دوچرخه جدید Bajaj-Triumph (350cc) در تصاویر جدید رونمایی شد


جدیدترین تصاویر جاسوسی از موتورسیکلت مورد انتظار Bajaj-Triumph در وب منتشر شده است که تمام جزئیات طراحی آن را آشکار می کند. این اولین دوچرخه ای است که در هند آزمایش می شود. به نظر می رسد این مدل یک دوچرخه به سبک اسکرامبلر است که دارای یک چراغ جلو مدور به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل، آینه های دید عقب گرد و یک مخزن سوخت تراش خورده با درپوش پرکننده کرومی است. دوچرخه جدید Bajaj-Triumph دارای پانل های طراحی ظریف و سیستم روشنایی تمام LED است. می توان به صندلی دو تکه آن با دوخت های لحافی، چرخ های آلیاژی و برخی از قطعات موتور در معرض دید توجه کرد. در پشت، دوچرخه یک اگزوز بالا را حمل می کند.

دوچرخه جدید Bajaj-Triumph یک قاب لوله‌ای شکل را با بازوی چرخ‌دار ساخته شده است. سیستم تعلیق این مدل به ترتیب شامل یک دوشاخ USD و یک جاذب تک شوک در محورهای جلو و عقب است. این خودرو با آلیاژهای 17 اینچی با لاستیک‌های 110/70 جلو و 150/60 عقب مونتاژ شده است. این دوچرخه قدرت ترمز خود را از ترمزهای دیسکی جلو و عقب می گیرد. به احتمال زیاد ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) را به صورت استاندارد دریافت خواهد کرد. وقتی از نزدیک نگاه می کنید، به نظر می رسد این موتورسیکلت خالدار از Trident 660 الهام گرفته شده است.

دوچرخه 350 سی سی جدید Bajaj-Triumph

جزئیات موتور دوچرخه جدید Bajaj-Triumph هنوز در دست نیست. اگرچه، گزارش ها حاکی از آن است که می تواند یک موتور سیکلت تک سیلندر 350 تا 400 سی سی باشد. در اینجا، در برابر دوچرخه های رویال انفیلد 350 سی سی، بی ام و G 310 R و KTM 390 قرار می گیرد. در حالی که جدول زمانی رسمی عرضه آن در هند هنوز فاش نشده است، گزارش شده است که موتور سیکلت 350 سی سی جدید باجاج-تریومف سال آینده معرفی خواهد شد. قیمت آن احتمالاً در حدود 3.5 لک – 4.5 لک (نمایشگاه سابق) است.

اگر گزارش ها باور شود، Bajaj همچنین یک دوچرخه جدید زیر 125 سی سی را در سال مالی 24 وارد خواهد کرد. هر دو دوچرخه ساز مجموعه ای از دوچرخه های جدید را با حجم موتورهای 200 سی سی، 250 سی سی تا 500 سی سی معرفی خواهند کرد. تمام دوچرخه های آینده Bajaj-Triumph ممکن است با فناوری VVA (فعال سازی متغیر سوپاپ) Bajaj تقویت شوند.

تصویر منبع
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: