دوچرخه CNG باجاج – انتظارات قیمت، جزئیات کلیدی

اولین دوچرخه CNG هند از باجاج در تاریخ 5 ژوئیه 2024 راهی جاده ها می شود. این مدل در مرحله آزمایش نهایی خود است و آخرین عکس های جاسوسی آن وضعیت سواری و جزئیات طراحی را نشان می دهد. دوچرخه CNG جدید باجاج که از ابتدا توسعه یافته است دارای چراغ جلو LED گرد و نشانگرهای نوع لامپ است. به نظر می رسد که دسترسی به فرمان مهاربندی شده آسان است و گیره های میانی با یک صندلی تک تکه به احتمال زیاد حالت سواری عمودی را ارائه می دهند.

سیلندر CNG در زیر صندلی نصب شده است. دارای بخش دم باریک با نشانگرها، نگهدارنده پلاک و ریل دستگیره است. اگزوز و گارد ساری در سمت چپ به ظاهر آن افزوده است. مدل خالدار به رینگ های آلیاژی 17 اینچی مجهز شده بود. دوچرخه آینده Bajaj CNG با یک دسته ابزار تمام دیجیتال و تابلو برق با یک دکمه آبی در سمت چپ، احتمالاً برای تعویض بین بنزین و CNG ارائه می شود.

راه اندازی دوچرخه باجاج CNG

مشخصات دوچرخه CNG هنوز در دست نیست. شایعات حاکی از آن است که این مدل ممکن است دارای یک موتور بنزینی 110-125 سی سی همراه با کیت CNG باشد. این دوچرخه همچنین دارای یک مخزن سوخت کوچک است. سیستم تعلیق آن شامل یک دوشاخه تلسکوپی و یک واحد تک شوک است که به ترتیب در محور جلو و عقب نصب شده است. دوچرخه CNG جدید باجاج دارای ترمزهای طبلی در قسمت های جلو و عقب است.

Bajaj Auto اخیراً علائم تجاری “Bajaj Fighter” و “Bajaj Bruzer” را ثبت کرده است که یکی از آنها احتمالاً برای دوچرخه CNG آینده استفاده خواهد شد. وقتی صحبت از قیمت به میان می‌آید، انتظار می‌رود این مدل به بعد حدود 80000 روپیه (نمایشگاه قبلی) قیمت داشته باشد. پس از راه اندازی، باجاج فایتر یا بروزر در مقابل هوندا شاین 100، هیرو اسپلندر پلاس و تی وی اس رادئون قرار می گیرد.

این سازنده دو چرخه مستقر در پونا قبلاً تأیید کرده بود که دومین عرضه CNG آن کمی بالاتر از نمونه اول است. این مدل ها دارای فناوری جدید هستند و قیمت بیشتری نسبت به اسکوترهای برقی موجود در حال حاضر دارند.

تصویر جاسوسی منبع


دوچرخه CNG باجاج – انتظارات قیمت، جزئیات کلیدی
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/bajaj-cng-bike-price-expectations-key-details-62145/