای دوره انتظاری حدود 20 ماه است. تحویل SUV در حال حاضر آغاز شده است. این شرکت اعلام کرده است که نسخه برتر Z8L با اولویت تحویل داده خواهد شد.

ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک – بیش از 2 ماه

ماهیندرا اخیرا مدل جدید Scorpio Classic را روانه بازار کرده است که طراحی و فضای داخلی اصلی را حفظ کرده است. با این حال، اکنون بر اساس یک شاسی نردبانی جدید ساخته شده و یک موتور 2.2 لیتری توربو دیزل جدید دریافت می کند. Scorpio Classic جدید بسته به نوع و نمایندگی، یک دوره انتظار در حدود 2 تا 3 ماه دارد.

ماهیندرا XUV700 – تا 16 ماه

قیمت های متفاوت ماهیندرا XUV700 (1)

XUV700 محبوب در حال حاضر بسته به نوع انتخابی شما تا 16 ماه دوره انتظار دارد. انواع بنزینی پایه با حداکثر زمان انتظار تا 4 ماه در دسترس هستند. مدل‌های دیزلی دارای تقاضای بالایی هستند و دارای دوره انتظاری تا 18 ماه هستند. AX7 L با مشخصات بالا تا 16 ماه دوره انتظار دارد، در حالی که انواع بنزینی و دیزلی AX7 را می توان در عرض 15 ماه داشت.

ماهیندرا تار – 6 ماه

ماهیندرا توانسته دوره انتظار شاسی بلند سبک زندگی Thar را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این SUV را می توان ظرف 6 ماه در اکثر نقاط کشور داشت. نسخه دیزلی حداکثر تقاضا را دارد، در حالی که نسخه بنزینی حداقل دوره انتظار حدود 2-3 ماه را دارد.

قیمت های جدید ماهیندرا تار

بولرو و بولرو نئو – 2 تا 3 ماه

شاسی‌بلند بسیار محبوب Bolero یک دوره انتظار بیش از ۲ ماه دارد. Bolero Neo با زمان انتظار در حدود 2 تا 3 ماه عرضه می شود.


دوره انتظار شاسی بلندهای ماهیندرا – Scorpio، Thar، XUV700، Bolero
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: