دوچرخه برقی رویال انفیلد هیمالیا در دست توسعه است


رویال انفیلد در حال آماده شدن برای ورود به فضای دو چرخ برقی در سال های آینده است. طبق گزارش رسانه های تازه، این شرکت در حال کار بر روی موتور سیکلت ماجراجویی RE Himalayan است. این مدل در حال حاضر در مرحله توسعه اولیه خود است و ممکن است اولین نمایش جهانی خود را در نماد مفهومی خود در سال 2025 یا 2026 داشته باشد. نسخه آماده تولید نهایی دوچرخه برقی رویال انفیلد زمان خوبی را برای ورود به نمایشگاه ها نیاز خواهد داشت. به احتمال زیاد قیمت آن بسیار عالی است.

این گزارش همچنین بیان می‌کند که سازنده خودروهای دوچرخ مستقر در چنای یک “رویکرد از بالا به پایین” را برای دوچرخه‌های برقی آینده خود اتخاذ خواهد کرد. این بدان معناست که این شرکت ابتدا خودروی برقی پرچمدار خود را عرضه خواهد کرد که “فناوری و طراحی جدید” برند را پیش‌نمایش خواهد کرد. همچنین تصویر برند جدیدی را در بین مخاطبان وسیع تری ایجاد می کند. در حالی که جزئیات دوچرخه برقی جدید رویال انفیلد ناچیز است، انتظار می‌رود که با بسته‌های باتری با ظرفیت بالاتر عرضه شود.

رویال انفیلد هیمالیا الکتریک

تصویر لو رفته از موتور سیکلت برقی RE شباهت زیادی به هیمالیا (به خصوص قسمت جلویی) دارد. می توان به نشانگر شارژر خارجی و فاصله مناسب از سطح زمین توجه کرد. دوچرخه ساز ممکن است ورودی هوا را برای پخت باتری، اگزوز زیر صندلی تجهیز کند. هدف آن این است که به جای اینکه فقط ساختاری برای آویزان کردن چیزها باشد، قاب را به بخشی از بدن تبدیل کند. تصویر همچنین بیان می کند که “برچسب RFID روی “کلید” به دوچرخه اجازه می دهد تا از نزدیک شدن موتورسوار مطلع شود و سطح باتری را “چشمک می زند” تا به راننده اطلاع دهد… برای جلوگیری از غافلگیری ناخوشایند من بعدا”.

یکی از تصاویری که اخیراً از دوچرخه برقی RE آینده سیستم تعلیق جلوی خود را نشان می دهد که دارای یک دوشاخه تیرچه منحصر به فرد است. این مدل دارای استایل نئو وینتیج/کلاسیک با پوشش های لمسی با کیفیت بالا است. چراغ جلو دایره ای شکل و مخزن سوخت معمولی که قطره اشک می اندازد، ظاهر رترو آن را بیشتر می کند. این یک شاسی جدید با دو لوله قاب از دو طرف سر استوک خواهد بود.

منبع


دوچرخه برقی رویال انفیلد هیمالیا در دست توسعه است
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: