دوچرخه برقی LML و اسکوتر برقی ستاره هند فردا معرفی می شود


Lohia Machinery Limited (LML) آماده بازگشت به بازار هند است. این بار، برند نمادین خودروهای دو چرخ خود را به عنوان یک برند خودروهای الکتریکی دوباره اختراع خواهد کرد. LML قبلاً چندین نام را در هند ثبت کرده است. در واقع، یک اسکوتر برقی جدید LML Start و یک دوچرخه الکتریکی کاملاً جدید قبلاً در هند مشاهده شده است.

اسکوتر برقی LML Star

اسکوتر برقی LML Star

انتظار می رود که این دو خودروی برقی ابتدا در بازار ما به فروش برسند. اسکوتر و دوچرخه الکتریکی جدید به احتمال زیاد در تاریخ 29 سپتامبر 2022 در هند رونمایی خواهد شد. اسکوتر برقی LML Star با طراحی مینیمالیستی با خطوط مستقیم و پانل های بدنه تمیز ارائه می شود. تصاویر فاش شده نشان می دهد که اسکوتر برقی دارای یک LED DRL در قسمت جلویی است و چراغ جلو در بالای DRL قرار گرفته است. پیش بند جلو به رنگ مشکی براق ساخته شده است.

اسکوتر برقی ستاره با کنسول ابزار دیجیتال مربع شکل عرضه می شود که احتمالاً اطلاعات متعددی از جمله سطوح شارژ و برد را نشان می دهد. همچنین برجستگی های قرمز رنگ در نوار افقی در پانل های جانبی بدنه و روی ریل های دستگیره تقسیم شده قابل مشاهده است. اسکوتر برقی دارای ترمزهای دیسکی، دوشاخه های تلسکوپی جلو و واحد تک شوک در عقب است. این موتور الکتریکی در وسط نصب شده است و چرخ عقب را از طریق یک درایو زنجیره ای به حرکت در می آورد.

دوچرخه برقی LML

عکس جاسوسی دوچرخه برقی نشان می دهد که استایل بسیار منحصر به فردی دارد. این موتورسیکلت نشانه‌های طراحی را از دوچرخه‌های سوپرموتو به اشتراک می‌گذارد که دارای یک صندلی تخت به سبک نیمکتی، گل‌گیر کوچک جلو، چراغ‌های جلو تخت LED و فرمان عمودی است. این موتورسیکلت دارای قاب پرده ای است که در خودروهای برقی رایج نیست. مخزن به احتمال زیاد فضای ذخیره سازی کوچکی را ارائه می دهد.

نکته جالب این است که دوچرخه برقی خالدار LML دارای پدال هایی است که در دوچرخه های معمولی ارائه نمی شود و با دوچرخه های کمکی الکتریکی ارائه می شود. انتظار می رود که مدل جدید یک مدل عملکردی نباشد. این موتورسیکلت دارای ترمز دیسکی گلبرگ جلو کوچک و درایو نهایی تسمه است.

منبع تصویر – راشلین، اتوکار هند


دوچرخه برقی LML و اسکوتر برقی ستاره هند فردا معرفی می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: