دوره انتظار هیوندای کرتا در آستانه معرفی مدل جدید


شاسی بلند سایز متوسط ​​هیوندای کرتا از زمان عرضه در سال 2015 حجم زیادی را برای این خودروساز کره جنوبی ایجاد کرده است. این مدل به روز رسانی نسل دوم خود را در سال 2019 دریافت کرد و به دنبال آن در سال 2020 به روز رسانی نیمه عمر خود را دریافت کرد. اکنون، آماده ورود به آن است. نسل سوم در اوایل سال 2023. نسل فعلی Creta بسته به نوع یک دوره انتظار بین 8 تا 10 ماه دارد. این خودرو در میان 10 SUV برتر هند با بالاترین دوره انتظار در نوامبر 2022 قرار دارد.

صحبت کردن در مورد هیوندای کرتا 2023، این SUV شاهد ارتقاء ویژگی های عمده در قالب ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) خواهد بود. این مجموعه شامل ویژگی‌های ایمنی مانند ترمز اضطراری خودکار با جلوگیری از برخورد جلو، کروز کنترل تطبیقی، دستیار حفظ خطوط، کمک جلوگیری از برخورد متقابل عقب و مانیتور نقطه کور خواهد بود. اگرچه، می توان آن را برای تریم رده بالا رزرو کرد.

هیوندای کرتا 2020 مسافت پیموده شده

مدل نسل جدید این SUV همچنین با یک خوشه ابزار دیجیتال 10.25 اینچی عرضه خواهد شد که در شاسی بلند سه ردیفه آلکازار دیده ایم. فناوری خودروی متصل BlueLink هیوندای به روز خواهد شد. برخی از ویژگی‌های جدید از جمله بی‌حرکتی خودروی سرقتی، ردیابی خودروی سرقتی و حالت پارک نوکر را ارائه می‌دهد. تمامی عملکردهای فوق از طریق گوشی هوشمند کاربر قابل دسترسی خواهند بود. فیس لیفت هیوندای کرتا 2023 جدید همچنان به ارائه سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی با جدیدترین اتصالات تلفن هوشمند، تصفیه کننده هوا، روشنایی محیط، صندلی های جلو خنک شده و سانروف پانوراما ادامه خواهد داد.

نمای جلوی Creta جدید با الهام از توسان جدید به شدت به روز خواهد شد. این SUV دارای جلوپنجره پارامتریک جدید این برند است که در سراسر عرض SUV کشیده شده و چراغ‌های جلوی مستطیلی‌تر و کمی تغییر مکان داده شده است. سایر نکات برجسته طراحی شامل بازطراحی درب صندوق عقب، چراغ های عقب تیزتر متصل شده از طریق یک پنل پلاستیکی و سپر عقب اصلاح شده است.

برای قدرت، فیس لیفت هیوندای کرتا 2023 جدید از همان موتورهای 1.5 لیتری بنزینی (115 اسب بخار/144 نیوتن متر)، 1.5 لیتری دیزلی (115 اسب بخار) و 1.4 لیتری توربو بنزینی (140 اسب بخاری) استفاده خواهد کرد. گزینه های انتقال نیز بدون تغییر باقی خواهند ماند.


دوره انتظار هیوندای کرتا در آستانه معرفی مدل جدید
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: