دوچرخه برقی OLA از طریق نظرسنجی رسانه های اجتماعی تایید شد


اولا الکتریک اسکوتر برقی S1 را در اواخر سال 2021 در کشور عرضه کرده بود. این اسکوتر برقی با استقبال چشمگیر خریداران روبرو شده است، زیرا در حال حاضر پرفروش ترین مدل در رده خود است. این شرکت اخیراً استاندارد S1 را در ماه آگوست و S1 Air را در فصل جشن عرضه کرده است. بهاویش آگاروال، مدیرعامل اولا الکتریک تایید کرده است که دوچرخه اولا الکتریک در حال توسعه برای بازار هند است.

بهاویش آگاروال اخیراً یک نظرسنجی در رسانه های اجتماعی انجام داده است و از مردم می پرسد که “کدام سبک دوچرخه را دوست دارید”. این نظرسنجی دارای گزینه های Sports، Cruiser، Adventure و Cafe Racer است که نشان می دهد دوچرخه جدید علاقه مندان جوان را هدف قرار خواهد داد.

دوچرخه برقی اولا

Ola احتمالاً در سال 2023 جزئیات بیشتری در مورد محصولات جدید در کشور به اشتراک می گذارد. Ola در حال حاضر اسکوتر الکترونیکی S1 را در 3 تریم ارائه می دهد. هدف این شرکت بهبود بیشتر فروش خود با بهبود ظرفیت تولید و حفظ استراتژی قیمت گذاری تهاجمی است.

نه فقط موتور سیکلت برقی، Ola در حال توسعه یک خودروی الکتریکی نیز برای بازار هند است. در واقع، Ola قبلاً نسخه‌های مختلفی از خودروی الکتریکی را که احتمالاً در سال 2023 عرضه می‌شود، تیز کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرده است که اسکوترهای الکترونیکی را امسال به نپال و اروپا و آمریکای لاتین در سال 2023 صادر خواهد کرد.


دوچرخه برقی OLA از طریق نظرسنجی رسانه های اجتماعی تایید شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: