دوچرخه باجاج CNG “آزادی 125” نامگذاری می شود – قیمت فردا اعلام می شود

Bajaj Auto آماده است تا فردا (5 ژوئیه 2024) قیمت اولین دوچرخه CNG خود را اعلام کند. در حالی که سازنده خودروهای دو چرخ هنوز نام و جزئیات این محصول را اعلام نکرده است، احتمالاً باجج فریدوم 125 CNG نام خواهد داشت. این اطلاعات مستقیماً از وب‌سایت رسمی باجاج که نام دوچرخه را فهرست کرده است، می‌آید. جالب اینجاست که این اولین دوچرخه سی‌ان‌جی هند نیز خواهد بود که مطمئناً در مصرف سوخت بالا خواهد بود. انتظار می رود مسافت پیموده شده تا 100 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه دهد.

همانطور که از نامش پیداست، دوچرخه باجاج CNG آینده دارای یک موتور 125 سی سی بنزینی همراه با کیت CNG کارخانه ای خواهد بود. جدیدترین تیزرها برخی از ویژگی های کلیدی آن را نشان می دهد، مانند چراغ جلو LED گرد، صندلی نیمکتی، و سوئیچ برای جابجایی بین بنزین و سوخت CNG که روی پنل سوئیچ سمت چپ با فلش های نشانگر زیر آن قرار گرفته است.

دوچرخه CNG باجاج

تصاویر جاسوسی قبلی تایید می‌کنند که Bajaj Freedom 125 CNG با دو چرخ آلیاژی پنج پره و آلیاژهای 17 اینچی عرضه می‌شود. این دوچرخه دارای یک فرمان مهاربندی شده، گیره های پاهای میانی با صندلی تک تکه، یک ریل نگهدارنده، یک نگهدارنده شماره گذاری و یک بخش دم باریک با نشانگرها خواهد بود. یک خوشه ابزار کاملا دیجیتال وجود خواهد داشت. Freedom 125 CNG مجهز به دوشاخه تلسکوپی و سیستم تعلیق تک شوک خواهد بود، در حالی که وظایف ترمز توسط ترمزهای درام جلو و عقب انجام می شود.

پس از عرضه، دوچرخه CNG باجاج هیچ رقیب مستقیمی در بازار نخواهد داشت. اما از نظر قیمت، با Hero Splendor Plus، Honda Shine 100 و TVS Radeon رقابت خواهد کرد. باجاج احتمالاً اولین موتور سیکلت CNG خود را کاملاً تهاجمی قیمت گذاری می کند. ما انتظار داریم قیمت آن از 80000 روپیه به بالا باشد. Bajaj Auto قبلاً برنامه خود را برای عرضه چند دوچرخه CNG دیگر با فناوری های جدید فاش کرده است. دومین پیشنهاد CNG از سازنده دو چرخه مستقر در پونا نسبت به Freedom 125 CNG برتر خواهد بود.

منبع


دوچرخه باجاج CNG “آزادی 125” نامگذاری می شود – قیمت فردا اعلام می شود
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/bajaj-cng-bike-to-be-named-freedom-125-launch-tomorrow-62215/