رزرو جدید Toyota Innova Hycross در سطح نمایندگی باز است


تویوتا Innova Hycross جدید آماده است تا در تاریخ 21 برای اولین بار در جهان عرضه شودخیابان نوامبر، و پس از آن در هند رونمایی در 25هفتم نوامبر 2022. پیش از این، نمایندگی‌های منتخب تویوتا شروع به پذیرش پیش رزرو برای مدل جدید MPV با مبلغ 50000 روپیه کرده‌اند. با این حال، رزروهای رسمی قرار است از 25 شروع شودهفتم نوامبر. این خودروساز قبلا تایید کرده است که قیمت های آن در نمایشگاه خودرو دهلی در ژانویه سال آینده اعلام خواهد شد.

تویوتا Kirloskar موتور چند تیزر منتشر کرده است که ویژگی های کلیدی Innova Hycross جدید آینده را نشان می دهد. برخلاف نسل کنونی، نسل جدید از جایگاه شاسی بلندتری برخوردار است و بر روی پلت فرم مونوکوک جایگزین شاسی قاب نردبانی خواهد بود. معماری مدولار TNGA پیشرفته‌تر، سبک‌تر و کارآمدتر از شاسی قاب نردبانی است.

Toyota Innova HyCross MPV 2023

نمای جلو دارای یک جلوپنجره بزرگ ذوزنقه‌ای با روکش مشکی متضاد و اطراف کروم، چراغ‌های جلوی پوششی با واحدهای پروژکتور LED دولایه، LED‌های افقی LED و سپر جدید طراحی شده با عناصر آلومینیومی مصنوعی در هر گوشه است. با حرکت به سمت جانبی، MPV سه ردیفه دارای مجموعه جدیدی از رینگ های آلیاژی است. دو چین جانبی متمایز وجود دارد که در طول درها کشیده شده و با چراغ‌های عقب ادغام شده است.

خواندن – تویوتا پریوس 2023 به طور کامل معرفی شد – PHEV، هیبریدی قوی

Toyota Innova Hycross 2023 اولین مدل این برند خواهد بود که دارای سانروف پانوراما دو جداره و سیستم کمک راننده پیشرفته (ADAS) است. این خودرو دارای حس ایمنی تویوتا (TSS) است که کروز کنترل تطبیقی، ترمزهای اضطراری خودکار، هشدار خروج از خط، پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، کمک علائم جاده و کروز کنترل راداری پویا را ارائه می‌دهد.

سیستم انتقال قدرت Innova Hycross جدید از یک بنزین 2.0 لیتری تنفس طبیعی و یک بنزین 2.0 لیتری با واحد فناوری هیبریدی قوی تشکیل شده است. ارقام قدرت و گشتاور هر دو موتور هنوز در دست نیست. برای اولین بار، Innova با سیستم FWD (محرک جلو) به جای راه اندازی RWD (محرک عقب) ارائه می شود.


رزرو جدید Toyota Innova Hycross در سطح نمایندگی باز است
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: