رزروهای هیبریدی تویوتا اینووا 2023 در اندونزی باز شد. راه اندازی در نوامبر


قبلاً گزارش دادیم که تویوتا آماده معرفی نسل جدید MPV Innova برای هند و همچنین سایر بازارهای جنوب آسیا است. یک گزارش رسانه ای جدید ادعا می کند که تویوتا اینووا 2023 در نوامبر 2022 در بازار اندونزی به فروش می رسد. در واقع، خریداران علاقه مند می توانند با پرداخت مبلغ نمادین Rp، Innova جدید را در نمایندگی های رسمی تویوتا از قبل رزرو کنند. 15 میلیون (تقریباً 80000 روپیه).

در واقع، فروشنده تویوتا از اندونزی ادعا می کند که تویوتا اینووا 2023 حدود Rp قیمت خواهد داشت. 400 میلیون روپیه 600 میلیون (تقریباً 21.33 INR تا INR 31.98 lakh). تویوتا اینووا هیبریدی 2023 در 3 نوع G، V و Venturer عرضه خواهد شد. Innova جدید با پیشرانه هیبریدی عرضه خواهد شد.

Toyota Innova Zenix_1 2022

Innova Hybrid جدید به دیگر خودروهای هیبریدی تویوتا از جمله C-HR هیبریدی، کرولا کراس هیبرید، آلفارد هیبرید و کرولا آلتیس هیبریدی خواهد پیوست. تویوتا اینووا هیبریدی 2023 نیز در اوایل سال آینده در بازار ما به فروش خواهد رسید. این دستگاه در کنار Innova موجود فروخته خواهد شد که در بین اپراتورهای ناوگان بسیار محبوب است. ایننووا جدید در کارخانه تولید موتور تویوتا اندونزی در کاراوانگ، جاوای غربی تولید خواهد شد.

طبق گزارش ها، مدل مختص اندونزی، Innova Zenix جدید نامیده می شود. پلاک Innova Zenix دو سال پیش توسط شرکت تویوتا موتور (TMC) در اندونزی به ثبت رسید. از طرف دیگر، مدل مخصوص هند، Innova HyCross جدید نامیده می‌شود که هم راستا با Urban Cruiser Hyryder جدید است (Hy به هیبرید اشاره دارد).

نسل جدید تویوتا اینووا بر اساس یک پلت فرم جدید و مونوکوک با چیدمان محرک چرخ جلو به جای شاسی قاب نردبانی و طرح RWD موجود خواهد بود. فاصله بین دو محور آن 2860 میلی متر است که 100 میلی متر بیشتر از مدل فعلی است. این به ایجاد فضای بیشتر در داخل کابین کمک می کند. مجموعه قوای محرکه هیبریدی Innova جدید شامل یک موتور بنزینی با یک موتور الکتریکی و یک باتری الکتریکی است. MPV احتمالاً با سیستم هیبریدی 2.0 لیتری بنزینی یا مجموعه هیبریدی 1.8 لیتری عرضه می شود. این شرکت می‌تواند از نسخه بومی‌سازی شده THS II (Toyota Hybrid System II) استفاده کند که از یک موتور دوقلو برای گشتاور و کارایی سوخت بالا تشکیل شده است.

گزارش های رسانه های قبلی ادعا می کنند که Innova Zenix جدید با مجموعه Toyota Safety Sense (TSS) عرضه خواهد شدکه سیستم ADAS تویوتا است. احتمالاً ویژگی هایی مانند ترمزهای اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، کروز کنترل پویا راداری، کمک علائم جاده و نوربالای خودکار را ارائه می دهد. همچنین با یک سانروف پانوراما برقی نصب شده در کارخانه عرضه خواهد شد.

منبع


رزروهای هیبریدی تویوتا اینووا 2023 در اندونزی باز شد. راه اندازی در نوامبر
منبع