دوچرخه CNG Freedom Bajaj – قیمت ها، انواع، مسافت پیموده شده، مشخصات

دوچرخه کاملا جدید Bajaj Freedom 125 CNG، اولین دوچرخه CNG جهان، سرانجام در هند عرضه شد. این دوچرخه در سه نوع NGO4 Disc LED، NGO4 Drum LED و NGO4 Drum به ترتیب با قیمت های 1,10,000، 1,05,000 و 95,000 روپیه عرضه می شود. تمامی قیمت های ذکر شده به صورت نمایشگاهی می باشد.

سازنده خودروهای دو چرخ ادعا می کند که Freedom CNG جدید 85 درصد انتشار NMHC کمتر، همراه با 26 درصد انتشار دی اکسید کربن کمتر و 43 درصد انتشار NOx کمتر ارائه می دهد. مالکان می توانند 75000 روپیه صرفه جویی کنند در مدت تنها پنج سال سواری. همچنین ادعا می شود که این دوچرخه در استفاده روزانه 50 درصد هزینه های عملیاتی کمتری دارد.

قیمت آزادی باجاج

بزرگترین ویژگی CNG جدید Bajaj Freedom، پیشرانه آن است. این دوچرخه دارای یک موتور بنزینی تک سیلندر 125 سی سی و یک مخزن 2 کیلوگرمی CNG است. واحد بنزینی حداکثر قدرت 9.5 اسب بخار و 9.7 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. این دوچرخه با مخزن 2 لیتری بنزین و مخزن 2 کیلوگرمی CNG خود، مسافت 330 کیلومتری را نوید می دهد. طبق آمارهای رسمی، Freedom 125 CNG تقریباً 1 روپیه در هر کیلومتر هزینه دارد.

خریداران هفت گزینه رنگی برای انتخاب دارند که بسته به نوع آن متفاوت است. نوع اولیه درام در طرح‌های رنگ‌آمیزی خاکستری-زرد و آبنوس سیاه-قرمز عرضه می‌شود. هر دو نوع دیسک LED و Drum LED در رنگ سفید سایبر موجود هستند. در حالی که رنگ‌های آبی کارائیب و خاکستری-مشکی پیوتر فقط با نوع دیسک LED ارائه می‌شوند، رنگ‌های سیاه خاکستری آبنوس و قرمز مسابقه‌ای برای Drum LED در نظر گرفته شده‌اند.

CNG آزادی باجاج

Bajaj ادعا می کند که Freedom 125 CNG جدید دارای طولانی ترین صندلی در بخش خود است و 25 درصد راحتی بیشتری دارد. همچنین دارای چراغ جلو گرد، سوئیچ On-The-Go، بند فرمان، روکش موتور، حفاظ بند انگشتی، نگهدارنده لاستیک عقب، رینگ‌های آلیاژی، کنسول LCD معکوس با اتصال بلوتوث، پوشش معمولی درب سوخت برای سوخت‌گیری CNG و بنزین و تعلیق monoshock متصل


دوچرخه CNG Freedom Bajaj – قیمت ها، انواع، مسافت پیموده شده، مشخصات
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/bajaj-freedom-cng-bike-prices-variants-mileage-specs-62225/